עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
אם אין לכם מקום בבית, יש מספיק בחוץ
21/08/2012 14:48
אביה שירותי אחסנה
מחסנים בירושלים, מחסן, אחסנה

אם אתם זקוקים למקום אחסון, וחושבים שמחסנים להשכרה זה פתרון לא רלוונטי עבורכם, כדאי לכם להמשיך ולקרוא. לא רק שרלוונטי, גם לא יקר.

אין מקום? יש פתרון

ניצול חכם של חלל הבית באמצעות פתרונות אחסנה שונים עוזר לנו להתגבר על בעיית חוסר המקום, גם אם יש יעזור לנו בצורה משמעותית. אך כשהבית סוגר עלינו דווקא מחסנים להשכרה יכולים לספק לנו את הפתרון המיוחל.

אחסון חפצים שאין לנו בהם שימוש, אך אין ברצוננו לזרוק. אחסון ציוד גדול במיוחד, כמו אופנועי ים, אופנועי שטח וכדומה. אחסון תכולת דירה בעת נסיעה ממושכת לחו"ל ומקרים נוספים בהחלט מצדיקים ולעיתים אף מחייבים אותנו לשכור שטחי אחסון בתשלום.

בניגוד למה שרבים חושבים, לא מדובר בפתרון יקר ולא רלוונטי. בעזרת תכנון ראוי וחיפוש אחר המקום האידיאלי לצרכיכם, תוכלו להשכיר מחסן במחיר סביר.

במקום טוב, לא בהכרח באמצע

בזהה לשאר המגמות בשוק הנדל"ן, ובשווקים נוספים, ככל שמתרחקים ממרכז הארץ כך הולכים ויורדים העלויות והמחירים של שירותים זהים.

במידה ואתם גרים במרכז הארץ, זו עדיין לא סיבה מחייבת לשלם יותר. ראשית, גם באזור המרכז ניתן למצוא חברות אחסון זולות יותר ויקרות יותר. כך שחיפוש מקיף יאפשר לכם להוזיל את עלויות ההשכרה.

כמו כן, אם אתם מחפשים לאחסן ציוד אשר אינו נחוץ לכם ומכאן שגם אינו צריך להיות נגיש לכם בכל שעות היממה, אתם אינכם חייבים לאחסן אותו בעיר מגוריכם. כך תוכלו להוזיל עוד יותר את העלויות של האחסנה.

כמה זה למטר?

הגודל הוא הגורם העיקרי המשפיע על עלות ההשכרה. ברור ומובן כי ככל ששטח האחסון אותו נשכור יהיה גדול יותר, כך נשלם בהתאם. רק שכירת שטחי ענק, כמו שעושים בתי עסק גדולים או מפעלים יכולה לשנות את התמונה כך שדווקא שכירת שטח גדול יותר עולה פחות.

עם זאת, גם במקרה של שכירת שטחים קטנים ניתן להוזיל עלויות. כיום, ישנן חברות המאפשרות לכם לשכור רק את השטח הנחוץ לכם מהשטח הכולל של המחסן. כך, אתם חוסכים את עלות ההשכרה של המחסן כולו ומשלמים אך ורק בהתאם לצרכים שלכם.

כמובן שאחסון הציוד בצורה הכי חסכונית, כמו למשל אחסון לגובה, יביא אף לחיסכון נוסף בעלויות ההשכרה.

ההשקעה משתלמת

אחסון במחסנים מושכרים אם כן, אינו בהכרח פתרון יקר ואינו נגיש. חיפוש אחר החברה המתאימה במיקום המתאים, כמו גם אחסון בצורה חכמה, מאפשר לכם להוזיל משמעותית את עלות ההשכרה.

בדרך זו, הפתרון של שכירת מחסן לאחסנה הופכת לאטרקטיבית וכדאית ליותר ויותר אנשים פרטיים. לראיה הגידול הניכר הן בחברות המציעות שרותי אחסנה, והן באנשים המאחסנים אצלן את ציודן יקר הערך.

0 תגובות
איפה אפשר לאחסן רהיטים?
02/05/2012 09:14
אביה שירותי אחסנה
אחסון רהיטים, אחסנה, הובלה ואחסנה

אחסנה מקצועית של רהיטים לא מתחילה במקום האחסון, אלא כבר בשלבהאריזה. בואו ללמוד מה לעשות מן המקצוענים בתחום.

