עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קוראים לי אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת)
אני בת 14
בדרך כלל אני בנאדם פסימי אכזרי וציני.
את כול הכעס שלי אני מוציאה פה....
אני בדרך כלל אוהבת לתת עצות אבל לא תמיד תוכלו לצפות לטובות...
אני נערה ממש שלילית אז אל תשימו לב עם אני מגיבה כמעט על הכול בשליליות.
עברתי מלא דברים בחיים אבל זה לא מפריעה לי.
אני לא בוטחת בבנים כי אני אהבתי כמה והם שברו לי את הלב באכזריות... אני נורא אוהבת סכנות ודברים מרגשים.
אולי זה נראה שאני בנאדם צונן וקר (מה שלרוב נכון)
אבל יש לי לב ואני רגישה מאוד למרות שאני לא מראה את זה מקווה שזה לא משפיע.......
אל תדאגו אני נחמדה אבל אני פשוט שלילית ...
נושאים
סטיוארט

ערפד. הוא השתגע. מאוהב באיימי.
בן 319 בשנות ערפד.
בן 18 בשנות אדם.
דרייק

ערפד סקסי במיוחד. אוהב זאבים בכול נפשו הוא יהיה חלק בלתי נפרד מאיימי. בשביל איימי הוא יהיה החבר הכי טוב שיכול להיות אחרי ג'ייק כמובן.
בן 17.3 בשנות אדם
בן 213 בשנות ערפד.
טיי

ערפד. החבר הכי טוב של דרייק. הוא יאמן הכי הרבה את איימי ויעמוד לצידה גם כשתהיה סכנה על חיו.
בן 17.4 בשנות אדם
בן 420 בשנות ערפד.
מנדי

מנדי היא ערפדה אבל היא צמחונית (שותה רק דם של חיות)
נאמנה מאוד לאיימי ותהפוך לחברה צמודה שלה.
בת 214 בשנות ערפד.
בת 17 בשנות אדם
סאלי

סאלי היא ערפדה.
יש לה את כוחות האהבה. בעתיד תהיה עם זאק, אך היא לא מודעת לזה כרגע.
בת 315 בשנות ערפד.
בת 16 בשנות אדם.
זאק

ילד הכי חמוד שתפגשו הוא אומנם בצד של סטיוארט אבל משהו בו ישתנה.
בן 17 בשנות אדם.
בן 322 בשנות ערפד
שלי

שלי היא הערפדה הכי קטנה בחבורה. אבל היא בהחלט יכולה לכסח ערפד בוגר ואפילו זאב מלכותי.
אומנם אף אחד לא שם עליה הרבה אבל היא עוד תוכיח שערפד כמוה לא קיים בשום מקום בעולם.
בת 15 בשנות אדם.
בת 139 בשנות ערפד.
אפריל

אפריל איבדה את ההורים שלה כשהייתה קטנה.
היא ערפדה מסובכת. החברה הכי טובה של יולי.
בת 17 בשנות אדם.
בת 154 בשנות ערפד.
אמבר

אמבר היא ערפדה והיא שונאת את איימי. היא מאחלת לאיימי מוות.
מאוהבת קשות בסטיוארט.
בת 314 בשנות ערפד.
בת 17 בשנות אדם.
יולי

אוהבת להציק לסטיוארט, שונאת רגשות ובני-אדם.
בת 438 שנות ערפד
בת 17 שנות אדם
Dark fire- פרק 36
21/11/2012 13:57
Dark werewolf
Dark fire
"תגידי מה נראה לך בכלל?! את יודעת שאם איימי תיפגש ותקריב את עצמה לסטיוארט האנושות תהרס!" צעקה בלה. "למה לה להתאבד הרי יש לה את דרייק!" אמר ג'ייק בתקיפות. "מה?! מאיפה הבאת את השטות הזאת עכשיו ג'ייק!?" שאל דרייק בעצבים.

* * *
"קלואי אמרה לי...זה היה שקר?" שאל ג'ייק המום. "אתה פשוט אידיוט ג'ייק!! " אמרו בלה, דרייק וג'סטין בהתאמה. "אם משהו קרה לאיימי שלי אני רוצח אותך ג'ייק!" אמר דרייק והעיניים שלו בשרו רעות. 

