עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ברחובות http://kvh.co.il
30/12/2017 23:13
eli
אינסטלטור, קו המים, אינסטלטור קו המים
ברחובות http://kvh.co.il


יש לכם בעיה בצנרת? צריכים לפתוח סתימה? אם אתם גרים ברחובות ובסביבה, ברחובות http://kvh.co.il   ישמחו לתת לכם שירותאיכותי במחיר הוגן.
כולנו צפינו בתכנית עם חיים הכט וראינו כיצד חלק מבעלי המקצוע מנצלים את התמימות של לקוחותיהם וגובים מהם סכומים לא נורמליים. במאמר הבא נתן מספר טיפים שיעזרו לכם להבדיל בין בעלי מקצוע אמינים ובין בעלי מקצוע חובבנים.


אמנת שירות הציבור


ישנם בעלי מקצוע ששירות איכותי ומחיר הוגן הם עקרונות חשובים שמובילים אותם בדרכם העסקית. בעלי קצוע כאלה חותמים על מנת שירות הציבור על מנת להראות לכולם במה הם מאמינים. כאשר אתם בוחרים שרברב בדקו אם הוא חתום על אמנת שירות הציבור.


חוות דעת והמלצות


חכת ההמונים היא כלי חזק מאוד שיכול לעזור לכם למצוא בעלי מקצוע אמינים ולסנן בעלי מקצוע פחות טובים. השקיעו קצת זמן בקיראת המלצות וחוות דעת על בעלי המקצוע השונים ובחרו בבעל המקצוע שבלט הכי הרבה במספר ההמלצות וחוות הדעת החיוביות.


רישיון


אינסטלטור אמין ומקצועי בדרך כלל יחזיר ברישיון של קבלן שיפוצים. רישיון זה מוכיח כי האינסטלטו מחזיק במספיק ידע וניסיון שמאפשרים לו לבצע את עבודתו ביעלות ומקצועיות.
0 תגובות
אינסטלטור kvh ברחובות
02/11/2017 00:04
eli
אינסטלטור ברחובות, רחובות

אינסטלטור kvh ברחובותאינסטלטורים רבים כמו אינסטלטור kvh ברחובות פועלים ברחובות. המבחר הכל כך גדול ומגוון יכול לבלבל אותנו כאשר אנחנו זקוקים לבעל מקצוע שיטפל בבעיית אינסטלציה דחופה. נכון, הבחירה לא פשוטה אך עם זאת ישנם כמה קווים מנחים שיכולים לעשות לכם להחליט.


האם בעל המקצוע עובד באופן סדור?


אולי לשלם בשחור עשוי להיראות יותר משתלם אך בטווח הרחוק זה עלול לעלות לנו ביוקר.  כאשר בעל המקצוע לא עובד על פי החוק ולא נותן קבלה , במידה ונגרם נזק בעבודת האינסטלציה או שהאינסטלטור אינו ביצע את עבודתו בצורה טובה, אין בידינו היכולת לדרוש פיצויים מהאינסטלטור. לכן, למרות שהדבר יקר יותר, עדיף תמיד לדרוש קבלה מהאינסטלטור לאחר העבודה.שרברב עם תעודות


אמנם בארץ אין צורך להחזיק ברישיון איסטלטור על מנת להיקרא כזה. אבל כן כדאי לברר שבעל המקצוע מחזיק ברישיון קבלן שיפוצים. בעל מקצוע שמחזיק ברישיון זה מחזיק במספיק ידע כדי להעניק שירותי אינסטלציה.המלצות וחוות דעת


אמצעי חשוב מאוד שיכול לעזור לכם, הוא חכמת ההמונים. כאשר רבים ממליצים על בעל מקצוע מסוים, עדיף יהיה לשכור את שירותיו, וזאת מפני שהדבר מספק ביטחון כמעט מוחלט כי גם אתם תהיו מרוצים מהשירות אותו יספק האינסטלטור.

0 תגובות
חידוש צנרת בתל אביב
21/10/2017 23:57
eli
חידוש צנרת, חידוש צנרת בתל אביב, תל אביב
חידוש צנרת בתל אביב


עבודות חידוש צנרת הן דבר הכרחי מאוד שרבים מאיתנו נוטים לפספס. למידע נוסף אודות עבודות חידוש צנרת תוכלו למצוא בקישור. במאמר זה נתמקד בכיצד מוצאים בעל מקצוע מומלץ לביצוע העבודה הכל כך מורכבת, רגישה וחשובה.

המלצות וחוות דעת


הדבר הראשון והפשוט ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לפנות לחכמת ההמונים ולחפש המלצות וחוות דעת על בעלי המקצוע השונים. את ההמלצות וחוות הדעת רצוי לחפש בפורומים ובלוגים בלתי תלויים ולא באתר של בעל המקצוע מאחר וההמלצות באתרו של בעל המקצוע יכולות להיות "תפורות" ולא אובייקטיביות.


רישיון בעל המקצוע


על מנת להיות אינסטלטור בישראל אין צורך ברישיון מיוחד. כן כן, שמעתם נכון. אז כיצד תדעו מי בעל מקצוע אמין ומי חובבן? אינסטלטור אמין ומקצועי יחזיק ברישיון קבלן שיפוצים שבעצם מראה שלבעל המקצוע יש מספיק ידע ושהוא יכול לעסוק בתחום כל כך רגיש כמו אינסטלציה.


מחיר


לפני קריאה לבעל מקצוע יש לברר את רמת המחירים באמצעות אתרים שונים, פורומים ובלוגים על מנת לדעת אם המחיר שבעל המקצוע דורש הוא הוגן.
0 תגובות