עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
לקראת סוף השירות הצבאי , מגבניק לא טיפוסי.
לא גזעני ולא ימני.
לא דתי ולא אטאיסת.
אבל כן חתיכייייי :DDDD
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
הסטוריה  (1)
שווא  (1)
ארכיון
יחידת 731 - גרוע מהנאצים..
08/10/2011 19:42
glefa
הסטוריה, שווא
כמה תחקירים מנוסאים אחרים איכשהו הביאו אותי לנוסא של יפן בתקופת מלחמת האולם השנייה וליחידה בצבא הקוואנטוני(יפני) מס 731 , שלא הרבה מודאים אליה וחבל. 
כי מה שאנו נותים לייחס אך ורק לנאצים בתקופת השווה.. טוב כניראה יש דברים לא פחות נוראיים מזה או אפילו יותר.
731 היא יחידה סודית שהוכמה בתחילת שנות ה40 , והתמקדה בפיתוח אמצעי לחימה ביולוגיים . במעבדה גודלו בקטריות של מחלות מדבקות הכי מסוכנות ומדבקות כמו דבר (plague המחלה שבמהלח המאה ה 14 חיסלה חצי מאוכלוסיית ארופה) , גחלת(anthrax)  ועוד כמה לא פחות חביבות.    הנא תמונה של גחלת.. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Dry_Gangrene_with_dead_toes_and_visible_bone.JPG
המדענים של היחידה גידלו כינים בכמויות של עשרות קילוגרמים (ז"א עשרות מיליונים של כינים)  בתור מזון הכינים קיבלו חולדות להם כבר החדירו  מחלה מסויימת. כך כל הכינים שאכלו ממנה נהפכים לנשאי מחלה. התוכנית הייתה להפציץ ערים ומקורות מים אם פצצות שכולות בתוכן כמה עשרות קילוגרמים של כינים נשאי המחלה. מזעזע? יש דברים יותר גרועים.
בכל זמן נתון במהלך קיום היחידה בתאים בודדים נמצאו כמה מאות של אסירים - כולם שבויים של הצבא היפני - רוסים , סינים אמריקאים. הם היו חומר לניסוים - אותם הניסויים שהעבירו הנאצים. רק במימדים עוד יותר נרחבים.  אנשים נדבקו בסוגים שונים של ווירוס כדי לבדוק איך עוברת המחלה. אדם שסרד את המחלה שימש לזירת ניסויי לווירוס הבא עד שלא מת.
אנשים הוצאו בקור של -30 החוצה כדי לייצור נמק של ידיים ורגליים - אחרי זה החוקרים הכניסו את הנמק למים פושרים ובדקו אם אפשר לשחזר את התהליך. לא אי אפשר. הידיים והרגליים נקרתו. 
מסכנה מכל זה - יפנים חולניים יותר מהגרמנים.. ועד כמה שאנכנו לא יכולים לסלוח לנאצים על מה שהם עוללו לעם היהודי במהלך השווא , צריך לדעת שאנשים אחרים מדי פעם עברו לא פחות מזה , ואולי יש אפילו דברים יותר נוראיים מתאי השמדה אם גז.
1 תגובות
וויקוח טאולוגי
06/10/2011 18:52
glefa
בדיוק ישבתי אם חבר אחד וחיכיתי לאחר , איכשהו השיחה הגיע לנוסע האהוב עליו - לנסות לשכנע אותי בעליונות המדע והאטאיזם על כל אמונה במשהו שחורג מגבולות המדע.
אני מתקשה להגדיר את ההשקפות שלי אבל אפשר להגיד שאני  חילוני לגמרי באופן החיים  , אבל מאמין בקיום יישות כלשהי שהיא הרבה מעל לאדם.
אמונה איוורת במדע - במה היא שונה מאמונה איוורת בדת?  נגיד החבר הספציפי הזה בתוח לגמרי שהוא הופיע בתהליך אבולוציה שעבר הקוף בדרכו לאדם, האולם נוצר מהמפץ הגדול  , ואלוהים לא יכול להיות כי המדע לא הוכיח אותו.
אבל אם נסתכל שנייה על נמלזה שזוכלת על הרצפה. נצא מנקודת הנחה שיש לא רמת מסכל מסויימת. היא לא מודעת לקיום שלי. אין לה שום הוכחות שאני קיים. אפילו אם היא תתקל בנעל שלי זה לא יוכיח לה כלום זאת תהיה גבעה נוספת על האדמה.  לעומת זאת אני יכול לספק ךה את כל הצרחים שלה והרבה מעבר - את כל החלומות שלה. מזון , מקום מחייה  , נמלה ממין שני אם רגליים ארוקות וסקסיות , שזה נראה לי המקסימום שהיא יכולה לחשוב עליו , ומצד שני אני יכול לחסל אותה בלי כל בעייה לגרום לה כל סוג של ייסורים שיבוא לי על הראש החולני שלי , להחריב את כל העולם שלה - שזה קן נמלים קטנה בשבילי. אז לדעתי בשביל הנמלה הזאת אני האלוהים שהיא לא מודעת עליו.
סביר להניח , לפחות לי נראה ככה שגם לי קיים אלוהים כזה שאני לא מודע עליו.
ואולי מוטב שכך.


1 תגובות
אופ לה..
06/10/2011 18:25
glefa
הנא נפתח לו בלוג , כתוצאה משעמום טוטאלי ונסיון להעסיק את עצמי איכשהו  , עוד כמה זמן אד שיגיע 10 בערב ואני אצא לבילויי לילי קטן.
אזהרה לכל מי שיקרה אותו : הקורה יחסף  להרבה  תוכן   פרובוקטיבי ואמוראלי :P
0 תגובות