עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ניקיו  (1)
ארכיון
ניקיון
08/01/2012 14:51
tal lee
ניקיו

הכנסתם של אולמות אירועים תלויה במידה גדולה במראה שלהן. ככל שיהיו יותר מרשימים, מושקעים ומטופחים, כך הסיכוי שיהיו להם יותר לקוחות גדולים יותר. חלק גדול מהשמירה על המראה המטופל והמושקע מהותה בהקפדה על ניקיון שוטף של המקום.

 


לא לטאטא מתחת לשטיח
כשמדובר בטיפוח מקום כמו אולמות אירועים, שמטרתם לערוך כנסים, לארגן מסיבות וןאירועים כגון חתונות, בר מצוות וכדומה, הניקיון הינו חלק חשוב כדי לתת הרגשה טובה לאורחים. באולמות אירועים העבודה רבה, ניקוי השירותים, האולמות, הגן, ואפילו המסדרונות מהותיים. האורחים מסתובבים במקום ומאוד חשוב להראות ולתת לו את ההרגשה שהמקום מושקע. מקום שלא יראה טוב יסתכן בהריסת המוניטין במקום לשמור על שמו. זהה דבר ידוע שלקוחות שיהיו מרוצים יעבירו את שביעות רצונם לא רק לבעלי המקום, אלא לחבריהם, למכרים בעבודה ולבני המשפחה. לקוחות שלא יהיו מרוצים עשויים לפגוע בשמו של המקום, להעביר ביקורת רעה וכמובן לפגוע בעובדים על ידי כך שיבחרו לא להשאיר טיפ.

 


הדרכה מונעת אכזבה
חשוב אם כן להקפיד להפנות תשומת לב מספקת לניקיון המקום, לדאוג כי העובדים שעוסקים במלאכת הניקיון ידעו היכן המקומות המועדים לפורענות וזקוקים ליותר ניקיון מהאחרים. כך לדוגמא, ניתן להניח כי בחדרי השירותים, במסדרונות ובאזור של מקומות הישיבה יהיה לכלוך גדול. היכן שמרבית האורחים מתיישבים ומהלכים זהו המקום שיש להקפיד עליו. כמובן שיש לדאוג לא רק לניקיון מקומי, כלומר לפני ואחרי האירוח של האנשים, אלא גם בזמן אמת. כאשר השולחן או השירותים מלכלכים יש לדאוג כי יהיה בקרבת מקום מנקה שיוכל תוך זמן קצר לתת מענה ולנקות את האזור. שמירה על ניקיון ש וטף לעתים חשובה יותר ממרבית המאפיינים האחרים של מקום כזה, כי אף אחד לא רוצה שהשולחן ישאר מלוכלכך או שהאסלה תהיה מטונפת.  כדי שאחרים יוכלו גם כן ליהנות מהמקום צריך לדאוג כי הוא יתנקה במהירות. שמירה על קריטריונים גבוהים של המקום על ידי טיפוח וניקיון ישווה למקום יוקרתיות ויתן תחושה טובה לאורחים ולמארחים.

1 תגובות