עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
איך אפשר???
15/05/2015 15:26
citicat
איך אפשר להגיד למשהוא משהוא פוגע בלי לפגועה בו? איך אפשר להגיד למשהוא משהוא אם הוא לא מקשיב? איך אפשר להיות במשפחה שבא כול אחד חושב רק אל עצמו? איך אפשר להיות במשפחה שבא כול אחד  חושב שהוא מושלם ללא בעיות ושהבעיה זה אצל האחר? איך אפשר להיות במשפחה כזאת? שלא מקשיבה . שמצפה שיקשיבו רק לה. איך אפשר להיות במשפחה הזאת מבלי רצון לקום ופשוט לברוח משם? ובלי מקום שעליו אפשר לברוח? איך אפשר???
0 תגובות
חברות אמתיות
11/05/2015 13:07
citicat
לפעמים כל אחד מרגיש לבד. שאף אחד לא באמת מבין אותו ואף אחד לא באמת שם בשבילו. לי יש הרבה חברות. אנחנו סוג של חבורה כזאת שתמיד ביחד. אבל בזמן האחרון אני הבנתי שרובן לא באמת חברות שלי . שלא באמת אכפת להן ממני. ששמעתי את המשפט שחברים אמתיים מתגלים בעת צרה לא הבנתי אותו. אבל עחשיו אני מבינה שהכוונה היא לא לצרה גדולה אלא לבעיות הקטנות והיומיומיות. בבעיות האלא שלא נראות חשובות גליתי שאין לי כול כך הרבה חברות. יש בנות שאני יכולה להסתובב איתן אבל אני לא יכולה לדבר איתן אל הכול ולדעת שהם יבינו אותי אבל גם בזמנים האלא גיליתי את החברות האמתיות שלי. לא כאלה שאני יכולה להבריז איתן מהשיעורים אלא כאלה שדואגים הגיד לי מה למדו בשיעורים אם  אני לא מגיעה כדי שלא יחסר לי חומר. כאלה שאני יכולה לדבר איתן ולדעת שהם מקשיבים לי באמת. אני לא רבתי אם החברות הישנות שלי אבל עחשיו אני יודעת מי באמת נמצאת שם בשבילי ומי רק רוצה את העזרה שלי בלי להחזיר לי עזרה שאני צריכה.
0 תגובות
ילדי נאצים
30/04/2015 21:07
citicat
היום בבית הספר המורה דיברה איתנו על הנאצים שהרגו יהודים וגרמו לחייהם  להיות בלתי נסבלים עד כדי כך שהיו כאלה שהרגו את עצמם. וזה גרם לי לחשוב אל הילדים שלהם. לא של היהודים  שסבלו אלא של הנאצים שגרמו לסבל. איך זה להיות בן של אדם כול כך אכזר שרוצח תינוקות ,ילדים ,נשים, אנשים רק בגלל הדרך שלהם. רק בגלל שהם יהודים . איך זה להיות קשור לבן אדם כזה? איך זה מרגיש לדעת שאתה בן של רוצח אכזר. זה משפיעה עליו? האם זה רודף אותו? איך זה להיות ילד של נאצי בבית ספר שבו כולם יודעים כמה אכזרים הם הנאצים? איך זה גורם להם להרגיש? איך הם מכירים חברים ככה? זה קשה. אף אחד לא היה רוצה להיות קרוב לבן של נאצי. האם זה שהוא בן של נאצי אומר שגם עליו צריך לנהג באכזריות? כי זו לא אשמתו והוא לא עשה דבר אלא אביו. הוא לא אשם בכך שנולד לאדם כזה. וזה לא רק אבא. זה יכול להיות גם סבא או סבא רבה. זה קשה להיות ככה. להרגיש שאתה רצחת מליוני יהודים ולא אביך. לשאת את האשמה. לנאצים אני מאכלת כמו כולם שיקרה להם מה שהם עשו לנו היהודים. אבל מה אם הילדים שלהם?גם  להם מגיעה לעבור את זה?
0 תגובות
אוהבת אותו
01/02/2015 20:35
citicat
אני אוהבת אותו ומתגעגעת עליו . לעט לעט בלי לשים לב אני נזכרת בו ומבינה כמה אהבתי אותו. אבל  עחשיו זה כבר מאוחר מידי וגם אם הוא היה פה זה לא משנה כי הוא לא אוהב אותי.

היה לו חיוך אמיתי שאי אפשר לראות אותו  ולא לחייך גם. הוא היה ידיד טוב ונעמן ואף פעם לא עזב חבר בצרה. למרות שהוא בקושי למד שהוא מנשה הוא היה יכול להיות הכי חכם.  הוא תמיד היה שם בשבילי והקשיב לי שהייתי צריכה לדבר. הוא גרם לי לחייך שהייתי עצובה והגן אלי מכול מי שעשה לי רע. הוא היה שם בשבילי שהייתי לבד ועזר לי בכל רע.  
אבל עחשיו הוא כבר לא פה. הוא הלך והוא לא יחזור יותר אף פעם וגם אם הוא לא היה חוזר זה  לא משנה כי הוא לא אוהב אותי.
1 תגובות
חברים מזויפים
14/10/2014 21:51
citicat
יש חברים מגעילים בעולם.אתה עוזר להם,מגן אלהם,נימצא לידם שהם צריכים אותך,מקשיב שהם צריכים לדבר ואז הם מאשימים אותך בצרות שלהם.הם לא יודעים על מי להפיל את האשמה אז הם מפילים אותה על מי שהכי קרוב אלהם.חברים מגעילים שאתה חושב שהם הכי קרובים אלך והם תוקעים לך סכין בגב.הם עוזבים אותך אחרי שהפילו אלך את כול הבעיות שלהם וגורמים לך לבכות ולחשוב: למה התחברתי לבן אדם הזה? למה הוא כול כך מגעיל אחרי כול מה שעשיתי בשבילו ? מה הקטע? אתה נהיה נחמד ומכיר חבר ובגלל זה משימים אותך בהכול?
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »