עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2018  (1)
פוסט ראשון
29/07/2018 21:07
Adi
אני מניחה שיש בזה משהו ברוטלי שאני ישר קופצת למים העמוקים ולא עושה הקדמה קודם לגבי מי אני ומה הציפיות שלי וכל הדברים האלה אבל אלא לא הסיבות שבגללן אני פה לכן מיד אתחיל ואומר. (קריאה נעימה).


אני כבר לא רואה אותו יותר, אני לא בטוחה אם זה גורם לי לרצות לראותאותו יותר, או שזה עוזר לי להתגבר, אבל אני לא רוצה להתגבר, זאת אומרת שאני רוצהלחשוב עליו ולהתרגש בכל פעם שאני רואה אותו. אני רוצה להפסיק, אני רוצה להפסיקלחשוב עליו באמצע הלילה בלי הקשר או סיבה שמזכירה לי אותו, ככה בצורה רנדומלית.אני רוצה להפסיק למלמל כל פעם שאני רואה אותו, ולהתחיל לדבר איתו, להתחיל להיותשווה לו ואני לא אומרת את זה בצורה הפמיניסטית של – אני בחורה, לכן אני לא שווה לו-  ל א ! גם לו יצא לגמגם לידי, ולומר כמהדברים ממש מטופשים בטעות. אבל אני רוצה להתחיל להתקרב אליו, ואני לא יכולה לעשותאת זה אלא אם כן אני ארגיש שווה לו. יכול להיות שאני מרגישה מתחתיו בגלל שאני קטנהממנו, אולי בזכות איך שפגשתי אותו ובאיזה קונוטציה הוא משויך לי, זאת אומרת מההיחס הסטנדרטי שנוצר בחברה בין שני אנשים במעמד שלנו ובכל זאת כשאני חושבת עליו,כל הצורות האלה פחות מתאימות לנו. אני לא יכולה לקרוא לו ריבוע ולי עיגול וככהלסכם את הנושא, זה יותר מורכב מזה, לכל אחד מאיתנו יש תכונות נוספות שמאפיינותאותנו ולכן אני לא מצליחה לראות בבהירות את מה שבאמת חשוב, זאת אומרת מה שבאמתקובע, האם אנחנו יכולים להיות משהו מעבר או לא.


הוא חבר של מישהו קרוב אליי וזה משנה את ההסתכלות שלי עליו, יכול מאודלהיות, בעצם, אני בטוחה! שזה מה שגרם לי לשים לב אליו מלכתחילה. הוא גבוהה ולצערישרירי, שזה מוזר אבל ככה אני רואה את העולם בסדר? אני לא רוצה שמושא אהבתי יהיהמושלם, זה בנלי ושטחי וזה גורם לי לחשוב שאני לא באמת רוצה אותו אלא סתם מחפשת סוגשל משחק שיעביר לי את הזמן ויעודד אותי כשצריך. בכל אופן הוא לא מושלם במקרה הזה,הוא יכול להיות מרשע לא קטן אבל משום מה בכל פעם שהוא מתנהג ככה אני רואה משהומעבר, חולשה כלשהו ששוברת את האישיות המושלמת שהוא מנסה להעביר בזכותה"גבריות" שלו והתכונות הקשיחות שבו. מצד שני אני לא יודעת מה עובר לובראש, כשהוא אומר את מה שהוא אומר, אני לא מבינה אם הכוונה שלו היא חינניות הנדרשתממישהו במצב שבינינו או התוצאה של אכפתיות שהוא מפגין כלפיי בלי לשים לב. אני נהניתמהמחשבה עליו מתסבך בראש כשהוא רואה אותי בצורה רומנטית בטעות, ומהעובדה שכלהתהליך הזה של להתחבב עליי לא יהיה לו פשוט, מכיוון שהתחושה הזאת גורמת לי להרגיששהוא מכבד אותי.


בנוסף על כך כלום, כלום לא קורה איתו, אני לא יכולה להמציא ולהגידלעצמי שמשהו באמת קורה בינינו כי זה פשוט יהיה שקר. פעם אחת, פעם אחת הרגשתי שאנימצליחה להיכנס פנימה, ולגרום לו להרגיש אי נוחות, כל שאר הפעמים פשוט נשארתיבמקומי והייתי בסך הכל אותה ההגדרה שמפרידה בין האני הקטנה והמרוחקת לבין אניהאישה שאיתה הוא יכול באמת להיות. באופן מפתיע, מה ששבר את בועת הריחוק הזאת היאלא הבגרות ה"שופעת" שאני מעבירה, אלא רגע של חולשה, נפילה מסוימת שכאלונתנה לו פתח לילדותיות שאני מנסה כל כך קשה להיפתר ממנה, ילדותיות שהוא אימץ לעצמולשנייה אחת. אולי זה בעצם מה שצריך לקרות בכדי שזה יעבוד, אולי אני לא צריכה לנסותלגבוהה בכדי להיות בגובה העיניים שלו, אלא זה הוא שצריך להתכופף בכדי להיות בגובההעיניים שלי. עכשיו רק איך אני נותנת לו לעשות את זה.

 


0 תגובות