עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
הבדלים בין אימון עסקי לאימון אישי
23/10/2013 15:46
פאני

יש אימון עסקי ואימון אישי. אין הבדל גדול בין שניהם. 

האימון העסקי מיוחד לצרכים כמו שיווק ארגון. זאת אומרת אם בעל עסק מסוים מעוניין בשינוי שיהיה בחברה או מעוניין להגיע לתוצאות יעילות וללמוד איך פועלים בסוגי מצבים שונים בחברה יכול לקחת מאמן עסקי. בעל הארגון  צריך לדעת שאין כזה דבר שארגון יפעל באופן עצמאי, על כן לבעל הארגון יהיה גם אימון אישי. כמו איך מובילים צוות בארגון ולא מנהלים אותם כי אז הם לא יעבדו כמו שצריך, איך מעלים את הביטחון העצמי, איך מעלים את האסרטיביות, איך מעלים את המוטיבציה העצמית ועוד. השילוב של לקיחת אימון עסקי ואימון אישי תורם מאוד להצלחת הארגון למשך שנים רבות.

בעל הארגון יכול להגיע לאימון העסקי כאשר יש לו מגוון בעיות וכל מיני קשיים בארגון. צריך לדעת כי השינוי בארגון מתחיל בשינוי העצמי שלו. אם המנהל לא יודע איך מנהלים ארגון העסק יפול. בעצם האימון הוא כמו לימודים, לא לימודים ברמה של להכניס מידע לראש, אלא לימוד של מיומנויות וכלים מגוונים שיתרמו להצלחה של העסק.

המאמן מטרתו היא להכניס לבעל הארגון באופן קבוע איך מתנהלים עם הכלים השונים ויבין מה חשוב לבעל העסק שיהיה בעסק. 

יש לציין כי האמונים העסקיים מבטיחים את העלאת העסק בתפוקה של עשרות אחוזים.

 לקחת מאמן עסקי זה לפנות מעט מהזמן עכשיו על מנת ליצור בעיות בעתיד של החברה. האימונים יכולים להימשך בערך בין חמש עשרה לעשרים וחמש פגישות. כל זאת כמובן יתנהל בהתאם ללוז של בעל הארגון. הפגישות יערכו בין שעה לשעה וחצי ויהיו בפריסה של עד חצי שנה.
בפגישה הראשונית המאמן יכיר את הארגון ואת בעל הארגון ברמה האישית ולאחר מכן כל השיעורים יהיו לפי ההנחיה של המאמן העסקי וכמובן הבאת הכלים הנכונים עבור בעל הארגון. הפגישה האחרונה תהיה מעין פגישת סיכום והנחיות לעתיד הארגון. כמובן שהמאמן העסקי יהיה זמין לשירות בעל הארגון כל זמן שרק צריך במידה ויהיה צורך.

0 תגובות