במהלך השנים אנוצוברים מבחר עשיר של רהיטים וציוד החיים בשלום זה לצד זה ברחבי הבית. זאת למרותשאם היה לנו לב לזרוק את כל מה שאין לנו בו שימוש היינו נותרים עם מחצית מןהדברים. תכולת דירה ממוצעת בישראל יכולה להספיק בשקט לשני בתים ואף יותר.

עכשיו תנסו לעבור דירה

הבעיה מתחילה כאשראנחנו נדרשים להיטלטל עם חפצינו, ומבינים שיש לנו לא מעט. במקרים אלו נפנה וודאילפתרונות שונים של אחסנה. כיום, הפתרון הפופולארי ביותר הוא השכרת מחסנים המשמשיםלאחסון תכולת דירות או ציוד עסקי.

איחסון דירות הואפתרון מתאים לשלל בעיות. שהות ממושכת בחו"ל או רילוקיישן זמני לצרכי עבודה הןדוגמאות טובות למצבים המצריכים אחסון תכולת דירה. אחסנת ציוד בידיים זרום מחייבתאותנו לבחור בקפידה את המקום שיהיה ביתם החדש.

לשמור על הציודבדרכים

אחסון רהיטים בבטחהדורשת התייחסות לא רק לשלב האחסון אלא ירידה לפרטי פרטים כבר בשלה האריזה. אריזתהרהיטים בצורה נכונה היא הבסיס ההכרחי לצורך הובלה ואחסנה בטוחה של רהיטים וציודהיקר לליבכם.

על מנת לשמור עלארונות הבגדים מומלץ לפרק אותם לפני האחסון. במידת הצורך, מומלץ לסמן בעיפרון לאןמתחבר כל חלק. כמובן, רצוי גם לשמור על כל הברגים והחלקים המחברים בשקית המודבקתלארון הבגדים.

ריהוט שאינו מתפרקאבל עלול להיפגע בקלות יחסית, כמו סלוני בד או עור שעלולים להיקרע בעת המעבר, ישלעטוף טרם ההובלה בניילון נצמד. כך יהיה זה הניילון שיהיה חשוף לפגיעה ולא רהיטכםהיקר.

ריהוט שאינו מתפרקאבל עלול להיפגע בקלות יחסית, כמו סלוני בד או עור שעלולים להיקרע בעת המעבר, ישלעטוף טרם ההובלה בניילון נצמד. כך יהיה זה הניילון שיהיה חשוף לפגיעה ולא רהיטכםהיקר.

מי ישמור על האריזותשלי?

כמובן שישנם מספרדגשים שכדאי לעמוד עליהם בעת בחירת מקום האחסנה, על מנת להבטיח שכל העבודה שעשיתםבעת הכנת הריהוט לאחסון לא תרד לטמיון.

ראשית אנחנו ממליציםלבחור במקום אחסון שאינו נמצא ליד הים, או לפחות מרוחק ממנו בכ- 20 מטר ויותר.האוויר באזור הים נושא עימו מלח ולחות אשר עלולים לפגוע בריהוט המאוחסן. ומבלי שוםקשר למיקום, וודאו כי המחסן הינו אטום.

כמובן שיש לבחון טרםבחירת המחסן מהי מידת האבטחה באזור. כמובן שכל מחסן חייב להיות נעול, אך רצוי כייהיה סידור אבטחה לשטח כולו. בנוסף, בחרו מחסן בגודל הנחוץ לכם בלבד. אחרת תחלקואת המחסן עם אנשים אחרים, אשר גם להם תהיה גישה לחפציכם.

אין כמו בבית

מרבית חברות האחסנהמבטחות כיום את הציוד המאוחסן מפני נזקים שונים, גניבות ופגעי מזג האוויר, אךעדיין גם אם חפציכם מבוטחים מפני נזקים בעת ההובלה וכמובן שבעת האחסון, רצוי לנקוטבצעדים שתיארנו. בסופו של יום, חפצים רבים אינם ניתנים להחלפה ופיצוי כספי לא תמידיפצה על האובדן.

