עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
משיגה הכל בקלות כשבעצם אין לי כלום. מקבלת אבל לא מחזירה בחזרה, נאמנה וישירה ביותר, טובה במה שאני עושה, חיה בסרט.
חברים
כרגע חסוי...faggodזאב מנחםגימי
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
חבר  (7)
מחשבות  (5)
דרמה  (4)
אקס  (3)
חיים חדשים  (2)
סקס  (2)
קנאה  (2)
ריב  (2)
Fail  (1)
המציאות  (1)
חלום  (1)
חפירות  (1)
יובש  (1)
משיכה  (1)
פחדים  (1)
פלירטוט  (1)
ארכיון
בהמשך לפוסט הקודם
19/02/2015 17:10
אבישג
Fail
לא ראיתי אותו יותר משבוע. והיום שיחה מסוימת גרמה לי להבין שיש סיכוי גדול שהוא פשוט חרמן מת וכנראה שהפרומונים שלו משפיעים ככה על כל הבנות בסביבה.
0 תגובות
משיכה
16/02/2015 21:32
אבישג
משיכה
הרגשתם פעם משיכה למישהו? מישהו שאתם אפילו לא כל כל מכירים, אבל כל פעם שהוא נכנס לחדר יש משהו באוויר? אז קרה לי. זאת הרגשה שאי אפשר להסביר.. אני מרגישה שגם הוא מרגיש את זה, כאילו אם הוא נכנס לחדר ואני בפנים אז קורה משהו בלתי נראה. נשמע דפוק? אבל זה קורה. זה דפוק כי אני מרגישה שזאת משיכה הדדית. ואני מתרגשת מזה כל פעם מחדש כי זה משהו מיוחד שלא מרגישים בד״כ. אם בגיל 15 הייתי מאוהבת, מישהו היה נכנס והפרפרים בבטן שלי היו משתגעים, שם זה לא היה ככה. הרגשתי שרק אני מתרגשת ומאוהבת. ופה זה כאילו ביחד. וקשה לי להסתכל עליו כי אני יודעת שהוא מרגיש. וזה מביך כאילו הוא יודע לקרוא מחשבות. אז יצא לנו ״לגעת״ לרגע, אפילו בקושי לגעת-בקושי עם קצות האצבעות. אבל באותו הרגע המח שלי עצר, אפילו לפחות מרגע. הבנתי שמרגישים את זה גם במגע. אני כאילו מרגישה אותו מרחוק. הוא גדול ממני בכ-10 שנים אבל הוא פאקינג עושה לי את זה. הוא אפילו לא הכי חפה בעולם אבל הוא כ״כ מושך אותי. נראה לי שחפרתי מספיק וירדתי לפרטים בשביל לתאר מה ההרגשה.
4 תגובות
הכנות למעבר דירה שלא קורה בקרוב..
03/09/2014 19:21
אבישג
חבר, חיים חדשים
זה הכי כיף בעולם שאני הולכת איתו ואנחנו מסתכלים על רהיטים וחפצים ואומרים ״נקנה כזה לבית שלנו בקרוב״.אני כל כל מתרגשת מזה,שוט לא ממש רוצה להראות כי יש עוד חצי שנה לפחות, עדיין שום דבר לא סגור ועלול להשתנות.לא מזמן הייתי בחנות, פשוט לא התאפקתי! קניתי עמה חפצים ״לדירה החדשה שלי״, אפילו בידיעה שזה ישכב אצלי בארון חצי שנה-שנה.. כמה שצריך.!בהתחלה לא רציתי לספר לו שהחפצים הקטנים נקנו למעבר דירה, כי זה קצת הזוי..אולי כי היה מרגיש שלוחצים עליו...אבל לא התאפקתי והראתי לו.. והוא זרם איתי!עכשיו הוא לפעמים זורק ״לסלון שלנו נקנה״ וכו׳. לפני כמה ימים ניסיתי לעשות צמה והוא אמר שיכול לנסות לעזור..מפה לשם הוא זרק ״מה את מנסה ללמד אותי בשביל שאעשה לבנות שלנו?״. חמוד. :)
1 תגובות
פתאום נזכרתי
05/08/2014 19:26
אבישג
חבר, מחשבות, חיים חדשים
דיברנו לפני חצי שנה על זה שבספטמבר נתחיל לחפש דירה. אני לא רוצה להזכיר, רוצה שאתה תפתח את הנושא. חיכיתי לכזה כל כך הרבה זמן, מקווה שזה באמת יקרה. אם כך, חודש הבא אנחנו נתחיל סוף סוף לחפש דירה. סוף סוף אוכל לעצב את הסביבה שלי איך שבא לי, איך שנוח חי. אפגוש אותך בארוחות בריאות שלי ובסוםי שבוע נוכל לבלות במטבח ולהכין לנו ארוחות טעימות כמו שאנחנו יודעים ואוהבים. בפינה שלנו בסלון נעביר את הזמן. אני אקח את האחריות על הורדת הסרטים לסופ״ש. לצערי לא יהיה לנו כלב כי אין מי שיגדל אותו ויקדיש לו זמן. נהיה אתה, אני ופרינסס, המערבל מזון שקיבלנו מתנה לדירה. בתכלס אני לא יודעת אם זה הצעד הנכון לעשות, אני אהיה פה ואתה רק 3-4 פעמים בשבוע. אבל אני מרגישה בשלה לזה. מקווה שגם אתה.
1 תגובות
סקס
02/08/2014 16:53
אבישג
סקס
סקס זה כמו טקס.צריך להתכונן אליו פיזית ונפשית. אין לי כח לזה...חבל לי על חבר שלי... לא שכבנו בערך חודש, חודש וחצי?ירדתי לו כמה פעמים אבל חוץ מזה כלום.אני אומרת לעצמי לקחת את זה יותר בקלות-לא מצליחה.אומרת לעצמי לקחת את זה כמשהו שחובה-כל הזמן דוחה את זה.מה עושים?
5 תגובות
התכתבויות עם האקס
19/06/2014 23:02
אבישג
אקס
אז הוא רושם לי כבר 3 ימים ברצף, מדברים סתם על שטויות. מאז השיחה האחרונה שלנו החלטתי לא להיות צינית ורעה וזרמתי איתו בשיחות. דיברנו אתמול על כל מני דברים ומה אני עושה ביום יום.. היום רשם לי ״ובכל הלו״ז העמוס הזה מתי יש לך זמן לראות אותי?״ אז הייתי טיפה בהלם ואמרתי "ומה חברה שלך תגיד על זה?״ בפנים חשבתי ודמיינתי מה חבר שלי היה עושה ואומר................... בכל מקרה אמר ״זה מה שמעניין אותך?״. זה היה ב10 וחצי בבוקר, מאזלא דיברנו. זה טיפה מוזר, הרצתי בראש וריאציות של המפגשים שלנו שיכלו לקרות וזה פשוט לא במקום. מה המטרה??? מדגישה שהשיחות שלנו די פשוטות וחסרות תוכן. מה אתם אומרים?
0 תגובות
אין כסף
11/06/2014 19:41
אבישג
המציאות
בדיוק אתמול רשמתי פוסט על זה שאני רוצה חיים של מיליונרית...

