עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אשאשאשאש
18/12/2011 21:16
adadadada

לפני הכל, חשוב לי להגיד שמה שאתם הולכים לשמוע הולך להכניס את רובכם לשוק אם לא את כולכם, כי אני פשוט בא ושובר לכם את המציאות שחייתם בא. אבל לפני שאתם שוללים הכל, תנסו רגע להתנתק מכל מה שאתם מאמינים בו, לימדו אותכם, אמרו לכם, חינכו אותכם אמא אבא סבא סבתא TV חברים אינטרנט פרסומות ספרים, ופשוט לפתוח את הראש.
קודם כל צריך להבין שלכל חיה בטבע ובפרט לנו ישנה מערכת מינית טבעית, דרך מסויימת להיזדווג. ליונקים ישנן 3 מערכות מיניות:מונוגמיה, שזה זוגות, כמונו "כביכול". פוליגמיה, שזה זכר אחד שמזדווג עם כל הנקבות או לפחות רוב הנקבות שהגיע לבגרות מינית. והמערכת השלישית אין לה שם אבל אני יקרא לה "הפקרות מינית", שזה כולם עם כולם.

בעולם שאנחנו נולדים אליו, הסיפור שמספרים לנו הוא שאנחנו בני האדם מונוגמיים. אבל עולה השאלה, אם בכל משך האבולוציה חיינו בזוגות והמודל המיני הטבעי שלנו הוא זוגות, איך ניתן להסביר את זה ש50% מהזוגות מתגרשים, איך ניתן להסביר את זה שגברים מסכנים כל כך הרבה בשביל סטוצים? ועזבו סתם גברים, למה פוליטיקאים, מנהיגים, מטיפים דתיים, מפורסמים, ספורטאים, אנשים שהגיעו כל כך גבוה מסכנים כל כך הרבה בשביל סטוץ? הנה לכם כמה דוגמאות: טייגר וואדס, נשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון, ראש ממשלת איטליה לשעבר בורלוסקוני, ראש ממשלת צרפת סרקוזי, והדוגמא שאני חושב הכי מתאימה להיום, משה קצב, למרות שאני אישית לא מצדד בו במקרה הספציפי שלו כי הוא גם התעלל ופיטר את הפקידות שלו, אבל עולה השאלה, למה מלכתחילה הם בגדו באישה שלהם? למה לסכן את כל ההישגים שלהם, את הכבוד, ההערכה, עבודה, משפחה, אפילו את החופש שלהם. בשביל מה, בשביל לעשות משהו נגד הטבע שלהם? משהו כאן לא מסתדר....

אז עולה השאלה, מהי מהות המיניות של האדם?

אז כמו שאמרתי, תנסו רגע להתנתק מכל מה שאתם מאמינים בו, פשוט תשכחו מכל מה שאמרו לכם, תשכחו גם את זה שאמרו לכם שבאנו מהקופים, לא, לא באנו מהקופים, אנחנו קופים. אלה ממכם שגדלו ב"חסות התרבות המערבית" חונכו שאנחנו בני האדם מיוחדים מכל המינים החיים, מעל ומעבר לטבע ופטורים מההשפלה בהתפשטות. מיוחדים ביוכלתנו לחשוב מחשבות, להרגיש רגשות ולשלוט בדחפים שלנו. אז למי שכן מאמין בזה, בואו אני ינפץ לכם את הבועה. גם חיות חושבות, גם חיות מרגישות וגם חיות יכולות לשלוט בדחפים שלהם. אנחנו לא מיוחדים, לא שונים מהחיות ולא מעל הטבע-אנחנו חיות.  ההומו ספיאנס[אנחנו] הוא אחד החמשת ה"שורדים הגדולים" של הקופים שבאו מאפריקה, ביחד עם גורילה, אורנג אוטאן, שימפנזה ובונובו. אם אתם לא יודעים מי זה הבונובו אל תיהיו מופתעים, זה קוף שהגלה רק ב-1929 ונעשה עליו מחקר מעמיק רק בכמה עשרות שנים האחרונות, אלא שהבונובו הוא הקוף שהכי דומה אלינו [בני האדם] בהתנהגות, ואני יפרט על זה בהמשך.
אתם שואלים למה זה משנה? ובכן, הגורילה והאורנג אוטנג פחות משנים, מי שכן מעניין אותנו אלה הם השימפנזה והבונובו, שגנטית, קרובים יותר אלינו מאשר לכל קוף אחר. הDNA שלנו נבדל מזה של השימפנזה והבונובו ב-1.5%, משמע 98.5% מהDNA שלנו זהה לחלוטין. רק כדי להמחיש לכם עד כמה אנחנו קרובים גנטית, אנחנו יותר קרובים מכלב לשועל, או פיל אפריקאי לפיל הודי. אנחנו קרובים עד כדי כך שאם נקיים עם שימפנזה או בונובו יחסי מין יש סיכוי שהנקבה\אישה תיכנס להריון. אבל לפני שאני יפרט על השימפנזה והבונובו, בואו רגע נבדוק את הטענה שאולי אנחנו כביכול פוליגמיים. אולי זה יוכל להסביר את הנבזיות של גברים, אולי הטבע שלהם הוא להזידווג עם הרבה נשים ותחרות היא בעצם דבר טבעי לנו.
ניקח לדוגמא את הגורילה שהיא פוליגמית. זכר הגורילה גדול פי 2-3 מהנקבה, וזה מאוד הגיוני, כי אם רק החזק והגדול ביותר מזדווג עם הנקבות, טבעי שהצאצאה שלו יוולד חזק וגדול בטבעיות. זכר הגורילה נמוך פי 2 מהאדם, לעומת זאת הוא שוקל 150 קילו, אז אתם יכולים לתאר את הפיזיות המרשימה שלו. עכשיו אני לא יודע אם ראיתם פעם זכר גורילה במציאות, או אם ראיתם את הכוח הפיזי שלו. אבל אני יכול להבטיח לכם שזכר גורילה אחד יכול בקלות לקחת 5 "מקררים" שמתאמנים באיזה 5 אומניות לחימה 20 שנה, בלי בעיה. אבל למרות הפיזיות המרשימה שלו, ה"חבילה" שלו קצת הרבה יותר צנועה. האשכים שלו בגודל של 2 גרעינים קטנים דחוסים עמוק בתוך הבטן שלו, וגודל הזין שלו באורך 3-5 סנטימטר. לזכר הגורילה יש את המינימום הנדרש על מנת להפרות את הנקבה ולא יותר מזה, מהסיבה הפשוטה שהוא לא צריך יותר מזה. הוא היחידי שמזדווג עם הנקבות, ככה שאין לו שום סיבה שיהיה לו יותר מהמינימום על מנת להפרות את הנקבה.
