עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
Experiencia de Los Increibles de sala de 5
30/09/2014 19:00
עדנה
/http://kinderfivecei.blogspot.com
0 תגובות
בית ספר מדינת ישראל אסונסיון פרגוואי
30/09/2014 07:35
עדנה

שלום לכל החברים בפורום!

לאחר שחברותיי הכינו בלוג וכתבו על בית הספר שלנו החלטתי שגם אני רוצה להכין בלוג וקצת לכתוב על בית הספר שלנו אך מן הראות שלי כמורה להוראת היהדות איך אנחנו משלבים את הטכנולוגיה יחד עם השפה השניה ואיך חווים תלמידינו את החגים בבית הספר  וכאן אני רוצה לספר על שיתוף הפעולה של בית ספר "מרטין בובר" וגם של בית ספר "תרבות"  בתקופת החגים המפגשים שלנו יחד עם התלמידים ובעזרת הטכנולוגיה "סקייפ" אנחנו מביאים את תלמידינו כדי שיראו שלא רק אנחנו חוגגים את חגינו כי אם יש בעולם עוד ילדים בבתי ספר אחרים שחוגגים כמונו ואז אנחנו שרים את אותם שירים מדברים על סימלי החג ומאכליו משחקים באותם משחקים ומדברים באותה שפה, התלמידים שלנו מאוד אוהבים את המפגשים ואני רואה כמה הם מרגישים חופשיים בתוך העולם של הטכנולוגיה.


אני גם רוצה לספר קצת על השילוב של המקצועות השונים יחד עם הטכנולוגיה דוגמא של פרוייקטים משותפים בין המקצועות בשפות השונות כמו אנגלית וספרדית הכנת וידאו או "בלוג" בגן הילדים סגירת פרוייקטים ועוד..... אני חושבת שהשילובים האלה מעשירים אותנו הן כמורים וגם מעשירים את התלמידים קודם כדי להבין שאנחנו עובדים בצורה משולבת ומשותפת אנחנו לא כל שפה בעולמה שלה כי אם משלבים את השפות ונותנים לתלמידים להבין שאנחנו יחידה אחת והתלמיד הינו אחד ובו משתלבים כל המקצועות והשפות השונות. 
אנחנו מחנכים את תלמידינו על ערכים אוניברסלים מאוד חשובים כמו צדקה, תיקון עולם, עזרה לזולת,
כבוד הדדי ועוד................ כאן העלתי גם בלוג של גן חובה וגם וידאו של כיתה אלף המראה על שיתוף הפעולה של מורות משפות שונות כמו אנגלית ספרדית ועברית.
אני גאה להיות חלק מבית ספר זה ואני מרגישה את ישראל הקטנה שלי בו!
     חשיבות הצדקה 
צוות המורים והמנהלות כל שנה אנחנו עולים כיתה ולכן הצוות מתרחב בהתאם.0 תגובות
סרטוןProyecto "Mi Álbum Personal" 1° Grado - ...