עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
חברים
its just me .
חיפוש
נושאים
think about it


...


החורף פה ואיתו הבדידות ..
31/12/2015 14:35
אביטל
חורף, מר עיניים ירוקות
חשבתם על זה יותר מפעם אחת לא ? ולא עכשיו מלפני חודש ככה אמרתם לעצמכם, החורף כאן ואני לבד אין מישהו שיהיה איתי מתחת לשמיכה ואין מישהו לשתות שוקו חם ואין מישהו שימלא תבדידות הנוראית בחורף ..
אין מישהו שיבוא לאסוף אותך בגשם הנוראי ממקום זה את ממשיכה ללכת בגשם לבד עם האוזניות מתחת למעיל כל שיר שחולף וכל מילה שנאמרת בשיר נחרטת לך בנשמה ועושה לך יותר מועקה אחרי זה  מגיעיםהביתה תשוש ותוהה מה אם הייתם ממשיכים ביחד האם המצב היה שונה ? האם עכשיו לא הייתי פה בבית לבד ? אני תוהה מה עם אני ועיינים ירוקות היינו ממשיכים את זה איפה הייתי עכשיו? מתקרבלת באיזה שמיכה חמה כוס שוקו וסיגריה והוא לצידי?
או שהייתי מגיעה לבית והוא בעבודה ואני בעבודה או אחד מאיתנו אני מסתכלת עכשיו מעבר לחלון וזה לא כל כך נורא לפחות אני לא בוכה לבד ..
0 תגובות
הימים המתקרבים
26/12/2015 23:39
אביטל
עיניים ירוקות, בלבול, יאוש
המשחק הזה ניהיה משעמם לא ככה? כמו כאב שתרגלים אליו, סתכלו על השנאה שייש מסביבכם קשה שלא לבלוע רוק לא ככה ? השתיקה מסכימה איתי.. אולי זאת התקופה הקשה הזאת (לפחות לי ) הבדידוות הזאת אולי מצד אחד משאירה אותי ריקנית, בלי עיינים ירוקות שיסתלו עלי ויחייכו אבל מצד שני היא מחזקת אותי מחלחלת לי בגוף והופכת אותי ללחומת של כאב בצער רב וביגון בזמן האחרון הגעתי למסקנה אני מצטערת שאני מנפצת לכם את האשלליה אבל אני לא חושבת שאהבה קיימת (לפחות זאת המסקנה שלי בנתיים ) עברתי כמה שנים של זוגיות והבנתי שאין דבר כזה אהבה יש פשוט 2 אנשים שרוצים להיות אחד לייד השני הקרבה ככה זה נקרא ..
התקופה הזאת קשה מתמיד היא מרגישה כמו השקט שלפני מלחמה אבל אני לפעמים חושבת שעדיף לסבול מבדידות מאשר מאהבה .. יכול להיות שבעתיד (הרחוק) אני ימצא את העוגן שלי אם מישהו .. תקופות כאלה גורמות לי לחשוב על גברים מהעבר וכמה אני מתגעגעת ואז אני נזכרת איך זה נגמר ולמה ושונאת אותם יותר.
הימים האלה קשים ואורכים מתמיד אולי יום אחד אני ימצא אותו את האביר על סוס לבן כמו שכל הבנות קוראות לו ..
אולי יום יבוא וכשאני יחשוב על הגברים מהעבר שלי אני יצחק מהטעויות שעשיתי ..
אולי יום יבוא וכשאראה אותך , מר עיניים ירוקות המחנק בגרון לא יעמוד ויהיה לי דחף אדיר להתנפל עליך ולנשק אותך עד אובדן חושים ..
אולי יום יבוא ואני יהיה שלמה עם העבר שלי 
אולי יום יבוא ויהיה שלמה עם עצמי .
אולי יום יבוא ויהיה מאושרת.


0 תגובות
כשנופל האסימון ...