היום בדקתי את מצב החשבון שלי.. ויש לי עד סוף החודש 500 ש"ח......

(בהתחשב שהמשכורת שלי נכנסת ב1 לחודש).

ואני עוד חושבת על לעבור דירה?
0 תגובות
מחשבות (במקור 10/6/14 21:13)
11/06/2014 19:39
אבישג
מחשבות

אני לפעמים מרגישה כמו רובוט.

מכירה את העבודה שלי בעל פה, במשך כמעט 4 שנים קמה בבוקר באותה השעה, יש לי את אותו המסלול. שגרה.

ובכל זאת לא ממש בא לי לשנות את זה.


מצד אחד אני רוצה לעבור דירה, מצד שני אני חושבת מה זה שווה? שאני ארדם לבד בלילות, אוכל עם עצמי, אשב עם עצמי...? מצד שני, לרוב כשאני כאן אני מחכה בקוצר רוח ליום בו אלך.


אולי אני לא מעריכה את מה שיש לי ואני מצפה ליותר מדי? מצפה לחיים של מיליונרית שעושה מה שרוצה, משיגה מה שרוצה בלי להרים אצבע.?


אני לא יודעת למה לצפות מהעתיד שלי..

החיים לא כל כך קלים כמו שנראים מהצד.

0 תגובות
אתמול בלילה (במקור 10/6/14 18:53)
11/06/2014 19:35
אבישג
חבר, דרמה, סקס

אתמול אחרי שהוצאתי הכל, כעסתי.

הכעס עבר אחרי כמה שעות ובערב נפגשנו.

הבטיח שמהיום לא יסתיר כלום ושאני אחת והיחידה שלו בעולם.


היה לנו סקס נפלא. :)

0 תגובות
סיפור חיי (במקור 9/6/14 17:03)
11/06/2014 19:31
אבישג
יובש
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »