עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ברוכים הבאים
08/08/2013 13:16
דויד גוג
ברוכים הבאים,

מידי שבוע נפרסם בבלוג כל מיני טיפים מיוחדים והסברים בנושאים אישיים שמעניינים אותי...

והכל תחת השקפת העולם האישית שלי...
אתם מוזמנים להתחבר אליי...לקרוא...להגיב ועוד...
0 תגובות
טלמיטינג זהו שירות מכירתי וכך הוא ישאר
03/10/2013 10:51
דויד גוג
טלמיטינג לעסקים, שיווק, חברות, בלוג
כפי שכולנו מבינים, מכירות זה הנושא הנחוץ ביותר בכל חברה. טלמיטינג זהו שירות שאחראי על המכירות של העסק שלכם לכן הכרחי מאוד לשכור חברת טלמרקטינג מקצועית. בשביל שהעסק שלנו יספק מספיק כסף קריטי להקדיש משאבים רבים בנושא השיווק בעסק.

טלמיטינג - שיווק, ועד כמה הנושא חשוב לכל עסק
כפי שרובנו מבינים, ישנן חברות כמו אקספרט שירותי טלמיטינג אשר נותנות לעסקים קטנים בישראל שירותים ספציפיים מאוד, כך למשל שירותי טלמיטינג אשר נכללים בתוך מגוון שירותי המכירות, חברות אלה הן חברות המתמחות רק במתן שירותי מכירות ותאום פגישות כמו טלמיטינג ולכן הן יהיו ברוב המקרים הרבה יותר מקצועיותואיכותיות מאחרות. על מנת להכניס הכנסות ע''י טלמיטינג צריך מדור מוכשר ומקצועי. כל בעל חברה סומך על מדור הטלמרקטינג שלו, ברור כי מכירות הם ההגנה של החברה שלנו. בשביל ליצור תזרים מכירות גבוהה צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע, יש חברות אאוטסורסינג שנותנות שירותי טלמיטינג ובעלות מומחיות של הרבה שנות ניסיון. ברירה נוספת היא ליצור מדור שיווק ומכירות פנים ארגוני, אולם אופציה כזו רלוונטית רק למי שבעלי מומחיות בתחום השיווק ומבין כיצד הוא פועל. משהו קריטי שונה הוא המקצועיות לפקח ולנהל צוות שיווק ומכירה באופן מקצועי, לא כל עסק ידע להכשיר אנשי שיווק ומכירה, הנהגת עובדים שונה מארגון צוותי מכירות, סוכן שיווק ומכירה טוב זהו איש מכירות יעיל וכישרוני, לוקח המון זמן למצוא סוכני מכירות מקצועיים באמת.

כיצד לבחור שירות מכירות - טלמיטינג
שירות טוב זהו עסק בעל שם טוב, טיפ ראשון הוא לבדוק עם הצרכנים, קליינטים מסופקים מעידים על חברה טובה ששווה להיעזר בבשירות שלה. בנושא השיווק באאוטסורסינג בדומה לכל תחום יש חברות גדולות, והכרחי למצוא עליהם יותר מידע. בנושא השיווק ומכירה יש 3 נושאים שהכרחי להתייחס אליהם:-אשת שירות איכותית היא נציגה בעלת מקצועיות בשיווק השירות שלך, ולא עסקים של אחרים.-סוכן מכירות ושיווק מקצועי זהו סוכן מכירה שעבר קורס מכירה ספציפית לגבי העסק שלך.-יש נציגי שירות עם השכלה גבוהה וכן ניסיון, חשוב לבחור עובדים בעלי לכל הפחות 6 חודשים של ניסיון.

 מחירים - במיקור חוץ
בדיקת מחירים ובחירת חברה בעלות הזולה שביותר זה משהו שאנחנו חווים וטועים לחשוב שהוא חשוב. הכרחי להכיר טיפ קריטי לגבי שיווק ומכירות, עדיף לנו לשלם קצת יותר בשביל צוות מכירות איכותי שיכניס לכם יותר כסף. על אנשי מכירות לא מומלץ להתקמצן, צוותי שיווק ומכירות באמת מקצועיים יכניסו לעסק עשרות אלפי שקלים בחודש משום כך כאן האלמנט שחשוב לברר הוא המקצועיות. גם במקרה שנשלם לסוכן המכירה של החברה 10,000 בחודש המחיר מצדיק במידה ויתן לחברה שלנו פי שלוש, כיוון שזה המומחיות שלו.

