עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2013  (5)
מט"ח 24 תביעה ייצוגית
25/07/2013 09:56
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה ייצוגית – רעיון לא מוצלח

אין כל עוררין על כך כי מגמות הבורסות בארץ ובעולם אינן ידועות וברורות לאף אחד מן הסתם מטבע הדברים. רבים מן המקצוענים בתחומי ההשקעות השונים עושים הערכות שונות כאלה ואחרות כל הזמן, על מנת  לנסות ולהבין את מגמות השווקים השונים בארץ וברחבי העולם כולו. אבל חשוב להבין כי בסופו של דבר, אין אדם אשר מסוגל לדעת בבטחה את המגמות הללו בצורה מדויקת, ועל כן אין אפשרות להמליץ בניגוד למגמות על מנת להכשיל א המשקיעים השונים. מט"ח 24 תביעה ייצוגית הוא כמובן רעיון לא מוצלח מסיבות אלה ואין לו סיכוי לעבור בבית משפט.

מסחר בבורסה הוא עניין תזזיתי

מי שנכנס לעולם המסחר בבורסה יודע כבר מראש כי רמת הסיכויים להרוויח והסיכונים להפסיד די שווים. מסחר בנפט אינו דומה להימורים ורבים שחשבו כך מצאו את עצמם מחוץ לזירה לאחר זמן קצר. כדי להצליח בבורסה יש צורך בידע רב אודות תחום ההשקעה הספציפי ויש להיות מצוייד בכלי עבודה מעשיים ולהיות בעל יכולת ניתוח וקריאת סקירות, גרפים וכדומה. את כל אלה ניתן ללמוד באתר מט"ח 24 בצורה מסודרת ומובנית. באתר תמצאו קורסים והכשרות מקצועיות לצד מידע רב שמתפרסם בזמן אמיתי על התנהלות הבורסות השונות בעולם. באתר ניתן להוריד מערכות מסחר שאפשר לעבוד איתן מכל מקום שיש בו אינטרנט, מהמחשב האישי או מהטלפון הנייד שלכם. בנוסף לכך, ניתן באמצעות האתר לתרגל מסחר על ידי פתיחת חשבון דמו שאינו עושה שימוש בכסף אמיתי, אך מאפשר תרגול בתנאים אמיתיים לחלוטין. מט"ח 24 עושה כל שניתן כדי לצייד את לקוחותיה בכל הכלים והידע הדרוש כדי להצליח והיא רואה בהצלחת לקוחותיה את הצלחתה שלה. לכן מט"ח 24 תביעה ייצוגית נגדה לא רק שהוא רעיון לא מוצלח, אלא שאין לו סיכוי לעבור בשום בית משפט.

מט"ח 24 תביעה ייצוגית – אפשרי, אבל לא מציאותי

מכל האמור ברור כי תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 איננה מציאותית למרות שבפועל היא אפשרית.
0 תגובות
תביעה ייצוגית נגד מט"ח24
25/07/2013 09:55
maxim nagorsky
למה להגיש תביעה ייצוגית נגד מט"ח24 ?

אנשים רבים אשר מפסידים את כספם בבורסה, בחלק מן המקרים ממהרים להאשים את כל מי שניתן בכך, פרט לעצמם, לגבי הסיבה להפסד כזה או אחר שנחלו במסגרת ההשקעות אשר ביצעו בשוק זה. אין זה סוד כי השקעות בבורסה ידועות כבעלות סיכון גבוה, וכל מי שנכנס לתחום זה מכיר ויודע את הסיכונים הכרוכים בכך היטב ללא כל צל של ספק. במקום ששם הסיכוי גבוה גם הסיכון גבוה באותה המידה מן הסתם. על כן, חברת מט"ח 24 מזהירה את לקוחותיה תמיד מפני הסיכונים האפשריים הכרוכים בהשקעות אלה, ומגדילה לעשות זאת על ידי קיום מערך הדרכה והכשרה כדי לגרום להצלחת לקוחותיה. משום כך, תביעה ייצוגית נגד מט"ח24 היא לא רלוונטית כלל במצב יחסים זה.

למסחר בבורסה סיכויים וסיכונים שווים

אחת הסיבות שאנשים רבים מעוניינים להשתלב בתחום המסחר בבורסה הוא היחס שבין הסיכוי לסיכון. כלומר, במקום שיש סיכוי לרווח גדול בזמן קצר קיים גם הסיכון להפסדים דומים בזמן קצר, אבל הידיעה כי הסיכוי קיים מושכת את האנשים לנסות. אבל חשוב לציין כי מסחר בשוק ההון אינו משול להימורים. נכון ששווקי ההון וניירות הערך והמסחר בסחורות שונות בבורסות העולם אינם יציבים לעולם, ונכון שיש אפשרות להרוויח כסף בזמן קצר, אבל המסחר בבורסה מתבסס לפני הכל על ידע מעמיק, שליטה בכלי עבודה ייעודיים ומעקב תמידי אחר המתרחש בעולם בכל תחום. חברת מט"ח מודעת לכל זאת והיא מאפשרת ללקוחותיה להתמקצע בתחום המסחר על ידי הענקת כלים וידע שנחוצים כדי להתחיל במסחר, ואף לספק להם אפשרות לתרגול וקבלת ייעוץ מקצועי לפני ובזמן המסחר.

