עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברת Build4u מובילה בתחומה לתיווך בין לקוחות פרטיים ועיסקיים לאנשי מקצוע. מאגר אנשי המקצוע של Build4u מורכב מקבלנים, חברות גדולות ובעלי מקצוע מוסמכים שעבודתם וניסיונם מוכחים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
Build4u - האתר
אנשי מקצוע מומלצים
16/02/2012 13:31
build4u
בעלי מקצוע מומלצים, אנשי מקצוע מומלצים
יש תקלה בבית וצריך להזמין אנשי מקצוע מומלצים לתיקון? השאלות על איך משיגים בעלי מקצוע מומלצים מטרידה רבים, כיוון שקשה לדעת האם התקלה ניתן לפיתרון מהיר או שבעל המקצוע מעוניין "לעשות עלינו קופה".

לא משנה אם אתם שומרים כרטיסי ביקור, מגנטים או מחפשים באינטרנט - אנשי מקצוע מומלצים, המידע שיש לכם לא מבטיח כלום לגבי המוסמכות והמקצעיות של בעלי המקצוע שמצאתם.

הצורך למצוא במהירות בעלי מקצוע מומלצים, זו בדיוק המומחיות של חברת בילד פור יו, המציעה שירות מקצועי ואמין באתר, בו למחפשים בעלי מקצוע מומלצים יש למלא את פרטי התקלה או תחום בעלי המקצוע אותו הם מחפשים, ובמהירות יקבלו שיחות טלפון הכוללת הצעות מחיר מבעלי מקצוע לתקלה המסוימת אותה רוצים לפתור.

חברת בילד פור יו מובילה בתחומה כמתווכת בין לקוחות פרטיים ועסקיים לאנשי מקצוע. מאגר אנשי המקצוע של החברה מורכב מחברות מובילות וכן אנשי מקצוע מומלצים ומוסמכים שעבודתם וניסיונם מוכחים בשטח.

0 תגובות
הצעת מחיר מבעלי מקצוע לשיפוץ, עיצוב ואינסטלציה
31/01/2012 11:53
build4u
שיפוץ חדרי אמבט, שיפוץ מטבחים, בילדפוריו
שיפוצים ועיצוב של מטבחים חדשים וכן מקלחות חדשות נודעים בעיקר בשינויים עיצוביים ואינסטלציה. שיפוץ מטבחים וכמוהו גם שיפוץ מקלחות, הם שיפוצים שבהם אפשר לשלב דמיון ויצירתיות ולכן חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע הן מתחום העיצוב והקרמיקה והן מהתחום של אינסטלציה. אלו ידעו לייעץ, ולהציע ולספר על הפתרונות החדישים שנכנסו לשוק, על הפוטנציאל העיצובי של החלל ועוד.
 
שיפוץ חדרי אמבט והתקנות אינסטלציה מתקשרים בעיקר לאסתטיקה ולעיצוב החלל ופחות לחידושים וטכנולוגיות בתחום האינסטלציה. אחד החידושים הבולטים כיום בעיצוב ושיפוץ חדרי אמבט, הוא שימוש בגופים סמויים, קטנים יותר והנסיון לשימוש כמה שיותר באנרגיה ירוקה ומחזור. 

שיפוץ מטבחים וכן התקנות אינסטלציה במטבח מוצגים בעיקר באמצעות מערכות סימון וטיהור מים וכן במערכות גריסת זבל אורגני, המחוברת למערכות המים והביוב. חידושים אלו מביאים פתרונות אינסטלציה ירוקים שאותם ניתן לשלב כאשר מבצעים שיפוץ מטבח. 

בילד פור יו מאפשרת לך להשוואת מחירים ולקבל הצעת מחיר מבעלי מקצוע לשיפוץ, עיצוב ואינסטלציה מוסמכים ומומלצים מכלל תחומי השיפוצים והבניה גם כשאר עושים שיפוץ מקלחת וגם כאשר מבצעים שיפוץ מטבח. את ההשוואות ניתן לקיים באתר הבית של חברת בילד פור יו.

