עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
נושאים
קרמיקה  (1)
קרמיקה לקראת פסח
07/03/2012 14:58
ceramica
קרמיקה

בחג פורים נהוג להכשיר את הכלים של המטבח ולבצע ניקיון יסודי של כל חדרי הבית. לפיכך, זה בלתי נמנע כי אנשים ינצלו הזדמנות זו לעשות גם שינוי בעיצוב ואין דרך טובה יותר לעצב את הבית מאשר באמצעות קרמיקה.


קרמיקה לעיצוב המרפסת


מי שמתגורר בבית פרטי יכול ליהנות ממרפסת מעוצבת באמצעות אריחי קרמיקה. הצבת אריחי קרמיקה יכולה לתרום למראה המרפסת ולהוסיף לה מראה מושקע ומיוחד. בנוסף, קרמיקה תורמת לנוחות במרפסת, משום שאפשר לדרוך עליה ולא ללכלכך את הנעליים בבוס ולהימנע בדרך זו מלדרוך על הצמחים והפרחים. קיימות דוגמאות רבות של קרמיקה שתוכלו לבחור שיתאימו לעיצוב המרפסת ולקירות.


קרמיקה לאמבטיה


חדרי אמבטיה יכולים להיות בעלי מראה משמים או מראה מושקע, והשגת מראה מיוחד אינו כה קשה. אם כן כיצד משיגים מראה חדר אמבטיה מהחלומות? על ידי שילוב אריחי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן. אינכם צריכים להיות מומחים כדי לבחור אריחי קרמיקה, אלא רק לבחור את הצבע והדוגמא שמוצאים חן בעיניכם. בנוסף, אם אינכם בטוחים אתם יכולים להתייעץ עם איש מקצוע או מעצב שיעזרו לכם להתאים בין הצבעים בחדר הרחצה שלכם, לכלים הסניטריים ולגוון הקרמיקה המתאים ביותר.


קרמיקה למטבח


המטבח הוא לא רק החדר שבו מבשלים, אלא לחדר בו מתבצעות התכנסויות וארוחות משפחתיות. מטבחים בעלי מראה מושקע יכולים לגרום לכם לשבת, לשתות בו כוס קפה ואפילו לתת חשק ולבשל. חלק מהותי מהשגת מראה בעל מראה "מזמין" הוא לבחור אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן מיוחדים. לעתים כל מה שצריך הוא תביעת עין טובה וטעם טוב, כמובן שגם במקרה זה אם הנכם מתלבטים תוכלו להיעזר באנשי מקצוע כדי ליצור את השילוב המושלם בין אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן.


קרמיקה או גרניט פורצלן


רבים מתלבטים בין הקרמיקה "הרגילה" לבין המשובחת יותר שהנה גרניט פורצלן, אך למה לבחור אם ניתן לשלב בין השניים? היות והתפקיד של כל אריחי הנו שונה מחדר לחדר, זה מאפשר לכם לשחק בשילוב בין השניים. כך למשל, בחדרי רחצה אין צורך להציב גרניט פורצלן על גבי הרצפה, משום שדי בקרמיקה. לעומת זאת, מטבח אפשר להשתמש  בגרניט פורצלן, משום ששם אריחי קרמיקה אלו יהיו שימושיים יותר וטובים, כי הם חשופים למכות מכל מיני כלים או ציוד.

0 תגובות