עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
בעלי מקצוע
אינדקס בעלי מקצוע איכותי ומיהמן המאפשר לכלל הגולשים בישראל לדרג ולמצוא את בתי העסק ובעלי המקצוע כל זאת עפ"י מדד שביעות רצון .
אינסטלטורים
כל המידע אודות אינסטלטורים
08/12/2012 12:20
eFind.co.il
אינסטלטורים בחיפה, אינסטלטורים בתל אביב
כמו בתחומים שונים בחיינו גם בתחומים רבים של בעלי מקצוע מבוקשים דוגמת אינסטלטורים נשאלת השאלה מהי ההכשרה המקצועית אותה מקבל כל שרברב מתחיל או בשמם הפופולארי אינסטלטורים ?

ובכן מבדיקה שלנו עולה כי על מנת להיות אינסטלטור מתחיל ולעסוק במקצוע במטפל בעיקר בברזים ובסתימות בבית או במשרד, אין כל מניעה כי כל אחד עם הכשרה בסיסית בעת ליווי של ותיק ממנו יכול לעסוק בכך ולמחרת להתחיל ולהתנסות, אין ולא קיימת דיפלומה המעידה כי מחר כל אחד יכול לעשות כן ובהצלחה, מכיוון שאין כל הסמכה רשמית לעניין ורק עבודה טובה וטיפול בתקלה הם אלה אשר ידרגו אינסטלטור כטוב או מקצועי .

מהם סוגי העבודות אותן נדרשים אינסטלטורים לבצע

בעת תקלה קטנה או פיצוץ בצנרת, דליפה של נוזלים, התקנת ברזים או חידוש צנרת שלמה, אלו הם רק חלק מהפעולות השיגרתיות של אינסטלטורים רבים כל אחד כמובן עפ"י רמתו ועיסוקו היום יומי, חלקם עוסקים מידיי יום בקריאות בהולות של אזרחים המבקשים כי יגיע אינסטלטור דחוף למשכנם על מנת להעניק " עזרה ראשונה " לדליפה או פיצוץ המסכנים שאר פריטים וחלקים בבית, חלק אחר של אינסטלטורים הוא זה המעניק טיפול רחב של תיקונים, חידושים והתקנת מערכות גדולות ומורכבות .

כיצד אני אדע אם בתקלה כזאת או אחרת אצטרך אינסטלטור

אוכלוסיות שונות ומגוונות קיימות בישראל ואם ננסה להגדיר מי אלו אותם לקוחות של בעלי מקצוע שונים נמצא חתכים מסויימים, ניקח לדוגמא ח'ברה צעירים, הם לצורך העניין יתנו מענה ראשוני לתקלה או בעיה של דליפה או נזילה וינסו בכוחות עצמם להביא לתיקון, זה במקרה הקלאסי ואם ניקח לדוגמא את האוכלוסיה היותר מבוגרת של סבים וסבתות " אלו הם בעיקר אנשים שיעזרו בבעלי מקצוע בעיקר בגלל הקושי שלהם לאתר או לבדוק ולהגיע אל מתחת לכיור או לכל פינה אותה נדרשת בדיקה של בעל מקצוע, גם אם מדובר במקרה קטן ולא מסובך .

אז האם אנו יכולים באמת לטפל בנזילות בכוחות עצמנו ? לא תמיד, יש תקלות בהן עדיף להגיע מהר ככל הניתן לאפשרות להשיג מידע אודות אינסטלטור טוב באיזור ולבקש עזרה ובצד השני ישנם סתימות או או תקלות ממש לא בעייתיות אשר תושייה קלה יכולה לטפל בהם ביעילות, כנסו לאינטרנט הקישו לפי איזור מגוריכם לדוגמא אינסטלטורים בחיפה, או בתל אביב ומצאו את בעל המקצוע שלכם ויכול להיות שתהיה זאת ידידות מופלאה .