0 תגובות
עבודות חשמל – תקלות נפוצות
29/12/2011 10:42
build4u
עבודות חשמל, חשמלאי, בעלי מקצוע
תקלות ובעיות במערכת החשמל בבית יכולות לבוא לידי ביטוי הן בנקודת חשמל מקומיות והן בהספקי חשמל כללים בבית או לאזור המגורים. חלק ניכר מן התקלות האלו הן הפשוטות, לכן אנשים בעלי חוש טכני מינימאלי יכולים לפתור אותן. דוגמאות לבעיות ותקלות חשמל לא חסרות. בניהן ניתן למנות: החלפת נורה, פיצול שקע, הצמדת חיבור רופף של נקודת חשמל, זיהוי מקור מכשיר חשמלי מקצר וניתוק שלו, הרמת שאלטר חשמלי שירד ועוד. מעבר לתקלות אלו הנחשבות לבעיות קטנות ושכיחות, שלא מהוות לרוב סכנה, ישנן תקלות חשמל מורכבות יותר ואפילו מסוכנות, בהן יש צורך בטיפול מידי והזמנת בעל מקצוע מוסמך לעבודות חשמל שיעלה על מקור הבעיה וימגר אותה לתמיד.

לפני שמזמינים לבית בעל מקצוע, חשוב מאוד לבדוק אם ישנן תקלות נוספות שרצוי כבר לפתור באותה הזדמנות. בנוסף, חשוב לקרוא לחשמלאים למקום התקלה ולא להסביר להם בטלפון מהי הבעיה, זאת על מנת לקבל הצעת מחיר רלוונטית ולא לשמוע מחיר אחר ביום שבו הם יגיעו ויבחנו את העבודה.

מציאת בעל מקצוע מוסמך לביצוע עבודות חשמל שונות בבית, זו אינה בעיה כלל. כל חוברת עסקים מקומית, עיתון או שכן מחזיק מגנט של חשמלאי בבית. אך כמו ביתר התחומים, לא נרצה להזמין בעל מקצוע שיגרום ליותר נזק מתועלת. מציאת חשמלאי מוסמך ואמין זו משימה קשה יותר.

באתר חברת בילד פור יו תוכלו למצוא מידע מקצועי, טיפים וחידושים בכל תחומי הבניה, השיפוצים והתיקונים בבית, בניהם גם בענף עבודות חשמל.
כמו כן, מציעה בילד פור יו שירות חדשני, קל ונוח בו תוכלו לערוך השוואה בין בעלי מקצוע מומלצים וקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות ישירות מבעל המקצוע.

0 תגובות
שירותי אינסטלציה וצנרת בבית
21/12/2011 17:10
build4u
בילד פור יו, שירותי אינסטלציה
צנרת המים והביוב בבית הן תחום מורכב עם תקנים בטיחותיים מחמירים, לכן הנטייה ליחס לבעיות אלו חשיבות נמוכה שגויה. בבניה חדשה, כדאי לתת התייחסות נכונה להתקנת צנרת אינסטלציה בבתים חדשים וכמו כן, לטפל בבעיות אינסטלציה במערכות קיימות באופן מיידי כיוון שגרירת תקלות של צנרת מים וביוב בבית, עלולות לגרום לנזק משמעותי עם הזמן, וכן נזק בתשתיות המבנה במקרים חמורים.
 
שחיקת צנרת, יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות, בניהן: נזילת ברזים, וכו'. בעבר, היה סיכון בעבודת אינסטלטור שכן, כדי למצוא את מקור הבעיה, אינסטלאטורים רבים היו מפרקים ריצוף, שוברים קירות ועוד. היום, החשש הזה מיותר, כיוון שכל אינסטלטור מקצועי עובד עם מכשור מתקדם הפועל על פי עקרונות של הבדלי טמפרטורה ומסוגל להראות את מקור התקלה, מבלי לפרק דבר.

