עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
Live Like Im Dying
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אהבה(וירטואלית) אסורה בהחלט
22/02/2012 18:36
wrong turn
בטח עכשיו אתם שואלים את עצמכם(אם היה לכם מספיק משעמם להיכנס לכאן בכלל) מה זה לעזאל "אהבה וירטואלית"? ושאולי אני מפגרת  אם יש לי אחת כזאת.....♥

הכל התחיל בספטמבר של השנה. כבר שנה וחצי שאני נמצאת באתר צ'אטים מסוים אבל רק להנאה ולא תיכננתי או חשבתי שקיים דבר כזה אהבה וירטואלית-תמיד חשבתי שזה חארטה ומה זה השטויות האלה?! אבל האנשים שם התעקשו על כך שזה אמיתי, למרות שזה ללא מגע או קול ולא ניתן לראות תבנאדם שמאחורי המסך אלא אם כן הוא שולח תמונה אמינה ולא מאיזה קטלוג דוגמנות. לא האמנתי לכל הדיבורים והשטויות האלה עד שזה היכה בי כמו ברק והכרתי את הבנאדם הכי מושלם שאי פעם הכרתי,גם מחוץ לאתר-יש רק בעיה אחת....הגיל שלו לעומת שלי. ההפרש ביננו הוא עניין של מעל 10 שנים אבל פחות מ15 ובכל זאת, אנחנו נורא קשורים אחד לשנייה. כולם אומרים לי:" זה אסור לך להיות עם מישהו כזה אפילו  רק באתר" , "זה לא מתאים כדאי שתיפרדו כדי שההורים שלך לא ייגלו במקרה" אבל אני מטבעי אחת שלא מקשיבה לאף אחד והולכת בכיוון שהלב לוקח אותי אליו ובגלל זה אם אני ייאבד אותו אז אני אחזור למצב הנוראי והסופני כמעט שהייתי בו לפניי שהתקרבנו ונהיינו מאוחדים ביותר:)
אני מודה שזה לא נשמע הגיוני או אמיתי בכלל, אז אתם בטח תעדיפו שלא להאמין ותחשבו שהכל אני ממציאה( בהתחשב בכך שאין לי ראש יצרתי זה לא יכול להיות שאני ממציאה דבר כזה) ואם אתם כן מאמנים שזה קורה אבל לא בכך שזה יכול להתממש מתישהו-אז יש בזה משהו באמת. בכל מקרה, אני לא אוכל לשכוח ממנו לעולם ולפי מה שהוא אמר,גם הוא לא יישכח אותי.

ההמשך יבוא.....
8 תגובות