1 תגובות
העבודה השבירה בעולם
16/08/2013 09:56
eFind.co.il
חלונות, זכוכית, זגג

אחד המוצרים השמישים ביותר בסביבת החיים שלנו הוא שקוף לנו... אני לא מתכווןו בצורה מטאפורית אלא כמובן לזכוכית - שהיא שקופה. אבל גם מבחינה מטאפרוית הזכוכית של היום מאוד חזקות ועל כן חלונות, מראות, שולחונות זכויות וכו' לא נשברים בקלות כמו בעבר.

הזכוכית מקיפה אותנו בכל מקום מציפוי לבינינים ועד כלי המאכל שנו אך על אף זאת המקצוע זגג הוא תחום הולך ונעלם, עד שאתם זקוקים לו כמובן.
את הזכוכית התחילו לייצר בני האדם כבר לפני כ 30 אלף שנה... כן כבר באפריקה בתחילת האנושות כבר התחילו להכין חצים וסכינים מחימום חול. העדויות לכך הן בממצאים של חלקי זכוכית המרוחקים מאות קילומטרים ממקום הפקת החומר.
לקריאה בנושא - זכוכית- וויקיפדיה.

השימוש שלנו כיום בזגגים מוגבל לימים בהם נשבר לנו חלון או בעיקר בבנית בית חדש לא אנחנו רוצים להזמין חלונות לצרכים שונים. זdd טוב מוזמן עוד משלב היעוץ, אנחנו רוצים ללבחור סביבה מואר מחד אך מוגנת מאידך. כמו כן שילוב של אלמנטים מזכוכית במעטפת הבית מצריך הערכות מקדימה וכן שילוב של מראות וזכוכית בעיצתוב בוודאי מצריך זאת.

אחד התחומים המתפתחים ביותר בתחום הזגגות הוא כמובן חלונות אטומים. בגלל צמיחת האוכלוסיה במרכזי הערים הרעש בדירות לעיתים בלתי נסבל בוודאי בכאלו השוכנות על צירים ראשיים או כאלו הנמצאות ליד תחנות אוטובוסים. התאמה של חלונות אטומים יחד עם זכוכית מיוחדת מאפשרים לאטום את הבית כמעט לחלוטין לרעשים. אומנם חלק מהחלונות נמכרים מוכנים ע"י חברות שונות אבל אין ספק כי התייעצות עם זגג ממוחה תביא לכם פתרונות שלא חשבתם עליהם.
בהצלחה.
0 תגובות
הימים שבהם היה קל להעביר מים
16/08/2013 09:20
eFind.co.il
אקוודוקט, ב מים
את המצקוע אינסטלטורים המציאו כנראה הרומאים כשתחילו לבנות אקוודוקטים להובלת מים ממקומות גבוהים אל מרכזי הערים.
לא סחיבת מים של קילומטרים מידי יום אלאל זרימה של מים טריים את התושבים, ההבבנה שלמים יש התנהגות העומדת בפני עצמה היא זו שיצרה את תפיסת האינסטלציה המודרנית.
העיקרון של חוק הכלים השלובים - הוא החוק הפיזיקלי הקובע כי גובה פני נוזל בכלים שלובים ישאף להיות שווה - תחברו שתי מבחנות בגדלים שונים עם צינור, ותראו שהמים יתאזנו על אותו הגובה בשני המבחנות
כלים שלובים וויקיפדיה:


על אותו העיקרון פועל האקוודוקט כי גם אם תחילת האקוודוקט גבוה בכמה מעלות מסופו ו גם אם אורך האקוודוקט נמשך עשרות קילומטרים. הרי שהמים ירצו להתאזן גם בנקודת הסיום וכך המים הגיעו למרכזי הערים.

בישראל ינבנו שני אקוודוקטים שניהם ע"י הרומאים האחד סיפק מים לירושלים והשני לקיסריה. את שאריות האקוודוקט של קיסריה אפשר לראות עד היום.

וחוק הכלים השלובים הוא עדיין האופן שבו אתם מקבלים את המים - אם זה ע"י יצירת לחץ מים באמצעות מגדלי מים עירוניים שגבוהים מבניני המגורים ואם זה באמצעות שאיבת מים לגגות הבנינים.