טיפול בבעיות אינסטלציה יכול להסתכם באיטום דליפה בצינור, או להוביל יכול להחלפת צנרת שלמה. טיפול עצמאי בבעיות אינסטלציה הוא לקיחת סיכון כיוון שמקור הנזק לא תמיד נראה לעין וגם תקלות קטנות כמו איטום לא נכון, יכולות להופיע מחדש וכן להחמיר.

הזמנת אינסטלטור אקראי באופן מידי זו לא בעיה קשה, אך למצוא אינסטלטור מקצועי ואמין, זו כבר משימה לא פשוטה. על אף המידע באינטרנט ובכלל, המלצות גולשים ומידע מאנשים שמכירים, קשה להשיג מידע אמין. חברת בילד פור יו מתווכת בין לקוחותיה למאגר של בעלי מקצוע מכלל תחומי הבנייה, השיפוצים וההתקנות, בניהם אנשי מקצוע בתחום שירותי אינסטלציה וצנרת בבית. החברה מציעה שירות קל, נוח ומהיר בו יקבלו לקוחותיה הצעות מחיר אטרקטיביות מאנשי מקצוע אמינים ורלוונטיים אליהם וכמו כן לעשות השוואת מחירים בין מספר אנשי מקצוע אמינים, באזור מגורי הלקוח.
 
0 תגובות
ריהוט מעץ לבית ולגינה
08/12/2011 13:37
build4u
השוואת מחירי של בעלי מקצוע, הצעות מחיר
כל התחליפים הזולים והעיצוביים, בניהם פלסטיק ומחומרים אחרים, עדיין לא מצליחים באיכותם להגיע לרמת העץ. זאת הסיבה שהעץ ממשיך להיות החומר האיכותי ביותר לריהוט הבית. פתרונות אחסון מעץ, מטבחים, ועוד הם רק כמה דוגמאות לכך שהעץ מהווה בסיס לריהוט בבית. 

אחסון מעץ, מטבחים ועיצוב פנים
פתרונות אחסון מעץ כוללים: ארונות, שידות, מידוף מעץ, מתלים, ועוד, מאפשרים הרכבה של יחידות מודולאריות שניתנות להתאמה אישית בין חלל לחלל לפי גדלים וכד'. אותם הפתרונות משמשים גם במטבח לסידור ועיצוב הארונות. הרכבה של ארונות מודולאריים מתקיימת כמעט בכל סוג וגודל ויכולים לבוא לידי ביטוי גם בחללים אחרים שאותם נרצה לעצב בבית.

פרגולות דקים ופינות ישיבה בחוץ
גם בחוץ, העץ הוא חומר הגלם המבוקש ביותר לעיצוב פרגולות, פינות ישיבה ודקים. תחזוקה של עץ מחוץ לבית דורשת צביעה וציפוי של העץ על מנת שלא יינזק מהגשם או מהשמש אך כל אלו שווים כיוון שהריהוט נשמר לאורך שנים ואיכותו גבוהה.

אם אתם מחפשים פתרונות אחסון, חושבים על שיפוץ, החלפת מטבח, או שהחלטתם לבצע שינוי אחר של ריהוט עץ בבית. מה שאתם צריכים זה נגרים. ישנם נגרים ונגריות שונות המספקים שירותים שונים ואיכויות עבודה שונות ולכן חשוב לעשות השוואת מחירים של בעלי מקצוע לפני שיפוץ.

חברת בילד פור יו מציעה לכם שירות קל ונוח בו אתם מזינים את הפרטים לשיפוץ, עליהם אתם רוצים לברר, באתר, ותוך זמן קצר תקבלו 4 הצעות מחיר אטרקטיביות מאנשי מקצוע אמינים ומומלצים.

0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »