עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2013  (1)
רוכשים דירה מקבלן? – פנו אל עו"ד נדל"ן!
26/05/2013 18:30
דוד גרנות
עורך דין מקרקעין, עוד נדלן

רכישת דירות מקבלן בנייה בפרויקטי מגורים היא תופעה נפוצה מאוד. פרויקטים אלו מושכים לא מעט זוגות צעירים ומשפרי דיור. רכישת דירה דרך פרויקט שכזה יכולה להיות עסקה מאוד משתלמת אך היא יכולה להיות גם פתח ללא מעט 'צרות'. על מנת לוודא שאתם אכן מקבלים את העסקה הטובה ביותר והאינטרסים שלכם מוגנים, מומלץ מאוד לפנות אל עו"ד נדל"ן מקצועי שיוכל להגן על זכויותיכם בסיטואציה מורכבת זו.


כיצד עורך הדין יוכל לעזור לי מול הקבלן?

עורך הדין הוא האדם שידאג לאינטרס שלכם מול הקבלן. עורך הדין יבחן את מצבו הפיננסי-משפטי של הקבלן (לוודא למשל שהוא אינו עומד בפני פשיטת רגל ויכול לסיים את הפרויקט), את החוזה על כל תנאיו וסעיפיו ויכול אף לערוך משא ומתן מול הקבלן לטובת הרוכשים. בנוסף, במידה ויש צורך לפנות לבית המשפט מכיוון שהקבלן לא עמד בהתחייבויותיו עורך הדין יעשה זאת עבורכם. כמו כן, עורך דין מקרקעין יוכל לעזור לכם לתכנן את היבטי המיסוי כך שתשלמו את הנדרש ולא יותר.


כיצד לבחור עורך דין מקרקעין למשימה זו?

כאשר בוחרים עורך דין יש לשים לב למספר פרמטרים, החשובים ביותר הם: התמחות, ניסיון ושירות. ראשית חשוב מאוד לזכור כי לא כל עורך דין בקיא בתחום המקרקעין. עולם המקרקעין נחשב למורכב ביותר מבין כל התחומים המשפטיים, דיני המקרקעין הם הסבוכים והקשים ביותר בחוק. לכן, יש לבחור אך ורק עורך דין המתמחה ספציפית בתחום ולא עורך דין דיני משפחה למשל או עורך דין פלילי וכדומה (כבודם במקומו מונח כל אחד בתחומו). שנית, מומלץ לבחור עורך דין מקרקעין עם ניסיון רב ככל האפשר, כבכל מקצוע אין תחליף לניסיון. במקרה של דיני מקרקעין הדבר עקרוני וחשוב שכן עורך דין בעל ניסיון ידע להתמודד טוב יותר מול הקבלן ומול המערכת המשפטית. שלישית ואחרונה, יש לתת את הדעת גם לרמת השירות שעורך הדין מעניק לכם. בדקו מה בדיוק עורך הדין מציע לעשות עבורכם תמורת שכרו, וודאו שהוא אכן מבצע את התחייבויותיו בזמן ושהוא זמין עבורכם לשאלות וייעוץ.

0 תגובות