עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פרגולות בירושלים גגות רעפים בירושלים דקים בירושלים גדרות בירושלים בתי עץ בירושלים צימרים בירושלים כל עבודות העץ באיכות וברמה
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
SHADOW הצללות
•  אתרנו
אתרנו באינטרנט
04/11/2013 12:55
shadow הצללות
פרגולות בירושלים, דקים בירושלים, גדרות
לחצו על הקישור ותוכלו להתרשם מאתרנו
0 תגובות
אתרנו באינטרנט'
04/11/2013 12:52
shadow הצללות
לחצו על הקישור ותוכלו להגיע אל אתרנו ולהתרשם מהעבודות העץ שלנו
0 תגובות
דקים
12/07/2012 12:42
shadow הצללות

דקים הינם מדרכי עץ אשר משתמשים בהם בעיקר בגינות מרפסות חיפויים,כיום אנו רואים בארצנו כמה סוגי עצים בהם משתמשים לדקים

אנו הרי יודעים שגינה יפה ומושקעת היא גינה עם דק, אין שום צל של ספק לגבי זה, כיום רוב האוכלוסיה משתמשת בדקים לכל חיפוי אפשרי.

עלינו לזכור שלפני שאנו רוכשים דק חשוב שנדע שישנם המון סוגי עצים אשר איתם בונים רצפות דק העצים נבדלים זה מזה ברמת הרכות שלהם, ובכך גם משתנה האיכות שלהם.

קיימים כמה סוגי עצים אשר איתם בונים את הדקים .

דק האורן, שהוא נחשב לעץ הפופולארי ביותר בישראל ממנו מכינים דק, הוא נחשב לעץ רך ולכן הוא פחות איכותי,למרות שעץ האורן עובר חיטוי מים ירוקים למניעת חדירת חרקים ותולעים הוא נחשב לפחות איכותי מבין הסוגים בגלל  שהסיבים שלו אינם צפופים ולכן הוא חדיר יותר לנוזלים, חרקים, מזיקים וריקבון. היתרון העיקרי שלו הוא העובדה שהוא זול יותר מדק עשוי עץ קשה.

עץ אייפה עץ אשר מגיע אלינו מברזיל עץ מאוד צפוף קשיח היתרון העצום הזה נותן לעץ אורך חיים מאוד ארוך עץ בעץ האייפה ישנם גם כמה סוגים ומחירים משתנים .

העץ הכי קשה ממנו מכינים הדקים דקיםהוא עץ הטיק הבורמזי, הוא נחשב לקשה ולאיכותי ביותר, הסיבה לכך שעץ קשה הוא האיכותי ביותר היא העובדה שהוא בעל סיבים צפופי, הדבר מונע מחרקים וזוחלים למיניהם לחדור אליו ולהרוס אותו, כמו כן הוא עמיד יותר מפני ריקבון ומפני רטיבות, יש לו יכולת ספיגה נמוכה יותר. גם עץ איפאה נחשב לעץ קשה ואיכותי.

הדבר החשוב ביותר הוא תחזוקה נכונה של הדקים והתקנה נכונה הרי אנו יודעים שגל דבר בחיים חייבים לשמר ובמיוחד בעצים אשר נמצאים בחוץ ועוברים גם גשם ושמש חזקה.

חשוב לזכור התקנה נכונה של קונסטורצית הדק ומדרכי העץ מוסיפה לאורך חיי הדק.

0 תגובות
SHADOW הצללות פרגולות ורעפים
21/06/2012 11:08
shadow הצללות
פרגולות, דקים, גגות רעפים, גדרות, צימרים, עץ
פרגולות בירושלים גגות רעפים בירושלים גדרות בירושלים דקים בירושלים בתי עץ בירושלים צימרים בירושלים אנו מבצעים את כל עבודות העץ באיכות וברמה לצפייה באתרנו  http://www.azlalot.co.il/
050-836-3344
שירות איכות ואמינות על זה אנחנו לא מתפשרים
0 תגובות