איימי, מקס, וונסה, אלכס,קייטי וטיי הצטרפו אליהם:
"דרייק...עזוב את ג'ייק וקלואי...עם הם שמחים מי אנחנו שנעצור את זה?" אמרתי. כולם חוץ ממקס פתחו פיות. "אבל איימי איך??? אני חשבתי ש-" התחילה בלה לומר. עצרתי אותה. "עם איימי מתמודדת עם זה כל כך יפה זה רק אומר שהיא לא באותה רמה של סטיוארט היא יותר מזה, וחוץ מזה מה אתם מופתעים כל כך? זאת איימס! " אמר מקס וקרץ לי. "תודה מקס על הניסוח המדהים!" אמרתי וחיבקתי את מקס. "דרייק אני יכולה לשון איתך באוהל היום?" שאלתי במבט מתחנן. "אה...ברור איימס..." הוא ענה לי וראיתי שהוא מסמיק.
3 תגובות
Dark fire- פרק 35
19/11/2012 23:14
Dark werewolf
Dark fire
"איימי אני חושב שאנחנו כבר קרובים" אמר מקס. "או אנחנו קרובים" אמרתי. "מקס?! איימי?!" נשמע קולה של קייטי. "קייטי אנחנו פה! " אני ומקס צרחנו בהתאמה מושלמת. הם באו אלינו בריצה. "איימי...תגידי את יודעת על-" התחיל טיי לומר, ואז קטעתי אותו "כן אני יודעת, אל תדאג, אני לא אהרוג את ג'ייק או קלואי...בינתיים" אמרתי. וכולנו צחקנו. 

* * *
"טוב בואו נחזור, ואני די חושבת שנצטרך להציל את ג'ייק וקלואי מהידיים של בלה ודרייק" גיחך טיי. 
"איפה אני הולכת לישון?" שאלתי. "וואו איזה יציאה!" צחק אלכס. כולנו צחקנו שוב. "עכשיו ברצינות, איפה אני הולכת לישון?" שאלתי שוב עם פנים רציניות. "עם דרייק..אני לא חושבת שאת רוצה להיות באותו אוהל עם ג'ייק או קלואי נכון?" שאל טיי. "כע אתה צודק טיי...אני אשן הלילה עם דרייק..." אמרתי. 

עם ג'סטין בלה ודרייק: 
"טוב אנשים אני לא ממש מעודכן, מי מוכן לספר לי את התקציר?" שאל ג'סטין הקול מתחנן. "אני אשמח לספר לך שג'ייק עם קלואי, איימי יודעת ואני כול כך הולך להרוג את הבן זונה הזה!" אמר דרייק ועיניו רשפו ברקים. "וואו...מי היה מאמין שג'ייק מסוגל לזה?" שאל ג'סטין בתמיהה. "אף אחד גם מצד קלואי זה לא היה ממש צפוי" אמר דרייק. "אולי מבחינתך זה לא היה צפוי..." אמרה בלה בלחישה. "את יודעת שללחוש לא יעזור לך נכון?" שאלו ג'סטין ודרייק בקול מובן מאליו. 
"טוב לא משנה כרגע..הנה הגענו לאוהל של המניאק" אמרה בלה בעצבנות. הם פתחו את האוהל ומשכו משם את ג'ייק וקלואי בכוח. "בלה מ-מה א-את עושה פה?" גמגמה קלואי. הבן אדם (היצור) היחיד שממנו פחדה קלואי הייתה בלה. "תגידי מה נראה לך בכלל?! את יודעת שאם איימי תיפגש ותקריב את עצמה לסטיוארט האנושות תהרס!" צעקה בלה. "למה לה להתאבד הרי יש לה את דרייק!" אמר ג'ייק בתקיפות. "מה?! מאיפה הבאת את השטות הזאת עכשיו ג'ייק!?" שאל דרייק בעצבים.
2 תגובות
Dark fire- פרק 34
19/11/2012 22:48
Dark werewolf
Dark fire
"איימי תביני עלייך להמשיך הלאה זהו טיבם של הזאבים המלכותיים להמשיך הלאה, וגם עלייך להתכונן לבאות, עלייך להתחיל להתאמן! " אמר לי מקס. וידעתי שיש את חלק של המלחמה הבלתי נמנעת בין הזאבים לערפדים. כול כך הרבה בגידות, כול כך הרבה דם, כול כך הרבה סבל...והכול התחיל בגללי...אני התחלתי את זה ואני אסיים את זה! 