אצלנו לעומת זאת, הסיפור הפוך לגמרי. הגברים יותר גבוהים וכבדים מהנשים ב-10-20%, ואנחנו לא רואים את מר אולימפיה כבחור הממוצע ברחוב. מה שמעיד על זה שגברים לא התחרו על הזכות להזידווג, כוס לא היה פריווילגיה מסויימת לX מסויים של גברים.
הקוף המונוגמי היחיד, הגיבון, שדרך אגב לא בא מפריקה ויש לו זנב. הגיבון חיי ביחידה משפחתית קטנה שמורכבת מזכר נקבה והצאצאים שלהם, הזכר והנקבה נפגשים וחיים ביחד עד היום האחרון שלהם, ממש כמונו "כביכול". משפחת גיבון חיה בשטח מבודד של עשרות קילומטרים מקופי גיבון אחרים, משמע אין להם שום אינטרקציה חברתית עם קופי גיבון אחרים, הם אנטי חברתיים. הם אף פעם לא יורדים מהעצים, לא הרבה אינטליגנציה לדבר אליה, זה הקוף הפרמיטיבי ביותר מהקופים ששרדו עד היום. והוא מקיים יחסי מין בדיוק כמו שהדת ממליצה, בצורה לא תכופה, בשקט, לרביה בלבד. דפוס מה שלא מסתדר כל כך אצלנו האנשים.... אז לשאול למה בני אדם מזדווגים כמו גיבון זה כמו לשאול למה הים הוא חם ורותח ולמה לחזירים יש כנפיים, אין להם. מונוגמיה נמצאת רק ב-3% מסך כל המינים החיים, והיא לא נמצאת אצל שום יונק חברותי, שחי בקהילה, חוץ מ[אם להאמין לעלילה הסטנדרטית]אצלנו. וגם אצל הגיבון האשכים בגודל של 2 גרעינים קטנים דחוסים עמוק בתוך הבטן, והאורך של הזין שלו לא עולה על מספר סנטימטרים בודדים.
עולה השאלה, למה אצלנו [הגברים] האשכים נמצאים מחוץ לגוף כשמכה הכי קטנה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך? למה לנו יש את הזין הגדול ביותר בהשוואה למסת גוף מכל המינים החיים על כדור הארץ? למה שתי שליש משפיך של גבר נועד אך ורק על מנת להילחם בזרע של גבר אחר? למה גברים גומרים כל כך לאט[כמובן שבהשוואה לנשים הסיפור הוא שונה לגמרי ואני גם יסביר בהמשך למה] בהשוואה לחיות אחרות, כל שאר היונקים מקיימים יחסי מין 5-7-10 שניות, למה אנחנו צריכים לבזבז אנרגיה ולהיות במצב כזה פגיעה ולא לקיים יחסי מין מספר שניות בודדות כמו שאר היונקים? למה האשכים שלנו גדולים פי 4 משל זכר הגורילה למרות שזכר הגורילה גדול פי 3-4 מגבר ממוצע? ולמה לעזאזל האישה עושה כל כך הרבה רעש בזמן קיום יחסי מין? למה לאישה 2 מליון שנה אחורה לעשות רעש בגונגל ולמשוך טורפים שישמעו אותה? ויבואו ויתקפו או יאכלו אותם במיוחד כשהם במצב כזה פגיע?
למה? מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא מונוגמים, ולא פולגמים, אנחנו, לפי ההגדרה שאני נתתי, מופקרים מינית.
עכשיו בקלות ניתן להסביר את כל ה"פאקים" האלה, האשכים נמצאים מחוץ לגוף בטמפרטורה קרירה יותר שניתן יהיה לאכסן יותר תאי זרע בהמתנה, את 2 העובדות של גודל הזין ומשך הזמן הארוך שלוקח לגברים לגמור בהשוואה לחיות אחרות, מהסיבה הפשוטה שהתנועה הזאת של פנימה-החוצה יוצרת ואקום בתוך הגוף של האישה ששואב החוצה זרע של גבר אחר. ולמה נשים עושות כל כך הרבה רעש בזמן יחסי מין? ממש לא על מנת למשוך טורפים שישמעו אותה, אלה על מנת לאותת לגברים אחרים שיבואו ו"יצטרפו לחגיגה". ואני בטוח שהגברים פה יסכימו איתי שלשמוע אישה גונחת זה פאקניג מחרמן, מהסיבה הפשוטה שהתת מודע שלנו אומר לנו בעצם שאנחנו ניהיה הבאים בתור. והסיבה לחוסר ההתאמה המוחלט  בין היכולת של אישה להגיע לאורגזמה אחרי אורגזמה אחרי אורגזמה אחרי אורגזמה, לעומת גבר שגומר בזריזות והולך לישון, על מנת לאפשר לגברים אחרים לקיים יחסי מין עם האישה, על מנת לייצר תחרות בין הזרעים. לעומת אישה שמגיע לאורגזמה הרבה יותר לאט מהגבר, וגם יכולה להמשיך לעוד ועוד ועוד מהסיבה הפשוטה שהיא פשוט מוכנה לפרטנר הבא.
אז עולה השאלה, איך לעזזל הגענו למצב שאנחנו חיים בזוגות?
על זה אני יענה עוד מעט אבל קודם לכן בואו אני יפרט קצת יותר על ה-2 דודנים הקרובים שלנו, השימפנזה והבונובו.
אז כמו שניחשתם כבר, גם השימפנזה והבונובו מופקרים מינית. התכונה ששלושתנו חולקים [שימפנזה, בונובו ובני אדם] היא "מיניות מוגברת", כשלרוב הגדול של ההתנהגות המינית שלנו אין שום קשר לרביה. זה דבר שהוא מאוד נדיר ויוצא דופן בעולם החיות, רוב החיות, כולל רוב היונקים [חוץ משלושתנו, השימפנזה, בונובו ובני אדם] מקיימים יחסי מין מספר פעמים בשנה. גורילות לדוגמא מקיימים יחסיח מין בערך 10-15 פעמים לכל תינוק גורילה שנולד. אצלנו [בני האדם] הסיפור שונה לגמרי, 99% מיחסי המין של בני אדם לא גורמים להריון, רק לאחוז קטנטן מאוד מיחסי המין שלנו יש קשר כלשהוא לרביה.
