עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

מגוון פתרונות אחסנה משתלמים ללקוחות פרטיים ועסקיים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אחסנה בנגישות מלאה
18/08/2013 13:09
אביה אחסנה

מאחסנים ציוד? רוצים לשמור על נגישות מלאה אליו? כל הדרכים להבטיח לעצמכם את הנגישות הנחוצה.


לא רוצים להיפרד?

המחסנים המושכרים משמשים לאחסון תכולות שונות: כמו למשל אחסון דירות או חלק מתכולתן, תכולת העסק ועוד. אך ישנם אנשים שלא רואים בהשכרת מחסן כפתרון אידיאלי עבורם.

רבים רואים באחסנה של החפצים פרידה מהם, בשל הנגישות הקטנה אליהם לאור מיקומם של המחסנים או שעות הפעילות שלהם. אך אין לכך באמת הצדקה.


חפצים נגישים

תכולת הדירה המאוחסנת או תכולת העסק לרוב אינה נחוצה במיוחד לבעליהם ולכן יכולה להיות מאוחסנת בכל מחסן שנמצא ראוי לכך, בין אם המחסנים בירושלים, בחיפה, בנתניה ועוד. אך ישנם מקרים בהם נושא הנגישות חשוב יותר.

לדוגמא בעל עסק המעוניין לאחסן חלק מהציוד שלו, כזה אשר הוא עושה בו שימוש רק כאשר הוא יוצא לעבודת שטח. במקרה שכזה כדאי לאחסן את הציוד במחסנים קרובים למדי לבית העסק בכדי לא להיגרר להוצאות מיותרות על הובלה אל וממקום האחסון, במידה וזה יהיה מרוחק יותר. אך לא תמיד הנגישות הפיזית אל החפצים מספיקה עבור בעליהם, הרוצים לשמור על נגישות מרובה אליהם בכל עת.


נגישות מוחלטת

למי מכם שמחפש לאחסן חפצים תוך שמירה על נגישות מלאה אליהם, חברת אביה אחסנה היא הכתובת הנכונה.

תאים אישיים בהם ניתן לאחסן את הציוד באופן עצמי וליהנות מגישה אישית ובלעדית אליהם בכל שעות היממה ובכל אחד מימות השבוע. התאים מגיעים במגוון גדלים כך שכל מי שחיפש אחר פתרון אחסנה נגיש, מצא את מבוקשו.

בעזרת מערכות חכמות ובשילוב כרטיסים אישיים חכמים אנו מאפשרים לכם נגישות מלאה לחפצים המאוחסנים תוך שמירה יתרה על רמת האבטחה במקום.


מצאתם עוד בית

חברת אביה אחסנה מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות אחסנה לכל צורך, וכעת גם מתחמי CITY BOX ISRAEL ייחודיים ברחבי הארץ. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

0 תגובות