25/12/2015 12:45
אביטל
פרידה, אהבה
אז סוף סוף החלטתי בלב שלם להגיד למר עיינים ירוקות להתראות .. האסימון נפל לי ..  הבנתי שגם אם ניהיה ביחד אני לא יהיה מאושרת כי האופי שלו שונה משלי אני יצטרך לשקר כדאי להתאים את עצמי לסגנון החיים שלו .. אני מקווה שאתה בסדר שאין לך את סדק הלב כמו שלי ,שאם אתה רואה מישהי ברחוב דומה לי וישר ניזכר בי, שיכול להיות שעובר לך מחשבה ממש ברגעים אלה ואם היינו נותנים לזה צאנס ? ואם זה היה מצליח ? 
אז להתראות .. 
נפל לי אסימון הבנתי כמה דברים האהבה שלי אליך לא מספיקה בשביל להחזיק את הקשר הזה ואני יודעת שביגלל ההבדל בנינו כשאני יתנהג טבעי וללא מעצורים אתה תסתכל עלי מוזר ולא תיראה בי את מה שראית בהתחלה .. 
אני יודעת ההחלטה קשה ותיפגע ב2 לבבות שמספיק פצועים ואנושים קשה מאוד , זה תיפוסי לעצמי ככה לוותר אבל אני עדיין מבינה שאתה לא מי שאני יהיה איתו מאושרת אתה רק תפצע לי את הלב כמה שיותר ותשאיר אותי לא שפויה יותר מימה שאני עכשיו בגלל כל הסיבות האלה אני מוותרת ואומרת אחת ולתמיד להתראות כי בכל זאת השיחות בוואטאפ נמחקו ואתם גם האיש קשר שלך שהיה עושה לי פרפרם בבטן כשהייתה מתקשר .. 
להתראות , מר עיניים ירוקות .
0 תגובות
over and over again..
23/12/2015 23:55
אביטל
שיגרה
יום רביעי ...יום ליפני סופש .. אפשר כבר להתאמץ עוד טיפה והוא מגיע ,מר עיניים ירוקות החליט לשגע את המשוגעת (אותי) כבר הכנסתי לתת מודע שאני מוכנה להגיד להתראות אבל הלב לא מבין את זה ... במקביל כל הזמן הגברים עוברים מיפה לשם כמה אפשר להתחיל מהתחלה ? כמה אפשר לספר את סיפור חייך לכל בן שהתחלתם לצאת ובסוף הוא הולך עם הלב שלי ... השפיות שלי עולה ביוקר כדאי לא לחשוב על דברים לא נחוצים אני מעסיקה את עצמי בדברים אחרי כגון : לימודים עבודה ,חברות,יציאות, מעשנת יותר ... ל הזמן עסוקה  עושה דברים אותו דבר כל הזמן מו רובוט השפיות שלי הולכת ואוזלת ואני נשארת אם ריקנות במוח ובנשמה משו משגע אותי ואני לא יודעת מזה כאילו אני מחפשת אתגרים אבל הם חולפים לי מול העיינים ... זמן אוזל ואנחנו כאן במחשב קוראים את זה ממקום ליד זה שאנחנו אוהבים , ממקום לעשות את מה שתמיד רצינו, ממקום להילחם על מה שראינו בסרטים כשהיינו קטנים ואמרנו לעצמנו ככה אני רוצה שאני יהיה גדול ? אז מה יהיה בספו של דבר ?

1 תגובות
אחרי שנה שלמה של פערים ...
22/12/2015 11:28
אביטל
מר עיניים ירוקות, אהבה, חזקה עם השנים
וואו ... אז עברה שנה ממש הא ? כל כך הרבה דברים השתנו .. מקום לימודים חדש מלא עבודות חזרו והלכו ועכשיו אני נשארת בחנות בקטנה בירושלים מספיק בוגרת ומספיק חזקה אחרי השנה הזאת ..