* * *
התרוממתי מהאדמה והפנתי את מבטי אל השמיים. "בסדר..אני אוותר על המפגש...ממחר תתחילו לאמן אותי, שלי כדי שתחזרי לסטיוארט ולמשפחה שלך, הם יבחינו בזה שנעלמת אני רוצה שלא תחזרי לפה יותר" אמרתי. "אבל איי-" ניסתה שלי למחות. "לא שלי זה מסוכן מדי! ואני גרמתי לך לדי והותר סבל" אמרתי והסתכלתי ישירות בענייה הכחולות. "כן הוד מעלתך...כרצונך" אמרה שלי הסתובבה ופתחה בריצה מהירה לעבר העיר. "מקס אנחנו חייבים לחזור, ואני רוצה שאתה תתחיל לאמן אותי ראשון" אמרתי והפנתי את מבטי אל מקס. "זה כבוד גדול מאוד בשבילי איימי, אבל תגידי לי למה אני?" הוא שאל אותי. "מקס אני רוצה להתאמן אצל הטוב ביותר" אמרתי. "כמובן איימי, טוב אז מחר ב 7 בבוקר אני ודרייק נבוא לאמן אותך, נתחיל בשינוי הצורה." אמר מקס. "מה שתגיד, אבל דרייק לא יתפורר לאפר בשמש?" שאלתי ונורא חשקתי במידע הזה. "אם שמת לב לטיי דרייק מנדי ושלי יש להם צמידי כוח הם מאפשרים להם להימצא בשמש מבלי להיפגע" אמר מקס. "עכשיו הכול מובן.." אמרתי בהרהור. "טוב איימי אנחנו נחזור עכשיו לאוהלים ואני רוצה שעד שתלמדי לשלוט בכוח ובזעם שלך תתרחקי מג'ייק וקלואי" אמר מקס. "כמובן מקס מה שתגיד יהיה לי לפקודה." אמרתי והתחלנו ללכת לכיוון האוהלים שלנו. 

עם טיי, וונסה, קייטי, ואלכס: 
"הזאבה הזאת מאוד אבל מאוד לא ממושמעת! מתי היא תפסיק להיעלם כבר?" רטן אלכס. 
"אוי אלכס תרגע כבר על איימי עוברת תקופה קשה תנסה להבין אותה! " אמרה קייטי בתקיפות. 
"אני עדיין רוצה להבין מה היא עושה עם מקס...אני מתכוונת ממתי מקס הולך אחרי איימי?" אמרה וונסה. "וונסה...מקס הוא חבר טוב של איימי ברור שהוא ילך לשם לתמוך בה, את לא היית עושה את אותו הדבר?" שאל טיי בקול רציני. "ברור שהייתי עושה את אותו הדבר!!" אמרה וונסה. 
"רואה?" חייך טיי חיוך מנצח. 
"איימי אני חושב שאנחנו כבר קרובים" אמר מקס. "או אנחנו קרובים" אמרתי. "מקס?! איימי?!" נשמע קולה של קייטי. "קייטי אנחנו פה! " אני ומקס צרחנו בהתאמה מושלמת. הם באו אלינו בריצה. "איימי...תגידי את יודעת על-" התחיל טיי לומר, ואז קטעתי אותו "כן אני יודעת, אל תדאג, אני לא אהרוג את ג'ייק או קלואי...בינתיים" אמרתי. וכולנו צחקנו. 2 תגובות
Dark fire- פרק 33
19/11/2012 22:27
Dark werewolf
Dark fire
והם התפצלו כל אחד לדרכו... עם סטיוארט:
אולי אני צריך לוותר על איימי? חשב לעצמו סטיוארט. "Hi honey I am back!" אמרה אמבר. 
"את באת עם איימי?" שאל סטיוארט בדאגה. "לא...אנחנו לא מצליחים למצוא אותה" אמרה אמבר. סטיוארט פלט אנחת רווחה. המ...משהו פה לא מסתדר לי..הם היו צריכים לעלות על הריח של איימי אלה עם...היא הפכה לאשת זאב... אבל מה הסיכוי שזה יקרה!? חשב לעצמו סטיוארט.