למרות שגם השימפנזה וגם הבונובו זהים אלינו 98.5% גנטית, השימפנזה היא הקוף הפרמיטיבי ביותר משלושתנו, והבונובו דומים יותר בהתנהגות שלהם לבני אדם, והנה כמה דוגמאות: נקבות הבונובו מקיימות יחסי מין במשך כל המחזור החודשי שלהן, בין אם יש סיכוי להיכנס להריות או בין אם לא, הן מקיימות יחסי מין. דפוס מה שמתאים לנשים מאשר לכל חיה אחרת על כדור הארץ. בזמן ששאר היונקים מזדווגים בתנוחה אחת בלבד של הזכר מאחורי הנקבה, הבונובו לא רק שמזדווגים בתנוחות שונות ומשונות, זאת החיה הראשונה שנצפתה אי פעם שמקיימת יחסי מין פנים מול פנים. זאת מהסיבה שנקבות הבונובו והנשים חולקות מבנה אנטומי מיוחד שהכוס נמצא יותר לכיוון חזית הגוף מאשר שאר היונקים שהכוס ממוקם יותר לכיוון אחורי הגוף. הבונובו גם מקיימים יחסי מין אנאליים ואורליים ו"גן ההומוסקסואליות" או מבחר הנטיות המיניות שם נפוץ באותה מידה כמו אצלנו האנשים, זאת אומרת שגם אצל הבונובו יש הומואים, לסביות, ביוסקסואליים וכ'ו. הם מנשקים אחד את השני עם הלשון, יש להם שפה משלהם,
ובזמן ששאר החיות מקיימות יחסי מין בעיקר לרבייה, בונובו ובני האדם משתמשים במיניות למטרות חברתיות כגון:הורדת לחץ, חיזוק קשרים, פתירת קונפליקטים, בידור וכ'ו.
לבונובו, הסוללה הטורבו מינית שטעונה אצלהם לא רק שמהווה מאפיין עיקרי באינטרקציה החברתית, אלה גם מקנה להם יתרונות אבולוציוניים משמעותיים על פני קופים [או יונקים\חיות] אחרים, והנה כמה מהם:אין קונפליקטים בין הגברים[וגם בין הנשים], מהסיבה הפשוטה שאם אין פרס למנצח אין סיבה להתחרות. אין סיבה להוריד אחד את השני ולנסות להיות טוב יותר מהאחר, כי לא משנה איך תתנהג או מה תיהיה אתה עדיין תקבל כוס. היתרון השני הוא שיתוף פעולה טוב יותר בין חברי הקבוצה, הקבוצה מלוכדת יותר. טבעי שכשכולם מזדיינים עם כולם הקבוצה תיהיה מגובשת יותר. היתרון השלישי הוא סביבה בטוחה יותר לגידול ילדים, זאת אומרת שאם במצב שיש רק אבא אחד ואמא אחת, אם אחד מהם מת אין אף אחד שיחליף אותם, ואם שתיהם מתו תנסה להסתדר לבד בג'ונגל בגיל 8. לעומת זאת במצב של הפקרות מינית גבר לא יודע מי הילד שלו ולכן הוא מתנהג לכל ילד כאילו הוא שלו, ככה שאם אבא אחד שלך מת יש לך עוד 19 אחרים שידאגו לך, כנ"ל גם לאמא.  והיתרון הרביעי שלדעתי הכי חשוב, הוא Survival of the fittest-הישרדות הטובים והמתאימים ביותר. במצב של מונוגמיה כשיש רק גבר אחד שמקיים יחסי מין עם האישה, גם עם הזרע או הגן שלו פגום או לקוי הוא עדיין יפרה את האישה. לעומת זאת כשיש 15 גנים או סוגי זרע שונים אין סיכוי שזרע פגום או לקוי או שלא מתאים ספציפית לאותה אישה יפרה אותה. עצם זה שגבר הוא חכם, מצחיק, מוכשר, בעל אינטליגנציה חברתית, בעל חוש הומור, דומיננטי, עשיר לא אומר שום דבר על הפוריות שלו או ההתאמה הספציפית שלו לאותה אישה. יכול להיות שהגן הספציפי של אותו גבר חכם, מצחיק, מוכשר, בעל אינטליגנציה חברתית, בעל חוש הומור, דומיננטי, עשיר פחות מתאים לאותה אישה ספציפית מ[אני מקצין בכוונה]אילם, חירש קטוע יד. ופה אני הולך לנפץ לכם מיתוס[דעה מקובלת שהיא שגויה] שנשים כביכול נמשכות לגבר חכם, מצחיק, מוכשר, בעל אינטליגנציה חברתית, בעל חוש הומור, דומיננטי, עשיר וכ'ו. אני לא אומר שבתנאים ספציפיים מסויימים זה לא קיים, אלא שהתנאים האלה רחוקים מאוד מהתנאים שהמין שלנו התפתח בהם ועדיין מתוכנת לחיות על פיהם[גם על זה אני יפרט בהמשך]. זה כמו להכניס בן אדם בתנאי חיים שהוא צריך לבחור לרצוח או ילד או מבוגר על מנת לשרוד את היום. אז אם הוא מחליט שהוא מעדיף לרצוח מבוגר זה אומר שהוא אוהב לרצוח מבוגרים? ממש לא. אלא כשתנאי חיים מציבים לך 2 בחירות:אחת-רעה מאוד, והשנייה-רעה, רוב האנשים יבחרו ברעה
אם נשים באמת היום מזדווגות רק עם ה"מצחיק,חכם,מוכשר,חברותי" וכ'ו איך זה שיש עדיין כל כך הרבה לוזרים בעולם? איך לעזאזל אותם "לוזרים" העבירו את הגנים שלהם אם נשים כביכול סיננו אותם? אז למה אנחנו לא נולדים עם כל ה"שק יכולות" הזה בצורה טבעית, בדיוק כמו שזכר הגורילה לא צריך להתאמן או לעשות פעילות גופנית כלשהיא על מנת להיות מכונת שרירים ששוקלת 200 קילו? מהסיבה הפשוטה שהן לא, נשים מעולם לא סיננו גברים על פי תכונות אופי חיצוניות, התחרות אצלנו התרחשו במקום אחר לגמרי, בפנים, בתוך גוף האישה, בין הזרעים עצמם, ולא בחוץ, בין הגברים.