כלל כךך הרבה דברים השתנו אבל במיוחד אני למדתי מהשנה הזאת שהכול עובר הכול חולף שום דבר לא נישאר אותו דבר ... הייתה לי אהבה גדולה מר עיינים ירוקות אני קורא לו .. לא נהיינו ביחד כי דברים בי הפריעו לו (לא באופי ולא ביופי ) גם לי הם מריעים הם קשורים לשגרה שלי עדיין לא אמרתי לו להתראות עדיין לא כי אני עדיין מדמיינת את החיים שלנו ביחד ... אני זוכרת שהתקשרתי כדאי להגיד ו שאני מצטערת על דברים שעשיתי אבל הוא רק אמר סלחתי כבר ... על השקר הקטן הזה שהרס הכול לא חשבתי שזה מה שיהרוס לנו ושנינו יודעים הזמן הולך ואוזל לנו הדקות עומדות מלכת כל רגע משמעותי אז כל מה שנשאר זה להישאר על הפרק חזקה מתמיד למרות שבתוכי אני יודעת שאוטוטו אני יגיד לו להתראות ... 
- שלכם אביטל ,חזקה מתמיד.
0 תגובות
נעלמתי לחודש . נעלמתי איתו
14/02/2015 21:23
אביטל
נעלמתי נכון .. לא הייתי כאן חודש לא כתבתי או התחברי נעלמתי להרבה אנשים בחודש הזה , החודש הזה שינה לי את החיים ... ליפני חודש הייתי בטוחה שמצאתי אותו , אתה אהבת חיי הניצחית שכל תקופה חוזרת .. מכירים את זה ש.. מהילדות יש לכם אחד בלב שאף פעם לא נעלם ? וכל תקופה אתם חוזרים להיות ביחד ? שאיתו זה ניראה לנצח ומרגיש כל כך טוב ? טוב זה מה שאני חשבתי אבל לפתע הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה הפלאפון סגור ה'ניראה לאחרונה בפייסבוק ' שלו גם נישאר רחוק מימני ..אנשים דיברנו ואמרו להתרחק מימנו הוא לא הטיפוס שלי הוא ישבור אותי ואני ידעתי שבסופו של דבר זה נכון.. הבנתי שהוא לא יחזור וניסיתי לשכוח אותו כמו שכולם אמרו לי וגם מישהו שאני סומכת עליו אמר לי שאני משחק שלו אז להתחרק כמה שיותר מהר .. מהר מאוד נהפכתי לכבויה ואדישה למסביבי השעות חלפו והימים ועבר חודש לפתע קמתי אם הודעה מימנו הוא אמר שצריך לדבר ויש סיבה להעלמות שלו .. לא עניתי סירבתי להיכנס למלכודת הזאת שוב ויום חמישי שלשום פתאום ראיתי אותו במסיבה הוא תפס אותי וניסה לדבר ואני עשיתי סצנות כמו דרמה קווין וצרחתי שם שיעזוב אותי הוא תפס לי תייד ולקח אותי לבחוץ ,הדלקתי את הסיגריה ולקחתי שאיפה הכי ארוקה שיכולתי .. 
"מה אתה רוצה ? "שאלתי בגסות .
"את לא נותנת לי הזדמנות להסביר למה נעלמתי ,אני הייתי במעצר שבועיים אוקי לא היה לי זמן להרבה דברים " אמר לי .
"אבל שבועיים שלמים אחרי זה לפחות רק להרים אלי שיחת טלפון , לעזאזל אני חיכיתי לך אידיוט " אמרתי ושוב לקחתי שאיפה מהסיגריה .
"אז פשוט וויתרת ?" אמר
"לא יודעת "עניתי
"אני יודע שאת כועסת אבל אני לא יוותר אני לא מוותר בקלות אני משיג את מה שאני רוצה " אמר 
גילגתי עיניים ולפתע הוא פשוט נישק אותי ואז חייך ..
הוא היה מדהים באותו ערב וזה הרגיש כאילו פשוט לא עזב כאילו היה פה כל החודש הזה ואני לא הייתי לבד מחכה שיחזור אלי ויתן לי סימן מימנו .. 
