עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
להקיא
26/02/2012 03:25
bele
בדרך כלל מי שמקיא מרגיש יותר טוב , וכל עוד מקאים יותר מרגישים עוד יותר טוב למרות ההרגשה הנוראית בזמן ההקאה אבל שעוברים את התחושה הנוראית מגיע הרגע של הרוגע ובעיקר רגע של נקיון והתחלה חדשה .
לכן ביום הזה החלטתי להקיא ופשוט להקיא הכול שכול הגועל יצא . 
בכל מילה שאני אכתוב אני ארגיש נורא , וברגע זה אני מאוד לחוץ ומפחד מהתחושה הנוראית בזמן ההקאה אבל הגיע הזמן לעבור את זה ופשוט להקיא.
אני נורא עייף ואני לא מצליח להגדיר את המילה "מנוחה" , איך נחים באמת ? הרי אם הולכים לישון בסופו של דבר מתעוררים ושוב אותה מלחמת קיום , ושוב לקום למציאות שדורשת ממני להיות ערוך ומוכן , כי אני לא כמו כולם , אני הבן האדם שנמצא במקום הלא נכון , נמצא בסיביבה שאיך שהיא שומעת את השם שלי פוסלת אותי מראש ואני צריך ללחם קודם כל על השם שלי ולאחר שנצחתי במלחמה הזו אם בכלל , אני מתחיל במלחמת חדשה ונלחם להוכיח שאני קיים ורק לאחר שנצחתי והוכחתי שאני קיים אני מוציא את עצמי נלחם שוב כי צריך להכיר אנשים חדשים שעוד לא נלחמתי מולם . 
אם אני שם את המלחמות האלה בצד הרי אני כלי מלחמה של אנשים אחרים , לדוגמא אני הכלי מלחמה של ההורים שלי אני אחד הכלפים שלהם שהם שולפים מול יריבהם בעת הצורך , ומאוד חשוב להם שהכלף הזה יהיה מעוצב לפי הצרכים שלהם , ואותו עיצוב לא כלכך מתאים לי.
ברגע זה אני משתעל לפני ההקאה ואני מרגיש שהתחושה הנוראים מתקרבת .  
2 תגובות