ככה שגברים, זאת לא אשמתכם אם לא מצליח לכם עם בחורות, אתם מעולם לא נועדתם או תוכנתתם להרשים או למשוך אישה, כפי שהעולם המודרני ובמיוחד התרבות המערבית אומרים לנו, כוס מעולם לא היה פריווילגיה מסויימת לגברים מסויימים. אתם פשוט לא מותאמים למציאות שאנחנו חיים בא, זה בדיוק כמו לקחת דולפין ולשים אותו על הקרקע, האם הוא ישרוד? כן. ככה לוקחים גבר ושמים אותו בתרבות מונוגמית, האם הוא ישרוד? כן. ואז 10 מטר מהדולפין שמים נקבה על הקרקע ואומרים לדולפין:"דולפין, זאת אשמתך שאין לך רגליים להגיע להיזדווג עם הנקבה". ככה אומרים לגבר:"גבר, זאת אשמתך שאין לך את היכולת להתחיל עם בחורה או למשוך\להרשים אותה". מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא מותאמים למציאות הזאת.
זה בדיוק כמו להכניס בן אדם מתחת למים ולהגיד לו שזאת אשמתו שהוא לא יכול לנשום מתחת למים. אולי מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט לא מותאם לחיות מתחת למים? או לזרוק בן אדם מהגג ולהגיד לו שזאת אשמתו שאין לו כנפיים לעוף? מהסיבה הפשוטה שהוא לא מותאם למציאות הזאת. אז גברים, כל פעם כשלא הולך לכם עם בחורה ואתם חושבים לעצמכם "איזה גרוע אני" או "משהו לא בסדר איתי" או משהו כזה,אל תדאגו, זאת לא אשמתכם ואין שום דבר שהוא לא בסדר איתכם, משהו לא בסדר עם התרבות שאנחנו חיים בא.
אז ככה אנחנו מתוכנתים, ביולוגית, פיזית, נפשית, מנטלית, פסיכולוגית או כל צורה שתבחרו בא-זה הטבע שלנו. כאן נגמר החלק המדעי. חזרה לשאלה הראשית, איך לעזאזל הגענו למצב שאנחנו חיים בזוגות?
אז כמו שהבנתם, הדבר האחרון שהבונובו חושבים עליו כשהם מקיימים יחסי מין זה רביה וקוף הוא פרטנר מיני פוטנציאלי[נעשה מחקר על שימפנזות בחוף השהב, שגילה כי יותר מחצי מהצאצאים של נקבה מסויימת היו צאצאים של זכרים מחוץ לקבוצת הבית של הנקבה, זאת אומרת שנקבות לא רק שמזדווגות רק עם הזכרים מהקבוצה שלהן, אלה גם הולכות לקבוצות אחרות ומזדווגות עם זכרים מקבוצות שכנות. וזה מאוד הגיוני, ככל שיש יותר תחרות, כך גובר הסיכוי שהגן המתאים ביותר יפרה את הנקבה], הם מקיימים יחסי מין על מנת לשמן קשרים חברתיים, להסדיר חלוקת מזון או סתם להעביר בוקר בכייף. זאת גם הייתה יכולה להיות המציאות שלנו, אם רק היינו מקשיבים לגוף שלנו..... אלא שזאת כן הייתה המציאות שלנו, עד ל-10 אלף שנה אחורה, או 8 אלף לפני הספירה, עד המהפכה החקלאית. כל עוד אנשים חיו בקבוצות קטנות שמורכבות מכמה עשרות אנשים כשכולם היו מכירים את כולם וזקוקים אחד לשני ותלויים אחד בשני על מנת לשרוד, לא היה הגיון בצבירת רכוש. אנשים חלקו הכל, אוכל, הגנה, מחסה, דאגת הילד, אפילו הנאה מינית. אבל אל תחשבו שזה הופך אותנו לאצילים או משהו כזה, ממש לא, אלא ששוויון זכויות, שיתוף, חלוקה, הייתה פשוט הדרך האפקטיבית ביותר למין שלנו לא רק לצמצם סיכונים אלא גם למקסם סיכויים לשרוד. כי אם שמתם לב, אין לנו שום יתרון על החיות, אין לנו כוח, מהירות, ראיה, שמיעה, חוש ריח, אנחנו לא נראים מאיימים במיוחד. היתרון היחידי שיש לנו הוא שיתוף פעולה, תשימו אותנו לבד בטבע ואנחנו נמות, תשימו אותנו בקבוצה ואנחנו נשתלט על העולם. אבל ברגע שקרתה המהפכה החקלאית, אנשים הבינו שהם כבר לא זקוקים אחד לשני על מנת לשרוד. פתאום זה הפך מאוד חשוב לדעת איפה השדה שלך נגמר והשדה של השכן מתחיל, מעולם של שוויון, שיתוף, חלוקה עברו לעולם של אגואיזם ותחרותיות-ההפך המוחלט מהטבע שלנו. ברגע שאנשים התיישבו והתחילו לעבד את האדמה, מושג הירושה נולד, ואיתו נולד הצורך בנאמנות אישית על מנת לדעת למי להוריש מה. ככה גם נולד הצורך הנאמנות מינים ואיתה התרבות המונוגמית שאנחנו חיים על פיה היום. אלא שגם אם אלפי שנות חקלאות ותעשייה שינו את התודעה או התרבות האנושית, הם לא שינו את הביולוגיה שלנו. חשוב להבין שבקנה מידה אבולוציוני, 10 אלף שנים זה פשוט כלום, זה לא מספיק זמן על מנת לבצע שינויים אבולוציוניים כלשהם. וגם אם נתעלם מכל ה-7 מליון שנה שההומו ספיאנס קיים וניקח רק את ה-200 אלף שנים שהאדם המודרני קיים, 10 אלף שנים זה רק 5% מהזמן שלנו פה על כדור הארץ. ושוב, פשוט לא מספיק על מנת לבצע שינויים אבולוציוניים כלשהם. המפסיד העיקרי במהפכה החקלאית [אולי חוץ מהעבדים] הייתה האישה, משתפסה תפקיד עיקרי ומכובד בחברה, והפכה לעוד "נכס" של הגבר להשיג ולהגן, בילד עם הבית, השדה והעבדים. נשים נזרקו\נדחפו לעולם שבו הן היו צריכות לסחור ביכולת שלהן להביא ילדים על מנת לקבל משאבים, עולם ששונה לחלוטין מהעולם שהמין שלנו התפתח בו ועדיין מתוכנת לחיות על פיו. מכאן גם נוצר המיתוס שנשים כביכול נמשכות לגברים עשירים בעלי משאבים, אני לא מתווכח שבתנאים ספציפיים מסויימים זה לא יכול לקרות, אלא ששוב, אותם תנאים רחוקים מאוד מהתנאים שהמין שלנו התפתח בהם ומהתנאים שאנחנו מתוכנתים לחיות על פיהם. ואני ימחיש את זה בדוגמא הבאה-זה כמו להכניס בן אדם לתנאי חיים שבשביל לשרוד את היום יש לו 2 אפשרויות:1.