עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

BETTER AIR הינה חברה ייחודית המספקת פתרונות אקולוגיים להשבחת האוויר והסביבה בה אנו חיים.
חברת בטר אייר הינה המפתחת ומשווקת בלעדית של מערכת BIO ZONE - פתרון חדשני אקולוגי וייחודי למניעת התפתחות גורמי אלרגיה, חיידקים ועבשים במערכות מיזוג ואוורור.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2012  (1)
רוצים לדבר על חיידקים ומדוע הם "תוקפים" בחזרה?
19/03/2012 10:01
BETTER AIR
אז זהו.... שהם ממש לא רוצים לתקוף!!!

לפני כ"כ הרבה שנים אנחנו הכרזנו מלחמה על החיידקים בגופנו ובסביבתנו....במקום לחזק את הגוף שלנו, אנחנו נותנים לו על כמעט כל שטות "אנטי" ביוטיקה...לאלו שלא קלטו עדיין את המשמעות... אנטי ביוטיקה בתרגום מילולי אומר: נגד חיים!!!

כן, הגוף שלנו בנוי בצורה כזאת שהוא יודע להתמודד עם חיידקים בכל מיני רמות בעזרת המערכת החיסונית...אבל מה לעשות שבמקום לחזק את הגוף...חיזקנו את הפטוגנים (החיידקים הרעים)...במקום לחזק את מערכות החיסון הטבעיות...חיזקנו את ההתחסנות הבקטריאלית...בשני אופנים מהותיים. האחד: בניסיוננו לחסל אותם, הגברנו להם  את יכולת ההתנגדות...! השני: באותו ניסיון חיסול, אנחנו משמידים גם את החיידקים החיוניים לגופנו ובכך מפרים את "האיזון הביולוגי"... כן, ישנם טובים...והם קיימים להגן עלינו!!!

מה לעשות שהעולם שלנו והגוף שלנו הנם סוג של שיקוף....ואותו הנזק שאנו מחוללים בגופנו, אנחנו מיישמים בסביבתנו, על אחת כמה וכמה בפן הביולוגי...ההבדל העיקרי בין החיידקים בגופנו ואלו מחוץ לגופנו הוא חיידקים אירוביים (זקוקים לחמצן) ואנאירוביים (לא זקוקים לחמצן) , את תהליך השיקוף אני אסביר בפשטות:

מכירים את הכתמים השחורים שיש במקלחת?

ברור....יודעים מדוע האקונומיקה לא יעילה.... תהיתם מדוע אחרי ניקוי באקונומיקה או כימיקלים הרסניים אחרים הכתמים חוזרים, ולפעמים אפילו "מתחזקים"...?

עכשיו נתמקד בשאלה ונעשה את השיקוף.... אנחנו הורגים...מפרים את האיזון בכך שאנו הורגים גם את הטובים השומרים על הסביבה וכמובן מחזקים את הרעים!

ומדוע בחלקים מהמקלחת יש כתמים ובחלקים אחרים אין?

חיידקים (טובים ורעים) צריכים משאבים כגון מזון, מים, חמצן וכו' בכדי להתקיים , במקומות בהם יש "תקיעות" של משאבים...שם נמצא את הכתמים השחורים...תתבוננו במטבח שלכם למשל ברובה, אותו חומר בין המרצפות או הקרמיקה...גם שם תוכלו להבחין כי אין אחידות, במקומות מסוימים יותר שחור , באחרים פחות! אם נתבונן ברובה דרך מיקרוסקופ, נגלה כי התמונה דומה למכלול של מערות ומנהרות, שם חיים החיידקים "בניחותא" מוגנים ע"י שכבה של "ביופילם" (פרוטאין פולימרי ) אשר הם יוצרים בכדי להגן על עצמם...כן, הכתם השחור במקלחת, ביופילם!

סליחה על המשך הגועל, אך נחזור לרגע לשיקוף: כשאנחנו חולים ומשתעלים... אותו הגועל נפש  בצורה של נוזל סמיך מאוד בגוונים של ירוק/צהוב/שחור שאנחנו אמורים "לשלוח לדרכו" מתוכנו ולא לבלוע בחזרה (שוב סליחה, גם אני מרגיש כמוכם ברגע זה)...כן, ביופילם! השכבה שיש לנו על השיניים בבוקר...קריוס (עששת -תוצר של חיידקים מזיקים)  ובקטוס  (בקטריה)...כן, שוב ביופילם!

הגעתי לעיקר!

בסרט מלחמת העולמות, מה שהחייזרים לא לקחו בחשבון זה שחיידקים ימוטטו למכונות שלהם את מערכות ההגנה (מערכת חיסונית) , הקריין סיים את הסרט במילים "החיים תמיד ימצאו את הדרך"....אנחנו מגדירים את הסרט "מדע בידיוני"... שיקוף...?....חומר למחשבה!

המושגים "אנטי בקטריאלי"  ו"משמיד חיידקים".... הנם מושגים מסוכנים וחסרי אחריות!!!....אנו משמידים את הסיבה שאנחנו קיימים!!!!

חיידקים היו כאן לפנינו, ויהיו עוד הרבה אחרינו...אנחנו מחזירים את העולם לתקופת הפרה אנטיביוטיקה...לרפואה לא תהייה תשובה ואנו נהייה חשופים ל"מפלצות" שלא נוכל להתמודד אתם...עכשיו זה הזמן לשנות את הפרדיגמה הזאת ולהפסיק את המלחמה בחיידקים. 

בבקשה!


1 תגובות