עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מרץ 2020  (5)
מחירי הרחקת יונים
29/03/2020 14:58
אביב הרחקת יונים
רשת נגד יונים

 

הרחקת יונים הינו תחום גדול בו קיימים חברות ובעלי מקצוע רבים ושונים, אשר נותנים מגוון פתרונות לכלל סוגי האוכלוסייה, החל מלקוחות פרטיים, וועדי בתים, ועד ללקוחות עסקיים וחברות. בתחום זה חשוב להבין מהו צרכיכם ולהכיר את השיטות השונות הקיימות להרחקת יונים, וכן למצוא בעל מקצוע אמין ומנוסה, אשר יוכל לספק לכם שירות הרחקת יונים כמו שצריך.

 

תוכלו כמובן לנסות לבצע הרחקת יונים מביתכם או מאזור מגוריכם באופן עצמאי, על ידי מוצרים שונים הניתנים לרכישה בחנויות עשה זאת בעצמך, כגון אייס והום סנטר, אך מאחר ויונים בעלות אופי עקשני, הגורם להם לחזור ולשוב ולנסות לקנן באזורי מגורים בהם קיננו בעבר, מומלץ לפנות אל חברה מקצועית או בעל מקצוע מיומן להרחקת יונים על מנת לבצע עבודת הרחקת יונים לצמיתות.

 

הרחקת יונים לצמיתות ניתנת להשגה, הודות למס' אמצעים שונים בהם ניתן להשתמש להרחקת היונים מאיזור מגוריכם. כאשר האפשרות הראשונה והטובה מבין כולם, הינה, הרחקת יונים באמצעות רשת נגד יונים, הניתנת להתקנה בבניינים רבי קומות על שטחי מסתורי כביסה וכן במרפסות שמש ומרפסות חוץ בתוך בתים פרטיים. רשת זו חזקה במיוחד וניתנת להתקנה בהתאמה אישית, בהתאם לשטח הרצוי.

 

פריסת רשת להרחקת יונים מחייבת שימוש בציוד בטיחות חזק ביותר וכן שימוש בתשומת לב רבה, מאחר ופריסת הרשת נגד יונים מתבצעת בגבהים שונים. מרחיק יונים מקצועי, מחויב להשתמש בציוד זה על מנת לבצע התקנת רשת נגד יונים בצורה הטובה ביותר. מרחיק יונים מקצועי אשר בעל ידע וניסיון רב בכול הנוגע להרחקת יונים, יוכל לספק לכם שירות מקצועי להרחקת יונים וכן להסביר לכם על הפתרונות השונים הקיימים להרחקת יונים.

 

לא רק רשת נגד יונים תרחיק מכם את היונים הסוררות, מוצרים כגון דוקרנים להרחקת יונים ודחלילים שונים להרחקת יונים יכולים לעבוד מעולה ולשמש לכם פתרון נוסף או חלופי במלחמה נגד היונים. אלה ניתנים לרכישה באופן עצמאי בחנויות עשה זאת בעצמך, כגון, אייס והום סנטר, אך גם חברה מקצועית להרחקת יונים תוכל לספק לכם מוצרים אלה, וכן להתקין לכם אותם בביתכם או בבית העסק שלכם על מנת להשיג הרחקת יונים באופן מקצועי ובטוח ועל מנת לקבל שקט נפשי ממטרד היונים.

 

כאשר תרצו להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית להרחקת יונים לצמיתות, מומלץ לפני שתפנו אל מס' חברות שונות בתחום ותבררו מולם לגבי המחירים השונים של העבודות אותם הם מציעים. חשוב שתדעו שלרשתות נגד יונים ודוקרנים להרחקת יונים קיימים מחירים שונים, הנקבעים על פי סוג המוצר וכן על פי האורך הרצוי של המוצר, שכן המחיר נקבע על פי מטר אורך. במוצרים נלווים ותחליפיים אחרים להרחקת יונים, קיימים מחירים קבועים, אותם תצטרכו לברר מראש, מול החברה להרחקת יונים אליה פניתם.

 

מחירי הרחקת יונים נעים בין עשרות שקלים ויכולים להגיע למאות שקלים ואף טיפה יותר. שוב, זה תלוי בסוג העבודה וכן בגודל הנדרש של הרשת או הדוקרנים המשמשים את בעל המקצוע להרחיק יונים בשטח שלכם.