לבעוט למישהו בראש. 2.להרוג בן אדם. רוב האנשים יבחרו לבעוט למישהו בראש מאשר להרוג בן אדם, האם זה אומר שאנחנו אוהבים לבעוט למישהו בראש? האם זה אומר שהטבע שלנו זה לרצות לבעוט למישהו בראש? ממש ממש לא, אלא שבאותם תנאים ספציפיים מסויימים אנחנו מעדיף את האפשרות הזאת. ככה שכשנותנים לבן אדם 2 אפשרויות בחירה, כשהאחת היא רעה מאוד והשניה היא רעה, רוב האנשים יבחרו ברעה. גם רגש הרכושנות המינית או הקנאה המינית "נולד" כתוצאה מהשינויים החברתיים שקרו עקב המהפכה החקלאית, אלא שחשוב להבין שהדחף לשלוט במיניות של הבן זוג הוא לא דחף בסיסי של טבע האדם, זוהי "תגובה" לשינויים בתנאים החברתיים שצמחו עם המהפכה החקלאית. שוב, תנאים שרחוקים מאוד מהתנאים שהמין שלנו התפתח בהם ועדיין מתוכנת לחיות על פיהם. בשפה פשוטה, רגש הרכושנות המינית הוא בחירה בלבד. אבל אתם יכולים לטעון, "אבל אני ממש מרגיש את זה", לא מתאים לי שחברה שלי תלך ותזדיין עם חצי מהעיר, אני ממש מרגיש את הזעם הזה כשאני רואה אותה עם גבר אחר-אלא שזה פשוט לא תופס מבחינה מדעית. עצם זה שמשהו נראה טבעי, או מרגיש טבעי, לא אומר שזה באמת ככה. זה גם טבעי לנו לאכול חרקים ועכברים, האם אתם רוצה לאכול חרקים? אבל זה טבעי לנו... השיניים והמערכת עיכול שלנו בנויים לאכול אותם, אתם יכולים אפילו להיגעל ממשהו שהוא טבעי לנו-לאכול חרקים. ככה שכמו שהבנתם, עצם זה שמשהו נראה טבעי או מרגיש טבעי, לא אומר שזה באמת ככה.
אלא שגם אם המהפכה החקלאית לא היוותה תמריץ חזק מספיק לאנשים לעבור למונוגמיה, ואולי חלק מהאנשים עדיין חיו לפי הטבע המיני שלהם וקיימו יחסי מין עם אנשים שונים וחגגו באורגיות המוניות, יכול להיות. אלא שהאירוע שקרה לאחר מכן מחק כל זכר לטבע המיני שלנו. הטרגדיה היא, שלבני אדם [בניגוד לחיות] יש מספיק אינטליגנציה לשאול שאלות כמו "מה משמעות החיים" "מה מטרת החיים" "למה נולדים\מתים" "למה לו טוב ולו רע" "למה יורד גשם" "למה יש רעידת אדמה" "למה יש טורנדו" וכ'ו וכ'ו וכ'ו. הבעיה היא שלאנשים אומנם הייתה מספיק אינטליגנציה לשאול את השאלות האלה, לא היה להם לא את הכלים ולא את הידע לענות על השאלות האלה. אז במקום להגיד, "אנחנו לא יודעים את התשובה", הם המציאו את התשובה-הם המציאו את הדת, שתענה על כל השאלות האלה. חשוב להבין שהיום יש לנו את כל ההסברים המדעיים לתופעות טבע האלה, אלא שאז לאנשים לא היה את המידע שקיים היום, והדת היא היחידה שסיפקה את התשובה לשאלות האלה, לכן אנשים רבים נטו להאמין לה. ככה שאני אפילו יעז ויאמר שבנקודת זמן מסויימת, הרוב הגדול של האנשים היו דתיים, בגלל זה גם הדת תפסה חזק כל כך בעולם. אלא שהדת לא רק שהמציאה את מוסד הנישואין [וכתוצאה מכך חיזקה את התרבות המונוגמית], היא גם הפכה את נושא העירום וסקס וטאבו הכי גדול שקיים[אפילו יותר מאלימות ורצח], ואני ידגים בהמשך איך זה עדיין מתקיים בחברה שלנו. הדת גם התחילה "להטיף מוסר" לאנשים שפתאום הטבע המיני שלהם נחשב "בגידה" ויש אזורים מסויימים בגוף שזה בושה להראות אותם בפומבי, וכמו שאמרתי, אני ידגים בהמשך איך כל זה עדיין מתקיים בחברה שאנחנו חיים בא היום. ואנחנו מתקדמים כמה אלפי שנים והופ! אנשים מבינים, "אוקיי, גם אם נתנהג כמו מונוגמיים אנחנו לא, הטבע שלנו ישאר אותו דבר". אז במקום להגיד "בואו נעזוב את השטות הזאת שהחלטנו שאנחנו מונוגמיים ונחזור לטבע המיני שלנו", אנשים המציאו שטות עוד יותר גדולה, הם המציאו אפשרות "לרמות" את המונוגמיה. פתאום, אנחנו כבר לא מנוגמיים, לא לא, רק האישה היא מונוגמית, הגבר הוא בכלל פוליגמי [פוליגמיה=ריבוי פרטנרים מיניים]. מה ההגיון בזה שלאותו מין לנקבה תיהיה מערכת מינית אחת ולזכר