עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
סתם ילדה מוזרה שחולמת הרבה, חיה במציאות ומנסה להתמודד עם הרגשות שלא יוצאים גם כשאני מנסה להביע.
לחיות בחלום הרבה יותר קל, אבל אז קשה מאוד לשרוד את המציאות.
נושאים
מתגעגעת לחופש
01/09/2013 18:52
Ali.
חיים, אופטימיות, חופש, בית ספר

השנה התחילה על רגל שמאל כמו שאומרים

תמיד יש התלמיד המרעיש, זה שעושה בעיות, זאת שמורחת אודם ומתמסרת לכל בן בשכבה אלה שיושבים בצד ושמקשיבים ואת אלה שיושבים וצוחקים בשקט.

אה' יש גם אותי... כל מה שאני עושה בשיעור זה חצי לחלום וחצי להקשיב, מתפללת מתי כבר היא תיתן שיעורים ואני אוכל לצייר לי בשקט על המחברת.

אני רוצה לחזור לימים האלו שקמתי מוקדם בבוקר והציפורים רק התחילו לצייץ, התיישבתי על כיסא הפלסטיק במרפסת ובהיתי בזריחה, על קרני השמש שעוברות דרך העננים. ככה בערך דימיינתי את גן עדן, אבל מי יודע? אולי גן עדן הוא פשוט צבע לבן. רק צבע לבן.

אני מתגעגעת לימים בהם הייתי כיתה ז', ילדה מרדנית קטנה, שלא אכפת לה מהציונים, שיכולה להבריז מטיולים בלי שיורידו לה ציון, אבל מה זה משנה כבר? זה עבר ואני צריכה להתרכז על העתיד, לבנות לי מסלול טוב לחיים.

אני חולמת שיום אחד אמא שלי תפסיק להגיד לי 'תסדרי את הדברים שלך!', כן אני מבולגנת נורא. לפעמים אני שונאת את זה שאמא שלי חולת ניקיון אבל, עם היא לא הייתה חולת ניקיון, אני הייתי נקברת חיה מתחת לזבל של עצמי. והתחלתי לנקות ולסדר קצת את הבית אבל זה לא משנה את זה שאני מבולגנת ואשאר כזאת :)

אבל גם כקורים דברים רעים, גם דברים עצובים, לבכות זה עוזר לפרוק, אני מודה, אך זה לא יפתור את המצב. עם אתם רוצים שזה יקרה, קומו ותעבדו בשביל זה.

4 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון