עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מקום למישהו
06/01/2015 07:06
eliana
הרגשתם פעם שנתתם את כל כולכם למישהו והוא זרק את זה? נתן לכם הרגשה שכל ההשקעה בו לא שווה כלום? לא חשב פעמיים מה יעשה לכם לראות את הנתינה שלכם נזרקת כמו זבל? אני השקעתי בילד הזה 4 וחצי שנים מהחיים שלי, והנה אני אחרי 6 שנים עדיין יושבת וכותבת עליו הסיפור שלי קצת שונה, אני זו שוויתרתי על הקשר, , אני לא אשקר לכם, זה עדיין מרגיש כאילו הוא וויתר על הקשר לפני, זו אני ש"עזרתי" לזה לקרות באמת בכך שרציתי להיפרד,  כמה זמן  אחרי הפרידה פגשתי מישהו, מישהו שנותן לי הרגשת ביטחון, מישהו שמגן עליי, אבל האמת זה עדיין לא מרגיש מספיק, למה? אולי מהפחד שאולי זה יגמר כמו הקשר הראשון, שלא יעבור לכם בראש שאני משווה ביניהם, פשוט לפעמים זה מרגיש בדיוק אותו מקום שהייתי בו כבר. עוברת לכם השאלה "אולי לא נתתי מספיק?" או "מה לא עשיתי נכון?"  על הקשר הקודם כשאתם בקשר חדש ?, ולפעמים הפחד הזה שהמקום שהיה מלא ב4 וחצי שנים האלה שווה יותר מלהישאר ריק? שאולי זו הסיבה שיש לכם קשר חדש? כן זו אחת ההרגשות שהיו לי, שאני מנסה למלא מקום שאני לא רגילה שיהיה ריק, שאולי האחד שהיה שם תמיד נתן את המקום שלי למישהי אחרת,  ועכשיו היא זו שמקבלת את החיבוק שאני הייתי צריכה לקבל, את הנשיקה, את מתנת היומולדת, את איחול "בוקר/לילה טוב" בכל יום מחדש, 
2 תגובות
התמודדות שלי
06/01/2015 22:39
eliana
אז ככה, אחרי שכל הרגשות האלה שאין עם מי לדבר, האחד שתמיד ידע להיות שם כבר לא שם, האחד שמילה אחת שלו הופכת הכל לטוב כבר לא שם כדי להגיד ...זה מרגיש סוף העולם, אבל בנות /בנים , תחשבו על זה ככה, לפני שהוא הגיע לחייכם ידעתם לחייך, להינות מכל רגע, ידעתם איך להעביר את היום שלכם עם שמחת חיים משלכם. אני אגיד לכם משו , קחו לעצמכם את הזמן שהוא/היא לא נמצאים בחייכם כבר, ותנסו למצוא את דברים הקטנים שגורמים לכם להעביר את הזמן ולשכוח מהאחד שלקח לכם את השמחת החיים שהייתה, כי בכל זאת, יש את החברים, ההמשפחה , הוא לא שווה את זה שתשבו ותבכו עליו, ,תצאו , תהנו, אל תשכחו את האנשים ששם בשבילכם בגלל לב שבור.
בטח גם כל דבר מזכיר לכם אותו, שיר שאתם שומעים, לראות זוגות אחרים מחזיקים ידיים, אל תתנו לזה להשפיע עליכם, תהנו מהרגע, החיוך שלכם יכול לגרום לאחד אחר להסתכל עליכם בעין יפה, ואולי תזכו לאחד אחר שבאמת ידע לתת לכם אהבה טובה, בריאה, תקינה.
0 תגובות