עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
לפני כשבעה חודשים, עברנו בעקבות העבודה של בעלי לגור בפרבר של וושינגטון דיסי. החיים במדינה, חדשה מצריכים ממך להתחיל לבנות מחדש את החיים. וכך מתוך חוויות , חלקם בדיעבד מצחיקות התחלתי לשתף את חברתי היקרה רווית שדחפה לכיוון פתיחת בלוג.
כך נוצר הבלוג הזה כחוויה אחת נוספת בשלל החוויות ,שנראה לאן היא תיקח אותי. ואם על הדרך עזרתי למישהו שעובר או עומד לעבור חוויה
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2012  (1)
אני גרה בפרבר אמריקאי טיפוסי...
27/07/2012 20:43
rachel

 

אני גרה בפרבר אמריקאי טיפוסי.

אומנם הגדר הלבנה והכלב עדיין חסרים אבל העטיפה נמצאת. בסרטים זה תמיד נראה מאוד יפה. האישה שנוסעת באוטו המשפחתי גדול ויפה, תמיד חדש, הילדים שלבושים יפה . אבל מה שלא מספרים שזה משעמם טיכו... במיוחד למישהי שבאה מישראל. מה בסך הכול רציתי? בית קפה נחמד, קטן, שאפשר לשבת ולהתחמם בשמש או בקיץ מתחת לשמשייה (אני בטוחה שבראש עוברים לכם ברגע זה הרבה מקומות כאלו שישבתם בהם לאחרונה). אז על קפה עצמו אין בכלל מה לדבר. הקפה שלהם מגעיל ועל בית קפה נו באמת... לעקרת בית אין זמן לקפה, היא עסוקה בלנקות עם אחד מהתכשירים החדישים והלא מוצלחים. אז סוף סוף היה לנו בייבי סיטר וממש דחקו בנו לצאת, מצאתי את המיקום המושלם: מדרחוב קטן וחמוד, מואר במנורות קטנות, ממש רומנטי. מסתבר שהדמיון שלי הלך  רחוק.

המציאות עולה על כל דמיון. בפועל, כל המקומות נסגרים בשעה 9. לא יאומן ( טוב, כולם עייפים מהשעמום). לא מצאנו במקום הזה מסעדה אחת לרפואה, מבחינת הגיל הממוצע היינו הזקנים היחידים  ואם לא התחשק לנו לחגוג בפיצה עם כל הילדים שהרגע שסיימו את שנת הלימודים. אז המקום היחידי שנראה לי קוסם באותו רגע היה הבית . אז ככה חזרנו הביתה והבנתי ש"רוקוויל" היא לא תל אביב .
 

 

1 תגובות