 

אביב הרחקת יונים, קיימים זה מכבר מס' שנים, ובמשך הזמן, ביצעו מספר רב של עבודות שונות ומאתגרות בכול הנוגע להרחקת יונים. אצלנו תוכלו להנות משירות הרחקת יונים ממסתורי כביסה בבניינים רבי קומות, כמו כן, תוכלו להנות אצלנו משירות הרחקת יונים ממרפסות מגורים, משלטי בתי עסק וחברות וכן משירותים נלווים, כגון, ניקוי מרזבים ושירותי ייעוץ מקצועיים אחרים.

אנו מציעים לכם עבודות הרחקת יונים במחירים נוחים, נדע להתאים לכם הצעת מחיר מיוחדת ומשתלמת במיוחד. עבדנו מול לקוחות פרטיים רבים וכן אצל לקוחות עסקיים וחברות שונות.

המוצרים שלנו הינם בעלי תו תקן ואיכותיים במיוחד! אצלנו תקבלו עם סיום העבודה, אחריות עד למשך של חמש שנים מיום ביצוע העבודה, וכן להתייעץ עימנו בכול בעיה ושאלה שצצה לכם לגבי בעיות הופעת היונים.

אביב הרחקת יונים – הרחקת יונים לצמיתות!

0 תגובות
מרחיק יונים
29/03/2020 14:49
אביב הרחקת יונים
הרחקת יונים, רשת נגד יונים

מרחיק יונים

לא רבים יודעים כי קיים מקצוע בשם "מרחיק יונים". מרחיק יונים כשמו כן. מרחיק יונים משתמש בשיטות שונות להרחקת היונים מהאזור המבוקש

מרחיק יונים אינו הורג את היונים אלא מוצא פתרונות אחרים לצורך סילוק היונים מהאזור המבוקש.
הדברת יונים לעומת זאת היא שימוש בחומרי הדברה כדי להשמיד את היונים . חשוב לציין מרחיק יונים לא מדביר יונים אלא מרחיק אותם.

הדברת יונים והשמדתם גורמת להפרת האיזון הסביבתי ובנוסף חומרי ההדברה יכולים לפגוע באדם ובחיות אחרות אשר יאכלו את נבלתן של היונים.

פתרונות שמציע מרחיק יונים

מרחיק יונים מקצועי עובד עם כמה שיטות אשר הוכיחו את עצמן לשם הרחקת היונים. הסיבה לכך היא שאזורי הקינון אליהם מגיעים היונים שונים בצורתן ובכל מקרה ומקרה נזקי היונים הם שונים. לכן חשוב להתאים פתרון ראוי לכל מצב. שימוש בפתרונות לא מקצועיים לא יביא לפתרון הבעיה במלואה.


אמנם ניראה שניתן לעשות את עבודת מרחיק היונים בקלות ולחסוך כסף אך לא כך הדבר
מרחיק יונים עושה שימוש בכלים מקצועיים ובמוצרים איכותיים ומקצועיים להרחקת יונים . מוצרים אלו לא תוכלו למצוא ברשתות השיווק הרגילות

לעיתים נדרש ציוד טיפוס וסנפלינג על מנת להגיע לאזורי הקינון של היונים , עבודה בגובה דורשת ניסיון ומקצועיות רבה. בנוסף לעיתים יש לפנות את הלכלוך שהשאירו אחרים היונים, איסוף לשלשלת היונים הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה מעבר ללכלוך קיימת סכנה בהידבקות במחלות


 

 

 

 

 

מרחיק יונים מקצועי יציע לכם את השיטות שנבדקו והוכחו כפתרון להרחקת יונים לצמיתות


-רשתות נגד יונים -
מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה אישית לאזור המבוקש.
-דוקרנים נגד יונים -
מגוון רחב של סוגי דוקרנים נגד יונים באיכות הגבוהה ביותר.
-
שילוב של דחלילים בצורת אויביי היונים : נשר, עיט , עורב


מרחיק יונים מקצועי יפרוס את האפשרויות העומדות בפניכם בהרחקת היונים וימליץ על האפשרות היעילה ביותר.  
עבודת הרחקת יונים ממוצעת לוקחת כ-4 שעות .