0 תגובות
פשפשים בבית - הדברה מהירה
17/07/2013 19:59
eFind.co.il
פרעושים, פישפשים
לאחרונה החלה התקפת פשפשים בדירות בישראל, הם קטנים ושחורים ונמצאים על הריצפה.
הפשפשים הללו מגרדים ועוקצים וממש לא נעים למצוא אותם בדירה.
מאוד קשה להעלים אותם מהסיבה שהם מוטלים בביצים בהם חומרי ההדברה לא פוגעים - על מנת להיפטר מהם יש כמה אופציות.
ריסוס ושתיפה, שתפו כל יום את האזור הנגוע ואחר כך רססו.
השתיפה מעלימה את הביצים הריסוס מונעה הטלות נוספות.
נקו כמובן את הכלב.


אפשר להזמין חברת ריסוס שתטפל לכם בעיניינים - יש להם חומרים מיוחדים.

אפשר לחכות לחורף ועד הקיץ הבא יהיה לכם שקט מהפרעושים :)

בכל אופן חיייבים לנקוט אותם כי פרעושים מעבירים מחלות, מטילים ביצים אל תוך הכלב ועוד דברים לא נעימים.
בהצלחה.

0 תגובות
חברת הנקיון - בחירה נכונה - השקט הנפשי שלך
07/07/2013 09:57
eFind.co.il
ניקיון, שירותי ניקוי, משרד נקי

תחום חברות הניקיון מתחלק לשנים - חברות ניקיון המתמחות בניקוי בתים וחברות ניקיון לעסקים ומשרדים.
חברות ניקיון המתמחות בבתים, מחזיקות מנקים שעוברים מבית לבית עם ציוד מקצועי ומבצעות עבורכם את ניקיון הבית במהירות וביעילות.

ההבדל בין חברת ניקיון ביתית למנקה האישית שלכם מתבססת על שני הבדלים מהותיים:
1. 
חברת ניקיון אחראית על ביטוח העובדים שלה ואחראית על גיוס עובדים עבורכם כך שלא יהיה מצב שבו אתם נתקעים ללא מנקה תקופות ארוכות.
2.
החברה משלמת לעובדים את הנידרש על פי חוק ומווה שלכל העובדים אישורים נידרשים לעבודה חוקית.

ההבדל העיקרי בניקיון הבית, שלא נרקמים יחסים אישיים יותר שמובילים לשירות טוב יותר וההדדיות כלפי המנקה שזוכה לעיתים גם לתנאים טובים יותר.

מבחינת עסקים - הבחירה בחברת ניקיון במחיוד במרכז שכן חברת ניקיון בתל אביב לא קשה למצוא והיא כמעט הכרחית כיוון שבעלי החברה לא אמרו לעסוק בגיוס עובדים, בטח לא בחברה בגודל בינוני קטן - שאין מה אחראי משק.

הדבר הכי חשוב בבחירת העובדים:
1.
שכולם עברו בידוק והם רשומים כחוק.
2.
ראיון עם כל מנקה שבאים לעבוד - אין תחליף ליחס אישי.
3.
הגבלת גישה במקומות בהם יש חומרים רגישים או הגעה עם מאבטח לחדר המאובטח.
4.
פוליגרף תקופתי לכל עובדי החוץ
5.
התייחסות אנושית לצוות הניקיון.
התייחסות אישית ואנושית והפיכתם לחבר'ה מהצוות מאפשר לצוות הניקיון להזדהות עם המקום. התייחסות אליהם כאנשים שקופים מבססת להם את ההרגשה הזו מה שמוביל לזלזול בעבודה.

במקרה ומידי פעם איש הניקון מפשל – לסגור את הבעיה איתו ורק איתו ללא פניה למנהלים בחברת הניקיון שמעסיקה אותו.

אם מרגישים שיש בעיה מהותית – חובה לסיים את תפקידו במקום באופן מידי ולהחליפו בעובד חדש.

הנחיות אלו ייסיעו לכם להשיג את המטרה של – משרדים נקיים תוך הגנה על הארגון.

0 תגובות