עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני בחרתי לפתוח את הבלוג הזה בדרך אנונימית אז.. שלום אני אישית נורא אוהבת מוזיקה סיפורים אני אוהבת להגיד לבן אדם מה אני חושבת להציע לעשות משהו בדרך הכי טובה :)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
All you need is love❤
08/09/2013 18:51
here for you
יואו !! אני מוכנה להודות .. שאני מאוהבת הוא הבחור הכי מושלם בעולם הוא גורם לי לחייך הוא מגן עלי דואג לי מודה שזכיתי!!! אני חושבת שלא היה לי מערכת יחסים כזאת .. וזה מורכב כי הרבה זמן לא התאהבתי שאני חושבת על זה יותר מידי נשבר לי הלב ..והייתי איכשהו ממש הייתי בטוחה .. שאין לי מקום בלב בשביל אף אחד .. אבל פתאום הוא בא טוב מה עוד יש לתאר ??! אני מאוהבת ❤❤❤❤
0 תגובות
לברוח מזה..
07/09/2013 21:34
here for you
ואו אני לא יכולה לתאר את מה שעובר עלי עכשיו.. אני יכולה להגיד שהדמעות מצאו מקום לצאת ושהכאב שהיה שם על השנים סוף סוף יצא מהחור שחור שקוראים לו לב.. את האמת לא ידעתי באמת מה לעשות או מה להגיד שרואים שבן אדם שכלכך קרוב אלייך .. סובל .. אז אתה מתחיל להעריך את השניות הכי קטנות של השמחה איתו של המוזיקה.. של הדברים המתוקים ..רק שאתה מרגיש לבד במערכה .. אתה מרגיש את זה ומודה שזה יותר כואב מכל עינוי רגשי שעברתי .. זה הדבר הכי נורא הכי עצוב הכי סוחט דמעות .. זה לאבד את הבן אדם הזה גם עם זה סיכוי של אחד למיליון .. זה הדבר הכי מפחיד... אז עצה מימני שאתם מקללים את ההורים שלכם ומאחלים להם את הדברים הכי נבזיים בעולם .. תזכרו יש אנשים שמשתוקקים להורים .. אבא אמא ..זה לא משנה תזכרו שבסופו של דבר הם הדבר הכי חשוב בעולם שלכם
0 תגובות
שיר לאבא ..❤
07/09/2013 18:49
here for you
אנשים נפל עלי מצברוח רגשי עד כדי בחילה סוו עם יש סיכוי שאתם מביעים את דעתכם על השיר שלי זה יותר מישמח אותי תודה מראש :) ״מלאך שלי מלאך יפה שלי ..אתה איי שם במרומים ..מביא נחת לחיים .. אבל הכאב הגדול זה לאבד את הדבר שנראה לי כלכך טוב ואוהב שניה אתה מחייך בוכה צוחק אתה רואה אותי גאה בי במה שאני ? אני חושבת שהלוואי שכן שהלוואי שתהיה תמיד לידי שוכן שאמן שלא תעבור שניה והיא תהיה מלאה בשמחה בדיוק איך שהרגשתי לצידך .. אבל כרגע אני בלעדייך מרגישה ריקה חסרה ..מרגישה נופלת לתוך תהום של ירידה ..ומשם כבר אין עליה .. אני אוהבת ומתגעגעת ובהחלט ממשיכה כי אין לי סיכוי אחר נותרתי לבד בזירה מחכה לפעמון שיצלצל ..שיצלצל כבר שיצלצל ..לאבד זה דבר קשה ..לחיות עם הזיכרון זה הקושי הקושי האחרון ״ אוהבים או לא ..? אני אוהבת לשמוע הערות בונות ;)
2 תגובות
עולם הזוי..!!!!:0
07/09/2013 18:14
here for you
חחחחחח פאק יואו אנשים יכולים להיות זן כלכך מוזר טוב דמיינו שאתם באמצע תחנת רכבת ומישהו עם חליפה אייפון שעון שנראה לי שווה יותר מהבית שלי ניגש אליכם ושואל :״ היי מה השעה ?״ ואתם מרוב שזה מטומטמם צוחקים לא בפרצוף ולבנות מבנינו הייתי מעדיפה שהוא ישאר עם המשפט:״ילדה אבא שלך גנן?״ חחח די למשפטי פתיחה גרועים מי איתי?;)
9 תגובות
אממ שנה ..משו..
07/09/2013 17:55
here for you
הייי..טוב אתם בטח שואלים למה אני מתחילה את הפוסט בכל כך הרבה ״אנרגיה״ טוב שנה חדשה ואו יש הרבה דברים בפתח ..הלימודים האלה שהורסים את מוח האדם ביחוד את שלי.. ואהבה שלפעמים היא הדבר הכי יפה ולפעמים היא הדבר הכי כואב בעולם הזה מצחיק שמשהו שיכול לגרום לך לקום בבוקר ולצעוק מאושר !! לרצות פאקינג לקום מהמיטה ותאמינו לי זה קצת קשה בשבילי אבל הצד השני של המטבע אכזרי לא פחות .. חחחח הכי מצחיק כדי להיות מאוהבת אני מתחילה לצום איזה כמה ימים לא מרוכזת ממש מעופפת ..חחחח אני צוחקת על עצמי בימים האלה .. אז אנשים שאי שם קוראים את הבלוג שלי ובאמת חושבים שיש לי פוטנציאל חחחח;) אני פה בשבילכם:) בשביל לדבר לצחוק או סתם להתלונן ;)
2 תגובות