הטיפ שלנו - הכרחי להבין שאם אנו מתכוונים אל טלמיטינג קיימים לא מעט בעיות ונקודות שחשוב להבין באגף המכירה.
0 תגובות
היעילות האמיתית של שירותי משרד וירטואלי לעסקים
15/09/2013 10:40
דויד גוג
שיווק, שירותי מכירה, שירותים במיקור חוץ

איך אנחנו משפרים את המכירות בחברה זו בעיה אשר כולנו מעוניינים לפענח. הגברה הרווחים הוא הדבר אשר הכי קריטי בחברה, עסק אשר לא מכניס כסף זהו עסק שאיננו שיחזיק מעמד. כאשר אנחנו משוחחים על מזכירה וירטואלית קריטי לדעת שישנם בעלי מקצוע מיומנים רבים בעולם הזה, ווישנן הרבה חברות אשר מקצועיות בנישה. על מנת להגדיל את המכירות בצורה משמעותית חשוב להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון. קיימות כמות גדולה של חברות מנוסות וקיימים הרבה חאפרים שחשוב להיזהר מהם, בוא נבין איך נעשה את הכל בדרך נכונה.שירותי משרד – מקצועי
ישנם הרבה חברות הנותנות שירות בתחום, מה שחשוב זה להבחין בין המקצועיים לחובבנים. חברה ברמה גבוהה תגביר את המכירות שלנו תוך שישה חודשים ותייצב את ההחברה עם רמת רווחים איכותיים אם נניח שמה שאתם מוכרים מספק פיתרון טוב והקליינטים שלכם מסופקים. ספקית שירות חאפרית עלולה לגרום לעסק שלנו להסתבך בחובות כספיים גדולים ביותר. אז כיצד נמצא ספק שירותי משרד איכותית? זה קל, נבדוק את הלקוחות, ומידת שביעות הרצון. כל ספקית איכותית בעולם הקרוב אל שירותי המשרד תספק שירותים איכותיים בתחום, כך למשל חברת אקספרט שירותי משרד וירטואלי תעמוד עם רשימת לקוחות גדולה ויפה.


מזכירה וירטואלית – והשפעתו על השיווק
כפי שאנו יודעים שירותים כמו של expert (מזכירה וירטואלית לעסק) הוא נושא עיקרי בעולם המכירות. בשביל לשפר את המכירות בחברה אנחנו חייבים לבצע את זה בדרך מקצועית. המון בנושא המכירות מתבצע בעזרת במזכירה וירטואלית ועל כן כאשר אנו לוקחים חברה המבצעת מזכירה וירטואלית הכרחי מאוד לדעת עד כמה החברה מקצועית בנושא המכירה כשלעצמו. המון חברות בארץ סומכים רק על מזכירה וירטואלית וזה האלמנט שמוביל את החברה שבבעלותם עם הכנסות. אגף שיווק איכותי יצליח להחזיק אפילו עסק לא טוב לתקופה של שנים רבות. שירותים בצורה חיצונית זה דבר שלא זול במיוחד אולם בדרך כלל יהיה איכותי מאוד ויביא רווחים ומכירות שוות, כשמתייחסים אל מזכירה וירטואלית כשירות חיצוני ההמלצה הכי חכמה היא קלחת חברה איכותית ושיש לה ניסיון קודם במכירות.


טיפ – הטיפ הכי טוב שיכולים להגיד לכם זה שעל איכות אסור להגיע למצב שמתפשרים בנושא המכירות. כמעט כל עלות משתלמת.


איך נבחר את הנציגה שלנו
בחירה של נציגים זה דבר מסובך. כדי לסנן בצורה נבונה ואיכותית את הנציגים לעסק שלנו חיוני שאנחנו נהיה בעלי התנסות בתחום. הרי ידוע לכולנו שהעובדים שלנו זה האלמנט אשר קובע כמה שווה החברה שיש לנו, וזו מדוע הבחירה של כח האדם לעסק זה אחד הדברים שהכי רציניים. כל בעל עסק בישראל יודע שמדור המכירה זה המדור הכי חשוב לעסק שלו, וזה הסיבה שכאשר אנחנו מעוניינים למצוא שירותי משרד צריך לשקול טוב טוב בעת כל החלטה. בחירת עובדת טובה היא המהלך שהכי קריטי שלנו ומהסיבה הזו חשוב ללכת אל חברות השמה. יש המון חברות השמה בתחום המכירה וזהיכול להיות מאוד משתלם להישתמש בהן בשביל לקחת את העובדים הטובים ביותר שיוליכו את העסק למספר רב של שנים ויעניקו מבחר של לקוחות מסופקים.
0 תגובות