עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חי וקיים סיפור של השראה זה אני, דוד ממן. בן 28 נשואי +1.
בגיל שנתיים אבחנתי כחולה בניוון שרירים, בגיל 9 כבר איבדתי את היכולת ללכת ובגיל 20 חוברתי באופן קבוע למכונת הנשמה. אמנם לא פעם נשקפה סכנה אמיתית לחיי, אך האמונה והאהבה לחיים כנראה חזקים מהכל. אני כאן כדי לספר את סיפורי. ולתת לכם את הכלים כיצד לתמודד אם משברים וקשיים בחיים ואיך למרות הכל כן אפשר לצמוח, לשמור על שמחה וגם... להגשים מטרות.

ההרצאות והקורסים מיועדים למגזר הפרטי, לקבוצות, לארגונים חברתיים ולכל מי שמחפש הרצאה מעשירה שמותירה חומר למחשבה. הנושאים נוגעים לגברים ולנשים כאחד בהרצאות תלמדו לסתכל על חצי הכוס המלאה ותלמדו לקבל כל דבר בחיים בהבנה ואהבה

בין הנושאים- סיפורי האישי,התמודדות עם שינויים, מנהיגות אישית, התמודדות עם קשיים וכשלונות, ערכים והליכה אחרי הלב, איך לקבל הכל בהבנה ובאהבה,ההרצאות מלוות,בסיפורים מהדרך ומועברים בהומור ורגישות, התכנים מותאמים לקהל היעד.
להזמנת הרצאה מעוררת השראה חייגו: 052-776-3811
ההרצאה הקרובה שלי
בקרוב בקרוב
תוכנית 3 השלבים ליעד
11/12/2013 15:49
דוד ממן
סיפורים, בריאות, התמודדת, זוגיות, אהבה, עולם

1. צעד ראשון להצלחה תחשבו מה המטרות שלכם בחיים ,ואל תתנו למכשולים לעצור אותכם מלהגיע ליעד אלה תשתמשו במכשול  בתור מקפצה ולא בתור חומה.

2. צעד שני  אל תגידו אנחנו לא יכולים קשה לנו להשיג את המטרות שלנו

3. צעד שלישי אם יש לכם יעד בחיים תלחמו ללא יעוש להשיג את היעד וכן בהתחלה היו מכשולים אבל תמשיכו ללחם בסף תגיעו ליעד,

 כמו מטפס הרים בהתחלה קל אחרי זה קשה בסוף מגיעים לפסגה תחשבו רגע אם מטפס הרים בהמצא הדרך יגיד קשה לי כמה מאוכזב הוא ירגיש אבל אם ימשיך למרות הקשיים ויגיע לפסגה כמו מאושר הוא היה.

 

0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
ארכיון
מה חדש???