מה אני יעשה בסוף זה הגורל יחליט בנתיים חוגגת את החזרה שלי לחיים .. 
0 תגובות
אהבה כאבת (הנושא שכולם מכירים )
26/12/2014 13:57
אביטל
אהבה אי אי איזה חרא זה הא ? מצב אחד אי אפשר איתה כי היא כואבת , מאכזבת ומתישה אותנו לגמרי עד לאובדן חושים אבל מיצד שאני אי אפשר בילעדיה כי ביללעדיה יש חלל ריק בלב של בדידות וגם כן כאב .. אנחנו לא צריכים הרבה תאכלס רק אחד או אחת מושלמ\ת  שיספיקו לנו לא ככה ? אבל בחיים אין מושלמים ואנחנו סובלים תפאקים של אחד השני .. ככה זה ועד שאנחנו מוצאים בנאדם שחשבנ  שהוא מושלם הוא פוגע בנו כי בטח אננו לא מושלמים אהבה צריכה לבוא לבד אל תחפשו אותה היא תגיע אליכם .. כמו מוות אין אחד שחי לנצח ואין דבר כזה שאהבה לא תגיע אליך .. כי אהבה הורגת לא אותנו פיזית , תנפש שלנו 
0 תגובות
מתחילה לחיות בישביל עצמי
21/12/2014 16:39
אביטל
אני מוותרת אני פשוט מרימה ידיים אני מתחילה לחיות בישבילל עצמי כל הזמן אומרים אל תוותרו על אנשים שאתם אוהבים אבל חברה אני מוותרת לא יכולה יותר להעמיד פנין יותר שזה מספק אותי שהכול טוב איתו .
לא יודעת למה ציפיתי לאהבה כמו באגדות ? נו באמת אביטל אהבה באגדות ניכתבו בעצמם על ידי פאנטזיות של אנשים שלא קיבלו אהבה אז הם מוציאים את זה על ידי כתיבה .. המציאות כל כך שונה כל כואבת מה לעשות זה או זה או לשקר על עצמנו כמו שעשיתי עד עכשיו ואמרתי לעצמי שהכול טוב . אבל לא הכול טוב ולמרות שאני מוקפת באנשים אני בכל זאת רגישה לבד.
2 תגובות
ידעתי שזה יחזור אלי
20/12/2014 18:48
אביטל
עזבתי אותו בישבילך , כל הזמן הזה ביזבזתי זמן כדי להבין אותך, הייתי מביאה לך אלפי צאנסים והייתה מאכזב אותי שוב ושוב ופותר הככול במילה 'אני אוהב אותך' אז ישלי משו לומר לך מר עיינים חכולות : אתה לא חייב להיתקשר יותר עד שלא תראה לי כמה אתה אוהב כמו שאתה אומר , פשוט לא רוצה להיפגע יותר ..!!
הפכת אותי לתמימה הייתה מצליח להאשים אותי בריבים שלנו ואיכשהו גורם לי להיראות אשמה והאמנתי לך ! 
הפחדים שלי מהעבר חוגגים עכשיו .
זה זיוף ? תגיד לי אתה!
0 תגובות
מתקרב .
09/12/2014 19:41
אביטל
אהבה
אני מרגישה שזה מתקרב , ככל שאני מנסה מפקפק בזה ההרגשה שזה יקרה גוברת ,אני יודעת שבתקופה הזאת ניסיתי להיות קשה ולא מעוניינת בבנים וזה הלך מעולה קיבלתי את מה שאני צריכה ורוצה :)
אבל ברגע שאת מכירה מישהו את יודעת שזה איתו זה יהיה שונה כיייי את יודעת שלגביו תיהיה אפילו אובססית ושום התנהגות של 'קשה להשגה' לא עוד עליו כי את בעצמך רוצה אותו ..
יודעת שאת תתאהבי ותיפלי חזק על הפנים .. שהפעם זה יהיה שונה אז הינה אני לוקחת שוב צעד אחורה ונותננת לזמן לעשות את שלו מבלי להיתערב ולהיפגע :)
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »