עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מחסני סנטורי בירושלים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מחסן להשכרה בירושלים
24/12/2017 11:22
century
מחסן להשכרה בירושלים, מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה פותרים בעיות רבות ולמעשה גם אתם יכולים להזדקק להם במוקדם או במאוחר. כשעוברים דירה והכניסה לדירה מתעכבת, כשמייבאים מוצרים מחו"ל, כשיש צורך באחסון רב של ציוד עבודה ואפילו במקרים בהם אתם צריכים לפנות מקום לצעצועים ולמוצרי התינוקות שבוודאי יהיו שימושיים בעוד כמה שנים ואתם לא מצליחים למצוא, הם יהיו שם בשבילכם.


המחסן שמתאים לכל אחסון


מחסכנים להשכרה בירושלים מתאימים לכל סוגי האחסון ולמעשה ניתן למצוא מחסנים כאלו בכל רחבי הארץ. מצפון ועד דרום, מירושלים ועד מישור החוף, כולם צריכים פתרונו תאחסנה איכותיים שיהיו זמינים תמיד. תהליך הבחירה מצריך מכם סלקציה רצינית מחברות חובבניות שיכולות לסכן את הפריטים שאתם צריכים לאחסן. כדי שמחסן להשכרה בירושלים יעמוד בציפיות, יש כמה עניינים חשובים שאסור לזלזל בהם ולהמעיט בערכם אפילו במקצת.איך בוחרים מחסנים להשכרה בירושלים?


·         הדבר החשוב ביותר היא האבטחה. יש הרבה אזורים שמועדים לפורענות בכל מה שקשור לגניבות ולפריצות ובלי ספק שמחסנים להשכרה יהיו הבולטים שבהם. הסיבה לכך היא שלגנבים ידוע בדיוק מה מאוחסן במחסנים הללו, וידוע להם שהבעלים של הציוד לא נמצא שם וצוות קטן יחסית של שומרים אמור להגן על אזור גדול ורחב. מערכת אזעקה מתקדמת שכוללת שומרים חמושים ומצלמות במעגל סגור הם סטנדרט בסיסי בכל אחסון.


·         עוד דבר שחשוב לבדוק הוא ניקיון המחסן. מעבר לכך שניקיון לוקה בחסר יכול להזיק לציוד שלכם, והאבק ייערם בו בכמויות גדולות יחד עם מזיקים שיכולים להגיע ולכרסם את הציוד שלכם, בעיקר אם מדובר במוצרי מזון, מחסן מלוכלך יכול להעיד על חברה שפשוט לא אכפת לה. בדקו איפה הפריטים שלכם יאוחסנו במידה ותבחרו במחסן הזה ותקבלו תמונה מדויקת יותר מי החברה שעומדת מולכם.


·         האם ישנה מערכת בקרת אקלים במחסן? יש מוצרים רגישים יותר ויש רגישים פחות, אך כשמדובר במוצרי מזון, מוצרי אלקטרוניקה או כל ציוד רגיש אחר, אסור להתפשר.


צריכים מחסן להשכרה בירושלים? אנו הפתרון! פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום. לנו במחסני סנטורי חשוב שתקבלו בדיוק מה שאתם צריכים ומעגל רחב של לקוחות שבוחרים בנו שוב ושוב לא טועים!

0 תגובות