0 תגובות
התמודדות יעילה ונכונה בפתרון בעיית היונים
29/03/2020 14:17
אביב הרחקת יונים

 

יונות הבית המוכרות לכולנו, מקורם במין בר, הנקרא יונת סלע. יונות אלה בעלות אורך חיים של חמש שנים, ובתקופת מחייתם, מסוגלות היונות לקיים תשעה מחזורי קינון בשנה, המביאים עימם כמות של עד 18 גוזלים.


יונות הבית התרגלו והסתגלו עם השנים למרחב המחייה של בני האדם, ומרגישות בנוח לקנן באזורי מגורים, זאת הודות למזון משאריות שהם מוצאות בכדי להתקיים. על כן, מזון ואזורים נוחים לקינון, מביאים עימם יונים רבות, המגדילות ומכפילות את עצמם על ידי הבאת גוזלים חדשים לעולם.


התרבות והגדלת אוכלוסיית היונים, מביאה עימה בעיות וצרות רבות. בעיות כגון, לכלוך ורעש בלתי פוסק, העברת מחלות, פגיעה במחסני תבואה והתנגשות במטוסים, מביאות את בני האדם לפתח שיטות שונות לגירוש וסילוק היונים, חלקם יעילות יותר וחלקם יעילות פחות, אם בכלל..


אחת השיטות הפחות יעילות בהחלט בתחום גירוש וסילוק יונים, הינה ניסיונות הדברה והשמדת יונים. שיטה זו אינה יעילה מאחר והיא פותרת את בעיית היונים באופן זמני בלבד. יוני הבית הינם יונים חכמות מאוד, ותמיד הם ימצאו את הדרך לשוב ולקנן במקום המוכר והנוח. שימוש בחומרי הדברה ושיטות שונות להרג והשמדת היונים, גורם להם לכאב ולסבל רב!

הסיבה העיקרית להופעת היונים באזורים שונים, נעוצה בכך שלא מפנים את שאריות המזון כראוי, דבר זה גורם ליונים להופיע ולהתאסף ועם הזמן לקנן במקום ולהוליד גוזלים חדשים, אשר הופכים כעבור מספר שבועות ליונים בוגרים, המקננים ומביאים עימם גוזלים נוספים וחוזר חלילה. מדובר במעגל אינסופי של יונים הגורמות למטרד רב ולנזקים בעקבות צואת היונים והמחלות אותם הם מביאות.

 

חברות הרחקת יונים אשר עושות שימוש בהדברה וירי ביונים, מתבססות על הצורך האנושי בפתרון מהיר ומיידי בגירוש וסילוק היונים, ומאחר והרג יונים הינו פתרון קצר מועד ולא יעיל בעליל, זוכות הם לקריאות חוזרות ונשנות של לקוחות המבקשים שוב להיפטר מהם בדרכים לא שגרתיות אלה. במקרים של הדברה וירי ביונים, קיימים מצבים בהם לא פינו את כל גופות היונים, ודבר זה מביא למחלות ולהופעת מזיקים אחרים, הניזונים מגופות יונים אלה, כגון חולדות וחתולים סקרניים.

 

ניתן להרחיק ולגרש יונים מבלי לפגוע בהם ומבלי לגרום להם לסבל ולצער רב. הפתרון הנכון והטוב ביותר, הינו, מניעת הופעת היונים, על ידי סילוק שאריות מזון וביצי יונים. כך, לא תהיה להם סיבה לשוב ולהופיע, ולקנן באזור המגורים שלכם.

 

חברות המתמחות ומתמקצעות בהרחקת יונים בשיטות יעילות ומותרות לשימוש, מציעות שימוש בשיטות שונות להרחקת יונים מאזורי מגורים, בהם קיים מטרד חוזר ונשנה של יונים. שיטות נפוצות כיום, הינם:


חסימת גישת יונים באמצעות רשתות ייעודיות להרחקת יונים:

בשיטה זו נעשה שימוש ברשת נגד יונים, אשר מונעת מהיונים להתעופף ולקנן באזור בו הותקנה הרשת. רשתות להרחקת יונים ניתנות להתקנה באזורים שונים, על פי גודל שניתן להתאים אל המקום בו נדרשת ההתקנה. התקנת הרשת מבוצעת על ידי מרחיק יונים מקצועי, אשר עושה זאת באמצעות ציוד סנפלינג המאפשר לו גישה בטוחה להתקנה במקומות גבוהים, כגון גגות ומרפסות.

