עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
בינר'ס הנה חנות ואתר אינטרנט המוכרים תכשיטים עתיקים ויד שניה בשיטת מכרז יומי / קניה מיידית וזאת ללא עמלת קונה !

את כל התכשיטים המוצעים למכרז ניתן לראות גם בחנות "בינר'ס" ברחוב דיזנגוף 202 תל אביב.

המעוניינים להציע הצעות למכרז היומי ו/או לקניה מיידית של תכשיטים יכולים לעשות זאת דרך האתר או בחנות בינר'ס ברחוב דיזנגוף 202 תל אביב.

למעוניינים למכור את תכשיטיהם באמצעות בינר'ס במכרז יומי ו/או בקניה מיידית אנא עשו זאת דרך עמוד הבית.

אנו מעוניינים גם לקנות תכשיטים עתיקים ויד שניה, אנו איננו משלמים לפי "מחיר הזהב" כי אם על פי ערך הפריט לפי פרמטרים שלנו.

בחנות מבחר תכשיטים עתיקים יחודיים במחירים זולים במיוחד המתאימים גם לסיטונאיים.

כמו כן תוכלו למצוא טבעות ארוסין עתיקות שאנו בוררים בקפידה, גם הן במחירים זולים במיוחד.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
כיצד להציע הצעה למכרז?
27/01/2013 21:13
בינר'ס תכשיטים
איך זה עובד?

בכל יום יוצע תכשיט/ים למכירה במכרז יומי שימשך עשרים וארבע שעות.

התכשיטים המוצעים למכירה אצלנו הם תכשיטים עתיקים או יד שניה.

פרק הזמן של הפריט המוצע למכרז מוצג באתר www.bieners.com בצד שמאל למעלה וכן בחנות בינר'ס ברחוב דיזנגוף 202 תל אביב (ליד פינת ארלוזורוב).

המעוניינים להציע הצעות לפריט מסוים יוכלו לעשות זאת בחנות עצמה באמצעות מילוי טופס בשעות פתיחת החנות או דרך אתר האינטרנט על ידי לחיצה על אני רוצה להציע הצעה בדף הבית של האתר.

לאחר כניסה לטופס ההצעה יש למלא את הטופס ולשלוח אותו אלינו. על ההצעה צריכה להיות גבוהה או שווה למחיר המינימום המפורסם בדף הבית ובחנות בינר'ס דיזנגוף 202 תל אביב.

עם סיום המכרז לאותו פריט אנו ניצור קשר עם בעל ההצעה הגבוהה ביותר באמצעות פרטי ההתקשרות שמילא בטופס הגשת ההצעה. אנו ננסה לאתר את אותו מציע במשך שני ימי עסקים מרגע סיום המכרז, על כן חשוב כי מגיש ההצעה יהיה זמין באותם אמצעי התקשרות שפירט בטופס ההצעה.

על הזוכה בפריט לשלם לבינר'ס את מלוא מחיר ההצעה שהגיש עבור הפריט ולבוא לאסוף אותו בתוך 4 ימי עסקים מרגע סיום המכרז לאותו פריט. יצוין כי בינר'ס אינה גובה עמלת קונה מהזוכים במכרז.

בנוסף, ניתן לרכוש כל פריט המוצע למכרז בקניה מיידית במחיר לקניה מיידית המפורסם בדף הבית שלהאתר ובחנות בינר'ס. על מנת לרכוש פריט שבמכרז בקניה מיידית יש ללחוץ בדף הבית על אני רוצה לקנות בקניה מיידית ולהגיש אונלין טופס קניה מיידית .

אנו ניצור קשר עם אדם זה ואותה פרוצדורה תחול כפי שבמקרה של מציע הצעה.

יש לשים לב כי קונה המעוניין לקנות פריט שבמכרז בקניה מיידית וישלם על פריט זה לפני שעת הסיום של המכרז לאותו פריט – לאותו קונה תהיה עדיפות על פני קונים אחרים גם אם הגישו לפניו טופס הצעה או טופס בקשה לקניה מידית.

0 תגובות