עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי ... קוראים לי אמילי ... זה סוג של שם בדוי כי זה השם השני שלי ובשאר הדברים אני משתמשת בשם הראשון .. אבל בחרתי בבלוג להשתמש בשם הזה כי איתו אני מרגישה יותר נכון באמת להגיד את הרגשות ומה אני חושבת ועל מה שעבר עליי היום... יש לי בעיית התקפים קלה שהרופאים לא מצליחים להבין את הסיבה לכך .. אני לא יודעת מתי זה אמור לבוא מתי זה הולך ואיך מטפלים בזה ... כך שכל התחום הזה זה די הפתעה בשבילי ...יופידי!!! אני ילדה דיי צינית לא לוקחת את החיים ברצינות..אבל מנסה להינות מכל רגע.... תמיד יש את הרגשה שרודפת אחריך שאומרת את פשוט דפוקה ... ובאתי להוכיח זה לא אני .. פשוט העולם דפוק (;
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יוני 2012  (4)
שגרה....
27/06/2012 22:19
emeli
שגרה ... משהו נורא מתסכל.... ושאי אפשר לצאת ממנו ..... גם אם אתה הבנאדם הכי ספונטני בעולם ... לאט לאט זה הופך להיות שגרה .... למשל אתה יכול להיות מהאנשים המטורפים האלה שיאלה היום אני יטוס לפריז מחר לניו יורק אח"כ ליוון וכך הוא ממשיך ולאט לאט זה הופך לשגרה .. שגרה שזה שהוא קופץ ממקום למקום ולאט לאט זה מתחיל לשעמם!!! 
שיעמום .... עוד מצב מתסתכל !!!! אומרים שאהבה יכולה לפתור את זה .... איזה קיטשי !! נו באמת !! עושים סיפור כל כך גדול מאהבה שבסוף בוא נודה בזה היא גם משעממת!!! שום פעם לחייך לאותו בנאדם שוב פעם להתנשק עם אותו בנאדם ! שוב פעם לחזור ולומר "אני אוהב אותך" שמזמן הלב כבר השתעממם והחליט להסתכל על מישהי אחרת....! שלא תחשבו שאני מעודדת את הבנות הפרוצות האלה שמטיילות להן בין גברים ושאח"כ לכלב יש יותר כבוד ממנה!! 
קיצר.. אנשים עושים סיפור כל כך גדול מאהבה .... היא מתוקה, היא סוחפת היא מרגשת אבל לא קצת חפרתם על הקטע של "א-ה-ב-ה " !! כמה משפטים המציאו עלייה וכל אחד יותר קיטשי מהשני... וכל אחת אומרת הגבר שלי הוא יהיה ככה וככה...  ובסוף אנחנו יוצאות עם ההפך המוחלט .. אבל מה אכפת לנו אנחנו מרגישות אהובות וכל עוד אחרים מחמיאים לנו על זה אז לא אכפת ! 
אני בעד התרגשויות והרפתקאות של אהבה .. אני בעד להתאהב... אבל בגיל הזה בנות אל תבכו אם הוא ייפרד מכן עוד איזה חודש ואם הוא ממש משקיע חצי שנה.... כי אהבה שאתם מדברות עלייה בנות טיפש - עשרה זה לא האהבה האמיתית... האהבה שאתן מדברות עלייה זה למלא סיפוקים !! 
משפט סיכום:
כל בת אומרת שהגבר שלה יהיה ספונטני , חמוד, ושיאהב אותה.... אנחנו בעצם מאוהבות בכלב!! וגם מודות בזה שאנחנו נפרדות מהם !! (;
2 תגובות
בווקר טוב (;
25/06/2012 10:34
emeli
"אח ....איזה יום יפה !!
בוא נפקח את העיניים !!
איך השמש בשמיים!! 
והים הוא משגע !!
ולפרדסים יש ריח !!
וטוב טוב, טוב לי על הלב 
טוב!! טוב!! טוב !!" 

מרגישים את התרגשות שלפני יום חדש... שיש לכם הרגשה שהכל יהיה מעולה היום!
ההרגשה הזאת שפשוט את אומרת שהינה הגיע הרגע בחיים שלך שנקרא "טוב".. את לא מפסיקה לחייך ושאנשיים מחייכים אלייך בחזרה !! למרות שעל אמא שלי רואים שיש לה עוד לחץ מאתמול .. אבל יעבור !! 
הרבה זמן לא הרגשתי את ההרגשה הזאתי, את ההרגשה של הקלה פשוט לנשום אוויר לחייך!
נהניתי לקום בבוקר , חיכיתי שהיום הזה כבר יתחיל !!! (ומדובר על ילדה שאוהבת לחרופ P:) 
אז מה אתם אומרים יהיה יום טוב ..?? D;

משפט סיכום:
לפעמים החיים מגישים לך לימונים. זאת בחירה שלך אם לעשות פרצוף חמוץ או להכין לימונדה...יאמיי ;P

2 תגובות
תמונה לבנה ...
24/06/2012 20:59
emeli
יש שקט סביבי למרות שכולם צועקים לשאול מה שלומי... אני לא מצליחה להתרכז המילים שלהם כי אני עסוקה רק בלהיזכר בדבר אחד בתמונות הלבנות ... תמונות לבנות שהיו פעם זיכרון שאני לא מצליחה להיזכר ולאט לאט עוד תמונות נמחקות וכולם שואלים איך זה קרה ? מה סתם קיבלת התקף? ואני לא מדברת רק ממלמלת אני לא זוכרת... אני קולטת את עצמי מתעוררת על ספה כשאחותי בצד מדברת עם אמא שלי בלחץ... את הטלוויזיה רועשת ורק אני בשקט מנסה להיזכר ... עוד תמונה נעלמת לאט לאט... ועוד תמונה נזכרת וגם היא לאט לאט... אבל הפעם זה שונה בדר"כ כלל זה תמונות רק מתוך ההתקף הפעם אני לא זוכרת לטווח ארוך יותר ... חוץ מזה שזה מלחיץ לא לזכור כלום יש משהו מרגיע בתמונות האלה ... הלבן צועק שלווה ....כאילו המוח נח....
משפט סיכום:
אולי יש דברים שצריך לא לזכור .....
4 תגובות
הכל יהיה בסדר?...
24/06/2012 17:52
emeli
מכירים את הרגע הזה שהכל על הפנים ואתה מצפה משתי ידיים שיתמכו בך אבל לאט לאט הם נעלמות לטובת עצמם... ידיים שציפת שיאחזו בך גם כשתרצה לברוח ידיים שירימו אותך מתוך הבור ולא יחפרו לך אותו יותר עמוק..... מכירים? כי הוא קורה לי כל הזמן! 
המשפט הכי נדוש..."הכל יהיה בסדר"....
תמיד אומרים את המשפט הזה שהכל נראה רע .... אבל תמיד אחריו בא החלק הרע יותר ....
אנשים אומרים ת'משפט הזה בתור הבטחה... ואז כשכלום לא מסתדר הם אומרים : "אני מצטער בשבילך..."
 .אבל מה שיפה בחיים האלה שהם אפעם לא משעממים  הם באמת יבטיחו לך שהכל יהיה טוב אבל הם לא הבטיחו שהוא לתמיד ... ברגע שממש תהנה מהם יחזור הרע וברגע שממש תסבול יחזור הטוב ... שווה לחיות לא?
משפט סיכום:
"תמיד תסתכלי על חצי הכוס המלאה או על הברמן שמוזג לך בה (;"
2 תגובות