* * * 
"סטיוארט מה נסגר איתך?? אתה לא עצמך היום!" התלוננה אמבר. "הא? אמרת משהו?" שאל סטיוארט. "FINE!!" אמרה אמבר בעצבים, ויצאה מביתו של סטיוארט בסערה. "הא? היא אמרה משהו?" סטיוראט שאל את עצמו והמשיך לחשוב על איימי. 

עם איימי מקס ושלי: 
"כי אם תמותי...אז לא רק תפרוץ מלחמה בין הזאבים לערפדים אלה גם זה יהיה סוף האנושות..." אמרה שלי. "א-אני מבינה..." גמגמתי והסתכלתי על האדמה. "איימי תביני עלייך להמשיך הלאה זהו טיבם של הזאבים המלכותיים להמשיך הלאה, וגם עלייך להתכונן לבאות, עלייך להתחיל להתאמן! " אמר לי מקס. וידעתי שיש את חלק של המלחמה הבלתי נמנעת בין הזאבים לערפדים. כול כך הרבה בגידות, כול כך הרבה דם, כול כך הרבה סבל...והכול התחיל בגללי...אני התחלתי את זה ואני אסיים את זה! 
5 תגובות
Dark fire- פרק 32
15/11/2012 12:11
Dark werewolf
Dark fire
עם בלה: 
"קייטי, וונסה אתן ישנות?" שאלה בלה מחוץ לאוהל. "לא, למה?" אמרה קייטי והוציאה את הראש שלה מהאוהל. "ג'ייק עם קלואי...אתן חייבות להסיח את איימי מג'ייק אסור שהיא תגלה שהם ביחד!" אמרה בלה. 
* * *
"רגע מה?! קלואי וג'ייק ביחד???" אמרה קייטי בתדהמה. "כן עכשיו לכו לאוהל של דרייק היא אמורה לישון שם !" אמרה בלה. "היא לא שם!" אמר דרייק. "מה זאת אומרת לא שם!?" אמרה בלה. "אני פוחד שהיא גילתה את זה!" אמר דרייק. "מה?!? " אמרה וונסה. "טוב אנחנו נלך לחפש את איימי" אמרה קייטי. "רעיון מעלה אני הולך להרביץ לג'ייק" אמר דרייק. "אני באה איתך דרייק, אני צריכה לסדר כמה ברגים לקלואי" אמרה בלה בכעס. "היי...על מה כול המהומה אנשים? אני מנסה לישון פה..." אמרה מנדי ויצאה מהאוהל שלה ופיהקה פיהוק ענק. "איימי גילתה, כנראה, שג'ייק עם קלואי" אמרה בלה. "ממתי ג'ייק עם קלואי?" שאלה מנדי בערנות. "מלפני 3 שעות" אמר דרייק. "טוב אני אלך לחפש את איימי אני העיר את אחד הבנים" אמרה מנדי. "הי איפה מקס??" שאלה קייטי. "וואו איזה לילה ארוך זה הולך להיות..." אמרה וונסה. "הי! אולי תשתקו כבר תנו לבן אדם לשון!!" אמר אלכס. 
"People shut the fuck up!" אמר ג'סטין ויצא מהאוהל שלו. "יופי כולם ערים, חוץ מטיי..." אמרה קייטי. "אל תיהיה כל כך בטוחה!" אמר טיי בעצבנות. "יופי עכשיו אנחנו נתפצל !" אמרה בלה. 
"טיי, וונסה, אלכס וקייטי, אתם הולכים לחפש את איימי ומקס" אמרה בלה. "טוב " אמר אלכס. 
"ג'סטין אני ודרייק נלך לג'ייק להחטיף לו כמה דברים בראש!" אמרה בלה. 

