עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי אני (חסוי) מצטערת בשבילכם אני היה רוק(rock) אני בת 16 אני מתחילה אם הבלוג כדי לספר על עצמי לשתף אתכם עליי בסיפורים על החיים המופלאים שלי (הם לא מופלאים).אני לא הספר כאן עליי הכל אבל מה שאני כן אספר זה שאני בת 16 שמנגנת על גיטרה וכותבת שירים ועוד....תגלו בפוסטים שלי אז תקראו
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
נושאים
ארכיון
חיים לא קלים,מגבלות בחיים,גיל ההתבגרות בעיות ק
03/03/2013 18:43
rock

חיים לא קלים,מגבלות בחיים,גיל ההתבגרות בעיות קשיים ופתרונות!!!!!

חיים לא קלים:אני חייה חיים לא קלים כמו כל בת גיל התבגרות,לפעמים אני מצליחה לעבור מכשול לפעמים פותרת את המכשול ולפעמים נכשלת לא מצליחה ומוותרת,לוותר זה לא רע,זה לא אומר עליך כל רע זה לא אומר שאפסדת שניכשלתה וכ''ו זה רק אומר שוויתרתה,החיים לא קלים הם לא כמו בסיפורים סרטים ואין טעם לספר אותם כך,הם לא אגדה יפיפיה האומנם אפשר לספר את סיפורנו כך כאגדה כי לחלקנו העבר לא קל אף גרוע לא כל כך מושלם וזה עושה אותו למעניין לאגדה.

מגבלות בחיים:לכל אחד יש גם לאלה שלא אומרים/מסתירים וגם לי יש,מהן מגבלות  מגבלות הן  בעיות קשיים החוסמים אותנו הם מחסומים,יש גם מגבלות פיזיות ונפשיות.

גיל ההתבגרות בעיות קשיים ופתרונות:אני בת 16 כן גיל ההתבגרות הוא לא קל ואנו לא נסתיר זאת יש המסתירים זאת ואנו חושבים שחייהם מושלמים כן לילדי הבית ספר לפופולרים ולעוד אנשים בבית הספר או בעולם,בעיות הן במצב הרוח אני דיכאונית ובלי מצב רוח כאשר אני נימצאת בבית בספר אני נילחצת אני שקטה אני לא  אם הרבה חברה,אני כזאת אני,בעיות במראה לכולנו או לרובנו יש פצעונים או משהו במרא שמפריע לנו. כן טוב זה הפוסט שלי די קצר הייתי מוסיפה עוד אבל זה כבר לפעם הבאה.

מקווה שנענתם ,שהיזדעתם, בבקשה תכתבו בתגובות את מה שאתם חושבים,אתם מוזמנים לכתוב לי בעיות שאתם רוצים לדון בהם ואני אכתוב אותן כפוסט אם תשובה ועצה...נתרה כבר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רוק

0 תגובות
הפחדים שלי
11/11/2012 20:35
rock

פחדיים שלי כשאני אומרת הפחדים שלי אני לא מתכוונת לפחד עצמו כשרוב האנשים מפחדים זה מלמות ,השפלה,זריקות,וכו'' ....

הכוונה שלי היא לחרדה ...אני בן אדם שאני מלא חרדה ו נלחץ מי כל דבר או כימעט הכל הכל...אני לא פוחדת מי  זה שירביצו לי כי אני גם  יחזיר ויותר חזק ,.כן אני חזקה ויכולה לשבור למישהו  משהו חח,. אני לא מפחדת שמישהו  ישפיל  אותי יעני השפלה  כי הם אם ינסו לא יצליחו  אני לא מפחדת מי פרחות כי  הם מעליבות מקללות מנבלות ת'פה אבל מה איכפת לי אם יתחילו אז אני הפתח את הפה וזה לא יראה טוב  אני לא מפחדת מי זה  שיבוא סוף עולם או מיזה  שלי דברים כמו שמנה משה מכוערת .לא לא איכפת  לי אני לא אעלב  אני  יודעצ בדיוק איך אני ואני לא מקשיבה לאלה שרוצים לפגוע בי ולהפיל אותי לרמה הנמוכה ולשפלות אני יודעת מה אני ואיך אני ומה אני שווה ואני שווה הרבה מדי עלי הם....הפחדים שלי הם חרדות מי שיודע מה זה   חוץ מי זה  זה לא מפריע וזה לא יפיל אותו לתחתית אני רק מתחזקת  חחח חפרת וחפרת יום ממווששללם

0 תגובות
היי אני חדשה!! וזה הסיפור שלי החיים שלי
11/11/2012 00:19
rock
החיים שלי...

היי  אז אני לא  אגלה מי אני אני רוק שם בדוי ואני בת 16 ואני פתחתי את הבלוג כדי לספר עליי ולשתף אתכם ולקבל עצות ועזרה מיכם.

אז נתחיל  אני בכיתה י''א אני התחלתי את השנה לא טוב אני באתי ביום הראשון ואז לא באתי איזה חודש ואז באתי ליום אחד ואז היה את יום כיפור  וסוכות ואת החופש  אחר כך חזרתי ללימודים לעוד כמה ימים ,ואז אפסקתי ללכת כי אני ילדה פחדנית פוחדת מי הכל וחוששת מי אמון ואני עד היום בעצם לא לומדת אני בבית אני עוברת תקופה די קשה אני המורה ללכת להתחיל ללמוד בבית חולים פסיכיאטרי(אישפוז) לא כי אני מאוד משוגעת או משהו אלה כי אני פחדנית אם פחדים וחששות קיצר חרדות ואני צריכה ללמוד שם תקופה ולקבל תרופותקיצר אני בעצמי מרגישה כמו פסיכיט חח למרות שאני ילדה רגישה עדינה ונחמדה שאוהבת לעזור . אני מנגנת על גיטרה ואני כותבת שירים אני אוהבת מוזיקה  ואני לא אוהבת רעש ודברים כאלה למשל כמו מסיבות ודיסקו כאלה אני אוהבת דברים שקטים ורגועים חחח אשמח לעצות ותגובות על הפוסט ועצות לגבי!!!!!

7 תגובות