רשתות להרחקת יונים מגיעות בסוגים שונים, ישנה רשת נגד יונים העשויה מחוטי פוליטילן. רשת זו חזקה מאוד, מאחר וחוטי הרשת שלה עשויים מחוטים שזורים יחדיו. ישנה רשת נגד יונים שקופה, העשויה מפלסטיק שקוף, שימוש ברשת זו אינה פוגעת בחזות ונראות המקום, בו הותקנה הרשת. ישנם רשתות נגד יונים, העשויות מחוטי פלדה חזקים במיוחד, אשר מחזיקים לאורך זמן, ומתבלים פחות.


דוקרנים נגד יונים, מחסומים, סלילים וקפיץ מקפיץ:

בשיטה זו נעשה שימוש במוצר אשר מטרתו העיקרית, הינו, לגרום לחוסר נוחות ליונה, כאשר היא מתיישבת בניסיונותיה לקנן ולהרחיקה אל מקום אחר. המוצר הנפוץ ביותר כיום, הינו דוקרנים נגד יונים, מדובר במוצר העשוי מפס נירוסטה, פלסטיק או נחושת, שממנו בולטים חוטים דקים וצפופים, אשר מונעים מהיונה לשבת ולקונן כהרגלה. דוקרנים אלה, אינם מזיקים או פוגעים ביונה, אלא רק גורמים לה לחוסר נוחות.

מוצרים דומים, כדוגמת סלילי נחושת וקפיץ מקפיץ, מספקים את אותו פתרון דומה, ומונעים מהיונים לשבת ולקונן במקום בו הותקן המוצר המסוים. מוצר זה ניתן להתקנה על משטחים ישרים, כגון אדני חלונות, גגות רעפים, מרפסות וכדו' ומחוזקים למקום באמצעות דבק חזק ומיוחד, המונע תזוזות מיותרות של המוצר.


הרחקת יונים על ידי שימוש בשיטות הרתעה והפחדה

שיטה נוספת ונפוצה אשר נעשית בה שימוש למטרת הרחקת יונים, הינה, שימוש בדחלילים ומוצרי הרתעה אחרים, להרתעת והפחדת היונים. ידוע שהאויב הכי גדול של היונים, הוא העורב. עורב נוהג לתקוף ציפורים ויונים בכול מקום בו הוא פוגש אותם, והצבת דחליל בצורת עורב, במקומות גבוהים ובולטים, ירתיעו וירחיקו את היונים אל מקום אחר.

כמו כן, קיימים בלונים מיוחדים, בעלי עיניים עם חזות מרתיעה, אותם ניתן לתלות ולהציב באזורים המועדים לפורענות היונים.


שיטות אחרות להרחקת יונים באמצעות צלילים ורעשי הרתעה אחרים

שימו לב ששיטות אלה נבדקו ונמצאו כלא יעילות, מאחר ולאחר זמן מה, היונים מצליחות להתרגל לרעשים השונים. מכשירים שונים המשדרים רעשי מצוקה מוקלטים, גם נמצאו כלא יעילים, מאחר וליונים אין כלל קולות מצוקה. על כן, שיטה זו אינה יעילה ואינה עובדת!


לחלופין, קיימות מס' חברות אחדות, אשר משתמשות בשיטות שונות להשמדה והרג של יונים, כגון:


ירי – בשיטה זו נעשה שימוש בירי ברובה ציד, אשר גורם למוות ולעתים גם לסבל רב ליונה, מאחר והירי עלול לגרום לגסיסה איטית וממושכת במצבים שונים. ירי בכמות גדולה של יונים, משאירה אחריה גופות יונים רבות, ולא תמיד לאחר הירי, ניתן למצוא את כולם. דבר זה, משאיר מטרד בולט בשטח, המביא עימו חיות סקרניות רבות וכן, זבובים ומחלות שונות.


הרעלה – חברות שונות עושות שימוש בחומרי הדברה והרעלה, אשר גורמים לפגיעות שונות ליונה, הפוגעים בתפקודה, ומכניסים אותה לתרדמת נצחית.