והם התפצלו כל אחד לדרכו... עם סטיוארט:
אולי אני צריך לוותר על איימי? חשב לעצמו סטיוארט. "Hi honey I am back!" אמרה אמבר. 
"את באת עם איימי?" שאל סטיוארט בדאגה. "לא...אנחנו לא מצליחים למצוא אותה" אמרה אמבר. סטיוארט פלט אנחת רווחה. המ...משהו פה לא מסתדר לי..הם היו צריכים לעלות על הריח של איימי אלה עם...היא הפכה לאשת זאב... אבל מה הסיכוי שזה יקרה!? חשב לעצמו סטיוארט.
2 תגובות
Dark fire- פרק 31
14/11/2012 11:14
Dark werewolf
Dark fire
"רוצי! אני רוצה שהוא ימצא אותי אני רוצה שהוא יבוא אליי תעשי את זה זאת פקודה ! " אמרתי בקול תקיף. "לפקודתך הוד מעלתך..." אמרה שלי ורצה. 
נפלתי ובכיתי, לא היה עוד טעם לחיים שלי...
* * *
ביכיתי ואז הרגשתי שמשהו שם יד על הכתף שלי. הסתובבתי וראיתי שזה מקס. "מ-מקס? מ-מה אתה ע-עושה פ-פה??" שאלתי. "אני פה כדי לנסות לשכנע אותך לוותר על המפגש עם סטיוארט" אמר מקס. "א-איך י-ידעת??" שאלתי. "אני אמרתי לו..." אמרה שלי וקפצה מהעץ. 
"מ-מה??? ל-למה!? " גמגמתי והדמעות זלגו. "כי...."

עם דרייק ובלה: 
"שנייה אני אלך להעיר את וונסה וקייטי הן צריכות להרחיק את איימי מהאוהל של ג'ייק, אני כבר אטפל בקלואי" אמרה בלה. "ומה אני עושה?" שאל דרייק. "הולך ובודק שאיימי עדיין ישנה!" היא אמרה. 
דרייק ובלה הלכו כל אחד לכיוונו. 

עם בלה: 
"קייטי, וונסה אתן ישנות?" שאלה בלה מחוץ לאוהל. "לא, למה?" אמרה קייטי והוציאה את הראש שלה מהאוהל. "ג'ייק עם קלואי...אתן חייבות להסיח את איימי מג'ייק אסור שהיא תגלה שהם ביחד!" אמרה בלה. 
1 תגובות
Dark fire- פרק 30!! מוקדש להמלצתי פוצצתי
10/11/2012 00:15
Dark werewolf
Dark fire
מה הולך שם!? חשב לעצמו דרייק. פנים האוהל: "ג'ייק אני לא משקרת לך איימי בגדה בך עם דרייק! היא שונאת אותך!! אבל..." אמר קלואי. "מה אבל!?" שאל ג'ייק. "אבל אני יכולה להחליף אותה..." אמרה קלואי. מה!?חשב לעצמו דרייק. "אני מסכים קלואי" אמר ג'ייק. "ב-באמת?" שאלה קלואי. "כן אני לא צריך את איימי עם היא לא רוצה אותי" אמר ג'ייק ונישק את קלואי. 

* * *
אני לא מאמין...אסור שאיימי תגלה היא תשבר !! חשב לעצמו ג'ייק ורץ לאוהל של בלה. 

באוהל של בלה:
"בלה את ישנה?" שאל דרייק מחוץ לאוהל. "לא דרייק תכנס, מה רצית?" שאלה בלה. דרייק נכנס. 
"קלואי סיפרה לג'ייק שקרים ועכשיו הם ביחד!!!" אמר דרייק. "מה!?" הדעזעה בלה. "את חייבת לשכנע את קלואי לא לפגוע בה ככה!" אמר דרייק. "חכה רגע איימי יודעת?" שאלה בלה. "לא..היא ישנה עבר עליה יום מאוד קשה..." אמר דרייק. 

עם איימי: 
התעוררתי. והלכתי לאוהל של ג'ייק כדי לבקש סליחה. מתוך האוהל שמעתי את הקול של ג'ייק:  "אני אוהב אותך קלואי". לא האמנתי למה ששמעתי! התחלתי לבכות ורצתי לאיפה ששלי קשורה. "שלי תתעוררי" אמרתי בלחש. שלי התעוררה, "איימי אל תתעללי בי בבקשה!!" אמרה שלי בקול מפוחד. "אל תד-תדאגי שלי..אני ב-באתי לשחרר אותך א-אני מ-מצטערת.." אמרתי בבכי ושחררתי אותה. "תודה איימי..את בוכה??" שאלה שלי והתכופפה. "ל-לא..." אמרתי. "מה קרה?" שאלה שלי. "כלום רוצי! תגידי לסטיוארט שאני אבוא אליו מחר בחצות.. הוא יקבל את מה שהוא רוצה...עכשיו רוצי! אני אגיד לכולם שהצלחת להשתחרר..." אמרתי ובכיתי. "איימי...אני..." התחילה שלי לומר. "רוצי! אני רוצה שהוא ימצא אותי אני רוצה שהוא יבוא אליי תעשי את זה זאת פקודה ! " אמרתי בקול תקיף. "לפקודתך הוד מעלתך..." אמרה שלי ורצה. 
נפלתי ובכיתי, לא היה עוד טעם לחיים שלי...
2 תגובות
Dark fire- פרק 29
07/11/2012 16:33
Dark werewolf
Dark fire
"כן אני כועס על איימי, למה?" אמר ג'ייק. "סתם..." אמרה קלואי והוסיפה "היום איימי ישנה באוהל של דרייק". "מה?! למה?!" הזדעזע ג'ייק. "אתם רבתם ו...אהה...היא אמרה ל...לי שהיא נפרדת ממך..." אמרה קלואי.
* * *
"מה?" אמר ג'ייק בקול שבור. "כ-כן היא אמרה את זה..." אמרה קלואי. 

