עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תריס אור - פתרון הצללה מושלם לבית ולמשרד
03/02/2015 16:20
dana shamir
תריס אור

מדינת ישראל היא מדינה שופעת שמש וכמעט בכל בית ומשרד לאורכה ולרוחבה של המדינה נדרשים פתרונות הצללה. פתרונות ההצללה יכולים להיות שונים כמו צאלון, וילונות וכמובן תריסים על סוגיהם השונים. היום ישנו פתרון יעיל מאד, תריס אור, שהוא תריס גלילה שיש לו שלושה מצבי סגירה שונים. מצבי התריס יכולים להיות פתיחה מלאה, סגירה מלאה ומצב ביניים של סגירה חלקית. את תריס האור מתאימים לכל חלון בנפרד ולשם כך יש לקחת את המידות של המקום. ההתאמה היא אישית הן מבחינת הגודל של התריס והן מבחינת בחירת הצבעים כך שאלו יתאימו למבנה או לחלונות.

תריס אור- שליטה במצבי התריס

תריס אור הוא תריס נוח מאד לשליטה אשר נותן פתרון הצללה מעולה. השליטה יכולה להיות באמצעות רצועה (פתיחה וסגירה מנואלית ידנית), שלט, מפסק או באמצעות שליטה דרך מערכת של בית חכם. השליטה מאפשרת להחליט כמה אור ייכנס לחלל והעובדה שישנם שלושה מצבים שונים של התריס מאפשרת שליטה מקסימלית. השליטה הנוחה באה לידי ביטוי גם בבחירת אופן השליטה כאשר במבנים בהם יש מערכת של בית חכם ניתן לשלב גם את התריסים ולהגן על המבנה בקלות. תריסי האור נותנים פתרון מעולה להצללה עם כל צורות השליטה שנבחר בהן.

אלגנטיות במשרד

פתרונות ההצללה השונים נועדו לא רק כדי למנוע את החום הנכנס ולשלוט בכמות האור החודר מעבר לחלון אלא גם משמשים לעיצוב החלל. משרדים רבים צריכים לשדר יוקרה עיצוב ותריסי האור מאפשרים לקבל את העיצוב הנדרש. התריסים אינם תריסים רגילים וכיוון שהם מתאימים במיוחד למקום, ניתן לתכנן אותם בהתאם לעיצוב הכללי. עבור משרדים שצריכים להעניק תחושה של יוקרה ואלגנטיות, התריסים הללו הם הפתרון הטוב ביותר. תריסי אור הם תריסים אלגנטיים מאד וניתן לבחור בין הסגנונות השונים של המסילות וכמובן בצבעים כך שאלו יתאימו למשרד. המשרד שלכם הוא מקום המפגש עם הלקוחות ולכן עליכם להתחשב בכל פרט אשר נמצא במשרד, כולל באלו פתרונות הצללה או אלו תריסים תבחרו.


0 תגובות