מערכת מינית שונה? אין הגיון, זאת המצאה הזויה לחלוטין. פתאום נוצרו 2 "סוגי נשים", מצד אחד, האישה החוקית, המכובדת, ה"טהורה". שאיתה הגבר התחתן וקיים יחסי מין על מנת להביא ילדים לעולם. ומצד שני, האישה ה"נחוצה"-הזונה, שהיא סיפקה את הצרכים המיניים של הגבר. אבל זאת לא השטות הכי גדולה שאנשים המציאו, השטות היותר גדולה שהם המציאו היא שהערך של אישה נקבע על פי כמה היא מזדיינת! אז אתם אומרים, "מצויין, החברה בטח העריכה נשים שאזרו אומץ וחזרו לטבע המיני שלהן". אז זהו, שבידיוק ההפך, פתאום ככל שאישה התקרבה יותר לטבע המיני שלה וככל שהיא הייתה יותר מופקרת מינית, הערך שלה ירד.. היא הפכה לאישה "נחותה".. וככל שאישה התרחקה יותר מהטבע המיני שלה והתנזרה, הערך שלה עלה.. חשוב גם להדגיש שנשים הן לא הקורבן היחידי שסבל ועדיין סובל כתוצאה מהדיכוי המיני הזה, הגברים סובלים ממנו באותה מידה מפני שהם צריכים נשים על מנת לזיין! כאן נוצר עוד מיתוס שלפיו נשים "עומדות על המשמר ומגנות על הגוף שלהן" לעומת גברים שרק רוצים להפיץ את הזרע ה"זול והשופע" שלהם אצל כל בחורה שהם יפגשו. דרך אגב שתדעו לכם, שיש תרבויות שלסרב למישהו שמבקש לקיים איתך יחסי מין זה בושה בדיוק כמו שזה בושה בשבילנו לעמוד ערומים לגמרי באמצע העיר. הכל מסתכל בנורמות חברתיות, לצערנו, אנחנו בנורמה שמדכאת אותנו מינית.
ואנחנו מתקדמים עוד כמה אלפי שנים ומגיעים למאה ה-19 באנגליה, כאן כבר הערכים האלה של אישה ש"עומדת על המשמר ומגנה על הגוף שלה" וגבר שרק רוצה להפיץ את הזרע ה"זול והשפוע" שלו כבר ארוגים כל כך עמוק לתוך התפיסה החברתית, שאפילו צ'ארלס דרווין, אב תאוריית האבולוציה, האיש שהעז ללכת כנגד כל הזרם של הנורמה-והוכיח שהוא צודק, אפילו הוא לא יכל להתנתק מהערכים האלה. הנה לכם ציטוט מהספר "הלך הרוח הויקטוריאני" שנכתב בתקופתו של דרווין וכותב על הערכים המקובלים של החברה באותם ימים:"כדי להשאיר את הגוף והתודעה אל מזוהמת, הנער למד לראות נשים כאובייקט של הכבוד הגדול ביותר. הוא לקח בחשבון נשים טובות [אשתו, אמו, כלתו לעתיד] יותר כמלאכים מאשר אנשים-תמונה שחושבה בצורה נפלאה לא רק כדי להפריד אהבה מסקס, אלה גם להפוך אהבה להערצה, והערצה של טהרה. כשלא נמצא במצב רוח להעריץ את הטוהר של אחיותיו, אמו, בנותיו, ואשתו, היה מצופה מגברים לטהר את התשוקה שלהם עם זונות, בכדי שלא לאיים על היציבות המשפחתית והחברתית בהיותו "בוגד" עם "נשים נחותות"..." ואתם בטח שואלים, איך לעזאזל צ'ארלס דרווין קשור לטבע המיני שלנו? ובכן, דרווין לא רק שחקר והוכיח את תאוריית האבולוציה, הוא גם חקר את הטבע המיני של האדם. אלא שדרווין עשה טעות, שהיא כל כך לא אופיינית לו בהתחשב בעובדה שהוא כן העז ללכת כנגד כל הזרם של הנורמה ולחשוב מחוץ לקופסה. הוא עשה את הטעות הזאת-הוא לקח את המציאות כמובן מאליו, וניסה להתאים אליה עובדות. מאשר, קודם לבדוק את העובדות ואז לראות את המציאות המתאימה לו. זאת אומרת שהוא כבר יצא מנקודת הנחה שאנשים הם מונוגמיים מטבעם [שזאת כבר הנחה שגויה], ואז ניסה להסביר באמצעות "הסברים מדעיים" למה גברים ונשים בוגדים אחד בשני. וזה מה שיצא לו בערך [זהו ציטוט ישיר מהספר שלו בשם "מוצא המינים" שכביכול מסביר על הטבע המיני של האדם שמסכם בכמה משפטים את כל הפואנטה]:"גברים ונשים הם שחקנים כשלכל אחד מהם אג'נדה גנטית הפוכה משל השני. כל הקטסטרופה, נובעת מהעיצוב הביולוגי הבסיסי של גברים ונשים.  גברים נוטים לפרוס את הזרע הזול והשופע שלהם[בזמן שהם מנסים לשמור על אחת או כמה מהנשים על מנת להגדיל את סיכוי האבהות שלהם] בכל הזדמנות, ומטרתם היא להערים על נשים שהם ישארו איתן זמן רב וברגע שהמסיבה נגמרה, לברוח בזריזות ולעשות את אותו הדבר לאישה אחרת. נשים מצד שני, שומרות על האספקה היקרה והמוגבלת של הביציות  שלהם מפרטנרים לא שווים וראויים לכך. אבל ברגע שהן קשרות קשר עם בעל מפרנס, הן בזריזות רצות לפאב המקומי כדי לשכב עם מאצ'ו גברי ושרירי בעל יתרון גנטי בזמן שהבעל הנחמד יושן לו בתמימות בבית." תודו שזאת לא תמונה יפה. אלא שדרווין אף פעם לא שואל אם נשים באמת כביכול הזדווגו רק עם מאצ'ו גברי ושרירי בעל יתרון גנטי, איך זה שלא כולנו מאצ'ואים גבריים ושריריים בעלי יתרון גנטי? הוא גם אף פעם לא מסביר את הטענה של למה הוא כבר יוצא מנקודת הנחה