טובת הלקוח לפני הכל

חברה ששמה את טובת הלקוח לפני הכל איננה חוששת מתביעות. תביעה ייצוגית נגד מט"ח24 איננה רלוונטית במקרה של חברה זו מכיוון שהאינטרס של הלקוח ושל החברה זהה. תביעה ייצוגית מוגשת כאשר החברה פעלה בניגוד לאינטרס הלקוח וגרמה לו לנזקים או להפסדים. במקרה של מט"ח 24 אפשרות זו לא קיימת.
0 תגובות
תביעה משפטית מט"ח 24
25/07/2013 09:53
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – האם יש לכך הצדקה?

אין זה סוד, כי בעידן של היום נראה כי כל חברה יכולה לקבל תביעה אשר טוענת כי פעלה כנגד הלקוח וגרמה לו לנזקים כספיים ולהפסדים. על מנת לעשות זאת על התובע להוכיח כי החברה פעלה בכוונה כנגדו וגרמה לו לנזקים בניגוד למה שהבטיחה לו בתחילת ההתקשרות מולו. האמת היא כי בתחום ההשקעות בבורסה דבר זה לא אפשרי מכיוון שאף יועץ או חברה לא יודעים בבטחה את מגמות השוק על מנת להמליץ כנגדם למשקיעים השונים על מנת לגרום למישהו להפסדים כאלה ואחרים. במילים אחרות, מט"ח 24 תביעה היא ללא כל הצדקה ולא תצליח.

על מה אנחנו מדברים כשמדברים על תביעה

השאלה היא, האם יש הצדקה להגיש מט"ח 24 תביעה כנגדה? האם לתביעה כזו יש סיכוי לעבור בבית משפט והאם כל הטרחה הזו בכלל משתלמת. אם נבחן את אופי התביעות נגד חברות מסוג זה, התביעה האפשרית היא תביעה בגין גרימת נזקים והפסדים כספיים ללקוח. בואו נבחן את הסוגייה הזו. כדי לגרום להפסדים של לקוח יש שני דרכים אפשריות: האחת במזיד והשנייה מתוך רשלנות. שתי הדרכים הללו אינם אפשריים בתחום הבורסה כמעט בכלל. למה? על מנת להכשיל בכוונה לקוח ולגרום לו להשקיע באפיק מפסיד על היועץ לדעת כי אפיק זה יפסיד בבירור, ובעולם הבורסה אין אפשרות לדעת בבירור שום דבר. המגמות עשויות להתהפך בכל רגע לגבי כל אפיק השקעות. ורשלנות? כיצד אפשר להתרשל אם אין יודעים מה עומד לקרות. הרי לא מדובר ברופא שיודע מה לעשות אבל עשה זאת בחוסר מיומנות. מדובר בייעוץ לגבי תחום שהוא כשלעצמו לא בטוח ולא וודאי. מכאן אפשר ללמוד כי מט"ח 24 תביעה בגין הפסדים או נזקים כספיים אחרים לא תהיה מציאותית ולא תוכל לעבור בשום בית משפט.

מט"ח 24 לשרות לקוחותיה

מט"ח 24 דואגת שכל לקוחותיה יהיו מודעים לסיכונים הכרוכים בתחום המסחר בפורקס ועושה הכל כדי שיקבלו את כל הידע והכלים כדי להצליח כסוחרים בשווקים השונים.
0 תגובות
תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 | מסחר בבורסה
25/07/2013 09:51
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – ידע והכשרות

כל אדם אשר מעוניין להשקיע בכל דרך שהיא בשוק ההון חייב להבין כי האחריות על תוצאות ההשקעה אשר בחר לבצע נופלת על כתפיו שלו בלבד ללא כל צל של ספק, והוא חייב לקחת זאת בחשבון תמיד לפני כל השקעה כזו או אחרת אשר יבצע.

בהקשר זה נספר, כי חברת מט"ח 24 עושה כל שניתן כדי להכשיר את לקוחותיה באופן המקצועי ביותר ולהכין אותם למסחר עצמאי בבורסה. לשם כך היא מעמידה מערכות מסחר משוכללות שניתן להוריד אותן למחשב הביתי או למכשיר הסלולארי ולסחור באמצעותם מכל מקום. באתר ישנו מידע עדכני בנוגע לכל תחומי ההשקעות של החברה בעולם, סקירות יומיות, גרפים שונים וסקירות כלכליות יומיות. מט"ח 24 תביעה כנגדה היא לא רצינית ולא תתקבל בבית משפט לנוכח הפעולות הברורות שלה למען הלקוחות.