עם זאק סאלי ואמבר:
"טוב אני ממש עייפה!! אני הולכת לסטיוארט תמשיכו לחפש בלעדי!" אמרה אמבר ורצה משם. 
רק אחרי שסאלי וזאק בדקו שאמבר הלכה סופית הם נשמו לרווחה. "סוף סוף היא הלכה!!" נשמה סאלי. "ראית את עקבות של הזאבים? אני כמעט בטוח שאיימי היא אחת מהם" אמר זאק. 
"חחח מה? איך הגעת לזה? ג'ייק בחיים לא היה עושה את זה לאיימי" צחקה סאלי. "את יכולה לצחוק אבל התחושות בטן שלי אף פעם אבל אף פעם עוד לא הטעו אותי" אמר דרייק, "וחוץ מזה אני חושב שאני יודע איפה שלי..." הוסיף דרייק. "מה איפה!?" שאלה סאלי בהתרגשות. "היא חייבת להיות באותו מקום איפה שאיימי נמצאת..." אמר זאק. "זאק אני מפחדת..אני לא רוצה לבגוד בסטיוארט אבל עם נסגיר לידיו את איימי זה יהיה הסוף של העולם הזה..." אמרה סאלי. 
"אוי סאלי אנחנו לא ניתן לזה לקרות" הוא חיבק אותה. "זאק...אני ר-רוצה ל-לומר לך משהו..." גמגמה סאלי וגוון ארגמן אדום התפשט על פניה. "מה קרה סאלי?" אמר דרייק בדאגה. 
"אני אוהבת אותך" אמרה סאלי. "גם אני אוהב אותך סאלי...אני מאוד מאוד אוהב אותך" אמר דרייק ונישק את סאלי. 

עם דרייק: 
מה הולך שם!? חשב לעצמו דרייק. פנים האוהל: "ג'ייק אני לא משקרת לך איימי בגדה בך עם דרייק! היא שונאת אותך!! אבל..." אמר קלואי. "מה אבל!?" שאל ג'ייק. "אבל אני יכולה להחליף אותה..." אמרה קלואי. מה!? חשב לעצמו דרייק. "אני מסכים קלואי" אמר ג'ייק. "ב-באמת?" שאלה קלואי. "כן אני לא צריך את איימי עם היא לא רוצה אותי" אמר ג'ייק ונישק את קלואי. 


4 תגובות
Dark fire- פרק 28
04/11/2012 02:08
Dark werewolf
Dark fire
עם איימי ודרייק:
הוא לקח את ידי בעדינות והכניס אותי לאוהל שלו. הוא סגר את האוהל והתיישב לידי. "טוב איימי בגלל שהבטחתי לך שאני תמיד אהיה איתך דברי איתי אני רוצה לעזור לך" הוא אמר ונגע ביד שלי.

* * * 
פרצתי בבכי. דרייק לא נראה מופתע בכלל. הוא התקרב אליי וחיבק אותי חזק חזק. "אוי דרייק אתה לא מבין כמה קשה לי...עזבתי את הבית ההורים שלי לא יודעים איפה אני.." התייפחתי. "ואח הגדול שלי..בטח השתגע מרוב דאגה...שלא ל-לדבר על ג'-ג'ייק..." בכיתי. "תרגעי.." אמר דרייק בקול מרגיע.
קולו הרגיע אותי כל כך...עד שנרדמתי. "היא ישנה...אני שמח שהיא הוציאה את הכול" אמר דרייק והשכיב את איימי על השק שינה. 