לכידה – בשיטה זו נעשה שימוש במוצרי לכידה שונים, כגון מלכודות, כלובים וכן הלאה. שיטה זו הינה זמנית, מאחר ולאחר לכידת היונים, יש לדאוג ולספק להם מזון ומים, על מנת שלא ימותו מרעב ומהתייבשות ולשחרר אותם לאחר מכן בשטח פתוח. החיסרון בשימוש במלכודות שונות, הינו הסיכון בלכידת בעלי חיים אחרים הנמצאים בקרבה.


הרס קנים – גם כאן מדובר בשיטה זמנית בלבד, מאחר ויונים הינם חכמות, ותמיד ישובו ויחזרו לקנן במקום בו הורגלו אליו.


הוכחה לכך שניסיונות השמדת יונים אינם עולים יפה:

בשלהי שנות השמונים, בעיר שוויצרית בשם בזל, הזמינה העירייה מחקר אקדמי אשר יפתור את העיר מכמויות גדולות של יונים שהיוו מטרד רב. כחלק מהמחקר, הגיע ביולוג מטעם אוניברסיטת בזל, אשר החל בניסיונות השמדת היונים, באמצעות פיזור מלכודות ורעל ליונים וביצוע ירי. אומנם הושגה הפחתה קלה באוכלוסיית היונים, אך תוך מספר שבועות, מספר היונים חזר כמקודם ואף גדל והתרחב. המסקנה איתה יצא הביולוג לאחר חקירת המקרה, היא, שהרג יונים אינו יעיל ושהדרך הנכונה והבטוחה בצמצום מטרד היונים, הינו באמצעות, סילוק מזון ושאריות מזון בקרבת אזורי מגורים ומחיה. לפרטים על הרחקת יונים ירוקה ללא הרג יונים לחץ כאן

 

0 תגובות
הרחקת יונים באמצעות רשתות נגד יונים
29/03/2020 13:17
אביב הרחקת יונים
הרחקת יונים

 

הרחקת יונים באמצעות רשתות נגד יונים הינה דרך אפקטיבית להרחקת יונים מכול איזור שבו קיים ריבוי של יונים וקינון של יונים שהופך למטרד, אם זה בשטח הפרטי של הבית או של בית העסק. קיימות חברות רבות להרחקת יונים המבצעות עבודות התקנת רשתות להרחקת יונים, באופן מקצועי ויעיל, אשר מונע מהיונים לשוב ולקונן באזורי הבית שלכם ובבית העסק שלכם.

 

רשת נגד יונים – ההגנה הטובה ביותר!

נמאס לכם להילחם ביונים הסוררות השבות וחוזרות לקנן אצלכם בבית? היונים שבות וחוזרות לקנן בבית העסק שלכם? כעת שמים לזה סוף! בשביל מה להילחם אם אפשר להגן?

התקנת רשת להרחקת יונים מונעת מהיונים גישה לנחות ולקנן בשטחי הבית שלכם. מרחיק יונים מקצועי יגיע אל הבית או אל בית העסק שלכם ויתקין את הרשת נגד יונים באופן המקצועי ביותר, ויבטיח שהיונים אינם יחזרו לקנן אצלכם בשנית.

 

רשת יונים מקצועית ניתנת להתקנה בכול אזור בו היונים מקננות. יונים מקננות בכול שטח ואזור הנראה לעין, וגם במקומות פחות נגישים, כגון מסתורי כביסה וחללים קטנים.. רשת נגד יונים מקצועית, הינה שקופה באופן שלא יפריע לנראות הבניין שלכם או מסתור הכביסה שלכם.

 

בכדי לבחור בחברה אמינה ומקצועית להרחקת יונים, שאלו בטלפון את השאלות הבאות:

·         מהו האופן המומלץ ביותר בשבילכם להרחקת יונים?

·         מהם אזורי השירות של החברה?

·         האם הם מבצעים עבודות גובה?

·         האם הם מבצעים עבודות הרחקת יונים בחנויות ובבתי עסק?

·         מהי רמת המוניטין של החברה?

 

אביב הרחקת יונים, מבצעים עבודות הרחקת יונים בגובה, באמצעות ציוד סנפלינג, עובדי החברה שלנו יתקינו לכם רשתות נגד יונים בבניינים רבי קומות באופן המקצועי ביותר שיש. כמו כן, נוכל להציג ולהתאים בפניכם מס' חלופות אפשריות להרחקת יונים, אם זה באמצעות דוקרנים נגד יונים, או באמצעים כאלה או אחרים, אשר ירחיקו את היונים המעצבנות הרחק הרחק מכם.