מקצועיות ונסיון

במט"ח מאמינים כי תחום ההשקעות בבורסה הוא תחום מקצועי ולא תחום אינטואיטיבי שרבים מייחסים אותו לבורסה. האמת שונה לחלוטין. תחום המסחר בבורסה הוא תחום מקצועי ויש ללמוד אותו כמו כל תחום אחר. לא מדובר כאן בניחוש מספרים כדי לזכות בהגרלות, אלא ברכישת ידע ונסיון מעשי במקביל להתעדכנות יום יומית בנעשה בשווקי העולם, כל אחד לפי תחום ההתמחות שלו בבורסה. מט"ח 24 פועלת על פי תפיסה זו ומאפשרת לכל לקוחותיה להתמקצע בתחום זה באופן רציני ומעמיק. הדבר נעשה על ידי מערך הכשרות וקורסים המתמחים בתחומים שונים, על ידי ליווי מקצועי וייעוץ לאורך הדרך ועל ידי הקניית כלים מעשיים לעבודה עצמאית.

הפסדים ורווחים הם שם המשחק

בניגוד לתחומים רבים אחרים, שווקי ההון והבורסות של העולם מתנהגים כמו מטוטלת שעולה ויורדת כל הזמן. החכמה בסופו של יום היא לקנות כשהמחיר נמוך ולמכור כשהוא גבוה, אבל המרווחים בתחום זה קטנים מאד ולכן יש להיות כל הזמן מעודכנים במה שקורה כדי לעשות זאת נכון. רווח והפסד בבורסה הם לחם חוקו של כל משקיע. ניהל תיק השקעות נכון עשוי למזער את ההפסדים ולהגדיל את הרווחים לטווח הארוך.
0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | שירותי מטח 24
25/07/2013 09:49
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – הסברה ושוב הסברה

חברת מט"ח 24 נותן מענה יוצא מן הכלל ומקצועי ביותר לאנשים רבים ברחבי הארץ בכל מה שקשור לתחום ההשקעות בצורה מקוונת ושירותים נוספים נילווים בהקשר להשקעות בתחום ההון. כלהשירותים ניתנים במלוא המקצועיות הנדרשת ללא כל צל של ספק.

יחד עם זאת, על מנת להמנע מתביעות נגד החברה, מנהלת מט"ח 24 שני ערוצים מקבילים: הדרכות והכשרות מחד ומערך הסברה אודות הסיכונים אשר בתחום ההשקעות בבורסה מאידך. החברה עושה הכל למען לקוחותיה, אבל כמו כל חברה רצינית ומקצועית היא לעולם לא מבטיחה רווחים, אלא מצביעה על האפשרויות הקיימות לצד הסיכונים הקיימים. לפיכך מט"ח 24 תביעה כנגדה היא לא מציאותית ולא תתקבל בבית משפט.

המסחר בבורסה והסיכונים הכרוכים בכך

הפעילות בתחום הבורסה כרוכה בסיכונים שעל כל משקיע וסוחר בבורסה להכיר אותם עוד לפני שהוא מתחיל את דרכו. כדי למנוע מפחי נפש וחוסר יכולת להתמודד עם הפסדים מקיימת מט"ח 24 מערך שלם של הסברה, לצד מערך ההדרכה, על מנת לחשוף את הסוחרים המתחילים לסיכונים הקיימים בתחום. מכיוון שהמסחר בבורסות השונות של העולם הוא מסחר גלובלי הרי שלכל משבר פוליטי או כלכלי בעולם עלולים להיות השלכות על השווקים והדבר יכול לפגוע במשקיעים. גם לפגעי טבע ואסונות שונים זה יש השלכות על שווקי ההון והבורסות של העולם, ואף אחד לא יכול לצפות אותם במדויק. בנוסף לכל אלה קיימות התנודות של השוק שלא תמיד מבוססות על הערכות וניתוחים, אלא על גחמות של המשקיעים ברחבי העולם הניזונים לעיתים קרובות משמועות שלא תמיד משקפות את המציאות, אבל בהחלט יכולות לקבוע אותה. סיכונים אלה מהווים חלק מהבנת התחום וכל  מי שמעוניין להפוך לסוחר חייב להיות מודע להם ולהשלכות שלהם.

מט"ח 24 תביעה – לא אצלנו

לנוכח פעולות ההסברה במקיפות שעושה החברה לא יהיה מציאותי להגיש תביעה נגד החברה בגין גרימת הפסדים. הפסדים הם חלק מהמשחק הבורסאי ועל כל אחד ללמוד להתמודד איתם ובמיוחד על ידי בניית תיק השקעות שמפזר את הסיכונים.

0 תגובות