עם קלואי:
"טוב בלה אני יוצאת להתאוורר...תנוחי אני אבוא עוד מעט" אמרה קלואי ויצאה מהאוהל שלה ושל בלה. כמה שזה מוזר...קלואי זוממת משהו אני מכירה את המבט הזה...אבל מה היא זוממת?! חשבה לעצמה בלה. קלואי רצה אל האוהל של ג'ייק. "ג'ייק את ער?" שאלה קלואי בקול רך ועדין.
"לא...מי זה? איימי זאת את?" אמר ג'ייק מתוך האוהל. "לא..זאת אני קלואי..." אמרה קלואי. 
"אהה קלואי...בואי תכנסי לאוהל" אמר ג'ייק והדליק פנס. קלואי נכנסה אל האוהל והתיישבה ליד ג'ייק. ג'ייק היה בלי חולצה ושכב בפוזה ממש מושכת. קלואי בהתה בגופו של ג'ייק. "מה רצית קלואי?" שאל ג'ייק. "א-אני...רק ר-רציתי ל-לשאול עם את כועס על איימי.." אמרה קלואי והשפילה את מבטה. "כן אני כועס על איימי, למה?" אמר ג'ייק. "סתם..." אמרה קלואי והוסיפה "היום איימי ישנה באוהל של דרייק". "מה?! למה?!" הזדעזע ג'ייק. "אתם רבתם ו...אהה...היא אמרה ל...לי שהיא נפרדת ממך..." אמרה קלואי.
2 תגובות
אנשים שמבקשים עצות!
03/11/2012 00:56
Dark werewolf
דברים שאני שונאת
לכול אחד מאיתנו יש אנשים שפנו אליו בשביל עצה ופתרון. אני אחת מהם, רק שאצלי זה לא מסתיים בתודות על כך שעזרתי להם אצלי יוצאים עליי. 
אם אתם פונים אליי אז תפנו אבל אם אתם יוצאים עליי ומתלוננים, למה באתם אליי?! זה הורג אותי פשוט הורג אותי! 
אני פשוט אפסיק להקשיב ולתת עצות ופתרונות! תתמודדו לבד! נמאס לי! 

אל תהרסו לי את השבוע!!! 
אני בסך הכול מנסה לעזור!!! 
לא טוב אל תבואו אליי! 
3 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 הבא »
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
איימי

אהבת חייו של ג'ייק. היא הדמות שסביבה הכול מסתובב.
היא זאבה מלידה ולא סתם זאבה זאבה מלכותית שתראה לכולם שהיא הכי טובה!
בת 17
ג'ייק

זאב חזק ואמיץ. בשביל איימי מוכן למות.
אוהב את איימי בכול ליבו ותמיד יעמוד לצידה ולצד חבריו!
בן 17.6
וונסה

היא קייטי ואיימי החברות הכי טובות. זאבה יפייפיה ןעוצמתית במיוחד.
תמיד תעזור לחברה.
תהיה עם אלכס.
בת 17
קייטי

ילדה חמודה וחברה נאמנה. היא זאבה שלא מצייתת לחוקים אבל תמיד אפשר לסמוך עליה.
בת 17
מקס

ילד חמוד שמאוהב בקייטי. חבר נהדר. זאב לא הכי גבוה אבל הוא עוד יוכיח שהוא חזק יותר מכול ערפד מעפן.
בן 17
אלכס

אלכס הוא זאב מאוד ממושמע ותמיד ילך עם הזרם.
מומחה ברפואה למרות גילו הצעיר.
בן 17
ג'סטין

ג'סטין הוא ראש הלהקה. עד שאיימי הפכה לאשת זאב שמתברר שהיא ה-מיוחדת. תמיד אפשר לסמוך שהוא יהיה שם בשבילך אבל הוא לא הכי קשוב.
בן 18
בלה

ילדה מגניבה שמתחברת לכולם בקלות. החברה הכי טובה של קלואי.
זאבה לא קלה אבל בהחלט תהיה שם בשבילך כמו רוב הזאבים .
בת 17.7
קלואי

זאבה בודדה. מתבודדת חברתה היחידה שעליה היא סומכת היא בלה.
שונאת את איימי בגלל שהיא עם ג'ייק.
בת 17.5