עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
אוהב את החיים בעיקר בחורף, כי יש לי מה ללבוש, חולה על כלבים וחתולים, בזמן הפנוי רוכב על אופניים אל תוך השקיעה.
יש לי חמש זוגות אופניים בבית, שני אופניים חשמליים ושלושה אופני כביש, יש לי 2 כלבים וחתול.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
אופניים חשמליות כובשות 2018
06/12/2017 00:44
סייקלי
אופניים חשמליות, אופניים חשמליים

היכן מומלץ לרכוש אופניים חשמליות ומה הם המחירים של אופניים חדשים? אילו סוגים של אופניים חשמליות קיימים? ולמי מתאים להסתובב עם אופניים מסוג זה?

בשנים האחרונות אופניים חשמליות פרצו לחיינו והפכו לכלי תחבורה נפוץ כמו המכונית. הפופולאריות הגדולה של אופניים עם מנוע חשמלי נובעת מכך שהם מספקים נסיעה תוך עירונית נוחה, נעימה ומהירה ומקומות החניה קיימים בשפע. הודות למספר יצרנים גבוה ומגוון חנויות המשווקות אופניים חשמליות, כיום אופניים עם מנוע חשמלי יכולים להתאים לתקציב של מרבית האנשים. בחירת האופניים החשמליות שלך לא רק תשפיע על השורה התחתונה אלא, גם על כל חוויית הנסיעה שלך. אופניים אשר לא עונות על הצרכים שלך יהפכו במהירות למתלה בגדים יקר. מומלץ מאוד ליצור קשר עם מספר חנויות, לשמוע על דגמים ועל מחירים ולבחור באופניים החשמליות הנכונים ביותר עבורך.

היכן מומלץ לרכוש אופניים חשמליות?

אופניים בעלי מנוע חשמלי מגיעים במגוון רחב של מחירים ולעיתים נראה שישנם ספקים הזולים בהרבה מאחרים. בדומה לטלפונים חכמים, מצלמות ואפילו מכוניות, זה שחברה מייצרת את האופניים החשמליות לא אומר שהיא טובה בכך. אופניים חשמליות באיכות ירודה לא יוכלו להחזיק למרחקים, יהיו איטיים וידרשו ממך להשקיע בתיקונים רבים. מעבר לכך שספק גדול ומומחה יוכל להציע לך את דגמי האופניים האמינים ביותר באחריות, הוא גם יוכל להציע לך מגוון אפשרויות הרלוונטיות לצרכים ולתקציב שלך. מומלץ לשמוע על דגמים ואפשרויות בחנויות מתמחות כדי להגיע לדגם האידיאלי עבורך.

כיצד בוחרים אופניים חשמליות?

בחירה של אופניים עם מנוע חשמלי צריכה להתבצע על פי מספר קריטריונים. ניתן להשוות דגמים שונים של אופניים עם מנוע חשמלי על פי מספר תכונות.

-          משקל האופניים ישפיע בצורה קריטית על ההנאה שלך מהן ועל תדירות השימוש שלך.

-          אורך חיי סוללה הוא קריטי וסוללה אשר לא מתאימה למרחקים שלך תהפוך את האופניים במהירות לנטל.

-          אפשרויות אחסון, ישנם אופניים אשר יכולים להתקפל ובכך להקל עלייך בזמן אחסונם בבית או בעת נסיעות בתחבורה ציבורית.

-          המהירות המקסימלית של האופניים היא נתון חשוב, אך, חשוב לזכור כי החוק בישראל מורה על הגבלת מהירות האופניים החשמליות ולכן, היכולת של זוג אופניים להגיע למהירות הגבוהה מזו המותרת בחוק היא חסרת שימוש בטווח הנראה לעין.

אופניים חשמליות בעלי גלגל חכם

אופניים חשמליות בעלי גלגל חכם הם חידוש לאופניים החשמליות בעלי הסוללה הגדולה והנשלפת. בעזרת מנוע חכם המחובר לגלגל האופניים בצורה כמעט שלא מורגשת, האופניים בוחנות את הנסיעה שלך, מטעינות את הסוללה ומוודאות שהיא לא תתרוקן. בניגוד לאופניים חשמליות בעלי סוללה נשלפת, אופניים בעלי גלגל חכם מונעים רק בעזרת סיבוב הפדלים. מנוע חכם מחשב על פי קצב הפידול שלך, שיפוע המשטח ותנאי הדרך בכמה להעצים את עוצמת הפידול שלך והוא יכול להעלות אותה עד לפי עשר.

עכשיו זה הזמן שלך לעשות סיבוב לכיוון העתיד ולמצוא לעצמך כלי תחבורה ירוק ונוח אשר יחסוך לך כסף וישדרג את איכות חייך.

0 תגובות