שגבר נחמד ועשיר הוא נחות גנטית ממאצ'ו גברי ושרירי? הוא גם אף פעם לא שואל את השאלה, אם נשים כביכול רוצות לבגוד בבעל שלהן "בשקט וחשאיות", למה הן עושות כל כך הרבה רעש בזמן קיום יחסי מין ומושכות את התשומת לב של כולם מסביב? לא רק שהוא לא שואל את השאלות האלה, הוא גם לא מנסה להסביר את ההבדלים כמו למה אנחנו הגברים גומרים כל כך הרבה יותר לאט בהשוואה לחיות אחרות ולא מקיימים יחסי מין 5-7-10 שניות. הוא גם לא מנסה להסביר את חוסר ההתאמה המוחלט בין היכולת של אישה להגיע לאורגזמה אחרי אורגזמה אחרי אורגזמה לעומת הגבר שגומר מהר והולך לישון. אז למה באמת דרווין לא שואל את השאלות האלה או מנסה להסביר את ההבדלים האלה? חשוב להבין שעד שדרווין חקר את הטבע המיני של האדם, הכנסי הנוצרית אסרה כל התעסקות או מחקר על הטבע המיני של האדם. ככה שהשערות חסרות בסיס עובדתי מילאו את הספרים המדעיים על המוצא המיני שלנו, ככה שדרווין מעולם לא ידע שחצי מהזוגות מתגרשים, הוא מעולם לא ידע שהמערכת המינית שהוא יצר של אישה שהיא מונוגמית לגבר והיא פוליגמית כשהיא רוצה להיכנס להריון, לעומת גבר שהוא מונוגמי לאישה אחת ופוליגמי לשאר הנשים בזמן שהוא מנסה לשכנע אותן שהוא יהיה מונוגמי איתן [משקר להן בפנים]. התסבוכת הזאת, המערכת הזאת, לא קיימת אצל שום חיה בטבע. לדרווין גם לא היו נתונים על השימפנזה והבונובו, הוא בכלל לא ידע אז על הבונובו. הבונובו התגלה רק לאחר שדרווין מת. ככה שמקור המידע היחיד שהיה לדרווין הייתה ההתנהגות המקובת באותם ימים, אלא שכמו שכבר הבנתם, עצם זה שמשהו נראה לנו טבעי לא אומר שזה באמת ככה, החברה יכול להעביר כל דבר תהליך ש נורמליזציה. ככה שעם נתונים שדרווין אף פעם לא ראה, קשה להאשים אותו בזה שהוא טעה. אבל אנחנו בכל זאת נאשים אותו, מהסיבה שבהיותו הראשון שחקר כביכול על הטבע המיני שלנו, הוא סחף את כל העולם להאמין בהמצאה שלו. איך אני יודע את זה? כי היום אנחנו מתנהגים בדיוק בצורה שדרווין כתב לאנשים להתנהג, נשים משחקות טוב טוב את תפקיד ה"עומדות על המשמר ומגנות על הגוף שלהן" לעומת גברים שאין להם שום בעיה לשכב עם כמעט כל בחורה שתציע להם.
ואנחנו מתקדמים עוד קצת, והופ, אנחנו נולדים! עכשיו אתם כבר יכולים לנחש לאיזה עולם אנחנו נולדים [אחרי שכבר ראיתם את השתלשלות האירועים לפני כן]... אנחנו נולדים לעולם שלא רק שנוגד לחלוטין לטבע המיני שלנו, אלא גם אומר לנו בצורה ברורה שאם נעז להתנהג לפי הטבע המיני שלנו-אנחנו ניענש. עכשיו אתם יכולים להבין למה מונוגמיה קשה כל כך לרוב האנשים, כי אנחנו הלכנו באותו השביל [של הפקרות מינית] כל כך הרבה זמן, עד שפתאום אומרים לנו "לא, לא, אנחנו כבר לא מתנהגים ככה. ובכלל, להתנהג ככה זה לא טבעי. ככה שאם אתה מתנהג ככה, או רוצה להתנהג ככה, או מפנטז על להתנהג ככה, או קם ומסתכל על אנשים אחרים מתנהגים ככה-משהו לא בסדר איתך, אתה חולה, משהו לא בסדר איתך אם אתה חושב על מישהו אחר חוץ מהבת\בן זוג שלך כשאתה מקיים איתה\איתו יחסי מין". וזה פשוט שגוי, אבל זה גורם לסבל לא נחוץ של אנשים כי הם מרגישים בושה על משהו שאין במה להתבייש בו. ולא רק בושה, אלה פחד, כי יש את הנורמה הזאת של התרבות המונוגמית שאנחנו חיים בא, ורק תעז להראות טיפה מהטבע המיני שלך. בין אם זה גבר, שישר יהפוך לחולה, סוטה, מטריד מינית. או בין אם זאת אישה, שישר תהפוך לשרמוטה, זונה, מופקרת. כי אני אישית אף פעם לא שמעתי שאומרים על גבר "או.... איזה מופקר הוא". אתם שמעתם? אני מנחש שלא. ואנחנו כילדים קטנים שגודלים בעולם הזה לומדים משהו מאוד מהר, שיש אזורים מסויימים בגוף שאסור להראות אותם בפומבי, שזה בושה להראות אותם בפומבי, ובכלל, זה בושה להראות אותם למישהו. אצל האישה זה הכוס התחת והחזה [אבל לא כל החזה, את החלק העליון מותר, אבל ברגע שזה מגיע לפיטמה.... זה כבר.....] ואצל הגבר זה רק הזין והתחת. אבל אנחנו כילדים קטנים, לא שואלים הרבה שאלות ומקבלים את כל מה שאנחנו רואים ושומעים כנכון. ואנחנו גודלים קצת... ומדליקים את הטלוויזיה, אני לא רוצה להגיד שטלווזיה היא ה-ג-ו-ר-ם לזה שעירום וסקס זה כזה טאבו בחברה שלנו, אבל היא אחד הגורים המרכזיים ללא ספק. ניקח לדוגמא את ערוץ הילדים, אני לא יודע מה קורה שם היום אבל אני מדבר על הזמן שכשאני צפיתי בו, כשהרוב הגדול של התוכניות מבוסס נטו על