עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
חברות ניקיון - שירותי ניקיון
24/12/2014 11:10
רוית קינן
בסט קלין, חברת ניקיון, ניהול ועד בית

ישנם סוגים שונים של שירותי ניקיון הנבדלים ביניהם בצרכים שונים של הלקוח, מספר העובדים בצוות המבצע, ציוד העזר וכמובן התעריף. במאמר זה נציג את הסוגים השונים של שירותי ניקיון שמציע השוק.

 

לבתים פרטיים לרוב מזמינים עוזר פרטי אחד שמגיע אל הבית לבצע שרותי ניקיון פעם לפרק זמן קבוע ביום קבוע כפי שסוכם עם בעל הבית, בדרך כלל פעם לשבוע או פעם לשבועיים. המנקה יכול להגיע בזמן שבעל הבית נמצא בביתו או שאיננו באותו הזמן, אם המנקה שוהה בביתכם בזמן היעדרותכם כדאי מאד שתהיו בטוחים לגבי אמינותו ועברו. תמיד כדאי לקחת עובד בהסתמך על המלצות של אנשים שאתם מכירים, אין כמו לקוחות מרוצים שינדבו מידע על העובד.


בסט קלין היא חברת ניקיון מקצועית שמתמחה גם בניהול ועד בית ואחזקת מבנים. למידע נוסף: אתר בסט קלין

 

אם החלטתם שהפתרון שמתאים לכם יותר זה להזמין חברת ניקיון, זה לא פוטר אתכם מליקוט אינפורמציה על החברה. חברות ניקיון ישלחו אל ביתכם עובד פעם לשבוע. גם במקרה הזה צריך לדובב לקוחות מרוצים. קחו בחשבון כי חברות ניקיון ייצידו את עובדיה בציוד וחומרי ניקיון מטעם החברה להבדיל ממנקה פרטי שישתמש במה שיספק לו בעל הבית.

 

דירות פרטיות שעברו שיפוץ או דירות לפני אכלוס דורשות ניקיון יסודי יותר וציוד מקצועי להבדיל מהמצב של תחזוקה שוטפת של דירה (ניקוי בקיטור למשל או לחץ מים גבוה מאד).  כאשר מדובר בניקיון של בתי מגורים סביר להניח שתזדקקו ליותר ממנקה אחד מכיוון שכמות העבודה רבה יותר,  וגם המחיר יגדל בהתאם. ועד הבית ידאג להסדיר את התשלום. בדרך כלל אפשר להגיע להסכם עם חברות ניקיון על הנחה מסוימת על מחיר העבודה בחדר מדרגות תמורת אספקת לקוחות שהם דיירי הבניין שמעוניינים בשירות של מנקה בדירתם. אם ישנו ביקוש כזה בקרב הדיירים בהחלט ניתן להגיע להנחות נאות על עבודות הניקיון בבניין.


 

למי שמעוניין להזמין עובדי ניקיון למשרדים מומלץ להיעזר בשירותי אב בית שיציעו לכם חברות ניקיון . אב בית יוריד מכם את כל הדאגות הקשורות ללוגיסטיקה במשרד ויהוה איש קשר ביניכם לבין עובדי הניקיון וכן יפקח על עבודתם. משרדים נקיים ומסודרים וסביבת עבודה אסטתית ומטופחת על בסיס יומי יתרמו רבות לאווירה בבית העסק ואף יעלו את תפוקות העבודה. המחיר עלול להיות גבוה יותר אך התמורה של חברות ניקיון לא תאכזב אתכם.