בנוסף, אביב הרחקת יונים מבצעים עבודות הרחקת יונים משלטים של בתי עסק וחנויות, באמצעות רשתות להרחקת יונים וגם באמצעות דוקרנים נגד יונים. הרשתות של אביב הרחקת יונים, הינם רשתות מקצועיות ואיכותיות, אשר מתאימות לכול אזור וגובה, ניתנות להתאמה לשטח הרצוי, וכן עמידות בכול תנאי מזגי האוויר הקיימים.

כאשר תפנו אל אביב הרחקת יונים בשביל לקבל הצעת עבודה משתלמת, תוכלו לדעת שהנכם נמצאים בידיים טובות, שכן, אביב הרחקת יונים, מבצעים התקנת רשת להרחקת יונים, גם על גגות, מרפסות ובמיוחד במסתורי כביסה, שאזורים אלה ידועים במיוחד במטרד הרב של היונים המקננות והמרעישות.

 

אביב הרחקת יונים – הרחקת יונים לצמיתות!

0 תגובות
הרחקת יונים
29/03/2020 09:22
אביב הרחקת יונים
הרחקת יונים

יונות הבית, הינם היונות המוכרות לכולנו מחיי היום יום. אלה נמצאות על עצים, על מבנים, בכיכרות כאשר מאכילים אותם, וכן הלאה. היונות בעלות כושר תעופה וסיבולת גבוהה, המאפשרות להם לנדוד ממקום למקום מבלי מגבלה כלשהי. 

מאז ומתמיד, האדם הממוצע אף פעם לא הסתדר עם היונה, ולמרות שמה (יונת הבית), אף אדם באשר הוא, לא ישמח שהיונה תגור ותדור בביתו.

 

האכלת יונים - תחביב או פנאי?

אין זה משנה מדוע, אך אנשים ונשים, עושים זאת לעתים קרובות, באזורי תיירות, בכיכרות, מזרקות ובכול שטח אפשרי בהם, יונות נוחתות ומחפשות אחר אוכל. בין אם זה תחביב או פנאי להעברת הזמן, דבר זה, גרם ליונות הבית להבין שהאדם מספק להם מזון על בסיס יומיומי, ושניתן לסמוך עליו. תוסיפו לכך את העובדה שליונים כושר אינטלקטואלי (יחסית ליונה..) כלשהו וקיבלתם את הסיבה לתופעת היונים המטרידה באזור מגוריכם.
 

לשלשת על אדני החלון בבתי מגורים

המקום המהיר והזמין ליונים ברושם הראשוני שלהם, הוא אדן החלון של ביתכם. זה מקום פתוח, נוח ומאוורר, ומשם קל להם לעוף ולחזור בכול תהליך בניית הקן שלהם. כמו כן, מצפות ומחכות היונים להזדמנות שמא יפלו פירורים אל אדן החלון, או תגיע לשם פרוסת לחם, גרעינים או כל שארית מזון אחרת היכולה לשרת אותם. 

יונים המקננות באופן קבוע על אדן החלון, מביאות עימם רעש רב, סרחון, ומפגע בריאותי חמור הודות לנוצות הנושרות מהם וכן מהצואה אותם הם מפרישים, הנקראת בשפה העברית לשלשת יונים.

מעבר לסרחון התמידי המגיע ממפגע זה, קיים סיכון גבוה לחשיפה למחלות מזיקות שונות המגיעות דרך הימצאות ומגע עם לשלשת היונים. 


הרחקת יונים מאדן החלון

כיצד נמנעים מתופעה מטרידה זו?
טעות לחשוב שניתן בהינף יד לגרש את היונים ובזה נגמר הסיפור. כפי שכבר הבנתם ליונים ישנה תבונה ועקשנות המאפשרת להם לזכור את המקום האחרון בו שהו ולחזור אליו ולנסות שוב..

על כן, אין טעם לנסות להתרגז ולהתעצבן כאשר אינכם מצליחים להשתלט על המצב בכוחות עצמכם. בשביל זה קיימת חברת אביב הרחקת יונים המאפשרת הרחקת יונים בלב שקט, בכול מקום ובכול זמן. באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים /רשת נגד יונים, על אדן חלון ביתכם/משרדכם, על פי בקשתכם.

0 תגובות