אלימות ורצח, לעומת זאת מה אף פעם לא מראים לנו? עירום או אקט מיני מסויים. הנה כמה דוגמאות:דרגון בול זי [נלחמים והורגים אחד את השני כל התוכנית], צבי הנינג'ה [הורגים אחד את השני], פאווריינג'רס [מובססת על נטו אלימות]. לעומת זאת מה אף פעם לא מראים לנו? אף פעם לא מראים לנו עירום או אקט מיני מסויים..... הרי זה ברור שלהראות עירום או אקט מיני זה הרבה יותר גרוע מאשר להראות אלימות ורוצח, איזו שאלה! ואנחנו גודלים קצת [אולי עכשיו אנשים יקבלו קצת שכל?], ניקח סרט אקשן הוליוודי ממוצע, שמלא בסצנות אלימות מלאות בדם, רצח, עינויים, דקירות ומה לא. ברגע שזה מגיע לחזה חשוף ישר מצנזרים אותו, ברגע שזה מגיע לאקט מיני מסויים אף פעם לא מראים את הזין או הכוס, בכלל לא מראים לנו סקס בטלווזיה! הרי זה ברור שלהראות זין זה הרבה יותר גרוע מלהראות בן אדם שקטעו לו את היד או בן אדם שמפרפר למוות על הריצפה, הרי זה ברור שלהראות עירום וסקס זה הרבה יותר גרוע מאשר להראות אלימות ורצח! ניקח לדוגמא את החדשות, מה כן מראים לנו, גופות, דם, מוות, מלחמה, אלימות. אבל ברגע שזה מגיע לעירום ישר מצנזרים, לא מראים לא שום אקט מיני. הרי זה ברור שלהראות עירום וסקס זה הרבה יותר גרוע מלהראות אלימות ורצח. זה הגיע עד כזאת רמת טמטום שזה לא חוקי להראות תוכן פורנוגרפי מתחת לגיל 18, מצד שני זה חוקי ועוד איך לראות תכנית אלימים שכוללים רצח בגיל 5 וחצי. מה כבר יקרה אם ילד יגלה שגם לאבא ואמא יש איברי מין בדיוק כמו לכלב או החתול שלו? מה יקרה אם הוא יראה כמה אנשים מזדיינים? כלום!! לעומת זאת תראו לו תכנים אלימים שכוללים רצח ואל תיהיו "מופתעים" לאחר מכן למה הוא פותר בעיות באלימות, אולי כי זאת הדרך היחידה שהוא רואה בטלווזיה? יש משבר\בעיה? תילחם בו, תחבוט בו, תדקור אותו, תהרוג אותו. כל ה"גיבורים" שלו פותרים בעיות בדרך אחת ויחידה-אלימות.       אז אתם יכולים לשאול, אם נשים, הטבע שלהן, הרצון שלהן הן להיות מופקרות מינית. למה הן מתנהגות בדיוק ההפך? אני יסביר לכם, זה בדיוק כמו לשאול למה נאצי שטוף מוח הולך וטובח ביהודים או למה מחבל מתאבד הולך ומפוצץ את עצמו באוטובוס או במסעדה. למה? כי ככה לימדו אותם, ככה חינכו אותם, ככה שטפו להם את המוח!המכנה המשותף לשלושתם הוא שלשלושתם שטפו חזק מאוד את המוח ללכת כנגד הטבע שלהם.. והם מבצעים! הנה לכם דוגמא שגם את הדבר הכי טיפשי, לא הגיוני, הזוי, מגוחך ומטומטם אפשר לגרום לבן אדם להאמין שזה הדבר הנכון [או ההתנהגות הרצויה במקרה הזה] כל עוד מלמדים אותו, או מחנכים אותו, או שוטפים לו את המוח שזאת ההתנהגות הרצויה מגיל 0. גברים, תנסו לדוגמא לגעת בחזה של אישה אקראית. רוב הסיכויים שתקבלו תגובה מאוד אימתנית ושלילית. לעומת זאת, תגעו בכתף שלה, ולא תקבלו אותה תגובה... האם יש הבדל ממשי בין 2 האזורים? ממש לא. אז למה נשים מתנהגות כאילו יש? שוב, בדיוק כמו לשאול למה נאצי שטוף מוח הולך וטובח ביהודים או למה מחבל מתאבד הולך ומפוצץ את עצמו באוטובוס או במסעדה. למה? כי ככה לימדו אותם, ככה חינכו אותם, או ככה שטפו להם את המוח....        לסיכום, אפשר להגיד שאנשים הכניסו את עצמם לכלא הזה שנקרא מונוגמיה ועכשיו הם סובלים כתוצאה מזה שהם נמצאים בו. אלא שלהבדיל מכלא אמיתי ששם הדלת נעולה, אצלנו הדלת פתוחה, זאת אומרת שאף אחד לא מכריח אותנו להישאר בו, אנחנו יכולים לצאת ממנו בכל רגע שנבחר. זאת אומרת שאף אחד לא מכריח נשים להרגיש "מושפלות" או "זולות" או כל שטות אחרת שהחברה או הדת המציאו כמה אלפי שנים קודם לכן על מנת לשמר את המונוגמיה, שהיא מלכתחילה לא הטבע המיני שלנו. ואף אחד לא מכריח גברים "לגונן" על נשים מפני גברים אחרים רק בגלל שככה שטפו להם את המוח. זאת בחירה שלכם, אתם יכולים לנסות הלדחיק ולהתעלם מהרצונות והדחפים האלה, אלא שהם תמיד ישארו שם, בין אם אתם רוצים או לא. אז אתם יכולים להדחיק אותם, אני לא אומר שזה בלתי אפשרי, אבל
זה בדיוק כמו לבחור להיות צמחוני. אתם יכולים לבחור להיות צמחוניים, אבל זה לא אומר שתהפכו לצמחוניים. אתם פשוט תיהיו אוכלי-בשר צמחוניים, אז אתם יכולים לבחור להיות צמחוניים, אבל הסטייק או בהשר תמיד יריחו טוב... תשוו את זה לסקס ותבינו למה אני מתכוון. או, שאתם יכולים להכיר בטבע המיני שלכם, ולהבין שאין שום דבר רע בזה. 

 

ההחלטה בידכם.

0 תגובות