0 תגובות
איך מאחסנים נכון – אחסון דירות
01/12/2011 10:25
אביה שירותי אחסנה
אחסנה, אחסון דירות

אם אתם בתהליך של אחסון תכולת דירה או חיפוש מחסן,מוטב שתעיינו בכתבה הבאה, בה קיימים מספר טיפים ועצות טובות על מה לעשות ומה לאלעשות, ממה להיזהר ואיך לאחסן דירות בדרך הטובה ביותר.

שירות אחסון דירות עוזר לאנשים הזקוקים למקום עבור אחסנת תכולה, במקרים של: שיפוץ הדירה, מעבר זמני לחו"ל או מעבר דירה. השירותמציע שטחי אחסון תכולה, שמחירם נקבע לפי גודל וזמן האחסון המבוקש.

אנחנו כאן כדי להצביע על 3 נקודות שביכולתן לעשותאת ההבדל בין שירותי אחסון דירות איכותיים, לבין שירותי אחסון דירות שרק גורמיםלנזקים. הנה הם לפניכם: 

לבחור נכון שירות אחסון דירות

לא לעשות: לתת לתמונות באינטרנט להשפיע על ההחלטה. רשתהאינטרנט מלאת אתרים לשירותי אחסון תכולת דירה. יש המרשימים יותר ויש כאלה שפחות.אין מה לקבל החלטה על סמך התמונות לשירותי אחסנה. תמונה אחת שווה אלף מילים אבלהיא לא תמיד משקפת את המצב האמתי.

לעשות:בדיקה של שטחי האחסון במו עינכם, סיור במקום, בדיקת הגישות למחסנים הלוך וחזור,וידוא של העדר טחב ועובש במקום. כל אלה ואחרים, הם סוגים של בדיקות שעליכם לעשותלאחר שבחרתם בחברה לשירותי אחסון תכולה. יש לבדוק שכתובות החברה מעודכנות וקוויהטלפון שלה פעילים. 

שירותי אבטחה טובים עבור שירותי אחסון תכולת דירהעשויים לכלול גדר היקפית, שער חשמלי בכניסה, מצלמות אבטחה, מנעולים אישיים עלהדלתות ואפילו חברת שמירה פרטית העומדת לרשות המאחסנים בשעות הלילה, בשבתות ובחגים.

מהי עלות מחסן לאחסון דירות?

לאלעשות: את המחסן לא כדאי לבחור דווקא לפיקוב. לבעלי מחסנים נוח יותר לגבות מימכם יותר כסף על שטח אחסון – הדבר יעשה על ידיארגון לא נכון של המחסן והוספת שירותים לא חיוניים. אם זאת, כדאי לא ליפול במחירזול מידי, כי הדבר לעיתים יכול לגרום לפספוס של שירותים חשובים שלא תקבלו בהמשך.

לעשות: לבדוק שהמחיר שקיבלתם כולל את כל השירותיםבמתאימים לכם: אבטחה ברמה גבוהה, תאים מבודדים, ביטוח לרכוש ועוד. תתפלאו לדעתשכיום התחרות על הלקוח גבוהה ולכן סביר שתקבלו שירות טוב במחיר אטרקטיבי.

איך עליי לבחור את גודל התא הרצוי?

לא לעשות: לא לחשב בעצמך את נפח התכולה. חישוב כזה שאינומקצועי עלול להסתיים ברע – משמע הזמנה של תא אחסנה קטן או גדול מידי. שני מצביםאלה יגררו הוצאות כספיות מיותרות.

לעשות:בכל הנוגע לחסכון עלויות, לעיתים הערכה מקצועית שבה איש המקצוע יודע להעריך את נפחהתכולה, הסידור מקצועי ונכון של התכולה (איך לסדר על מנת שנוכל להוציא דברים, מהיונח על מה, עד איזה גובה, וכדומה...). תוכל לעזור לכם לאחסן בחוכמה ובדרך שתוזילעלויות.

שקט נפשי לכל תקופת האחסון יגיע עם תקפידו עלהנקודות החשובות, שציינו לפניכם בכל הנוגע לשירותי אחסון דירות. ככה תבטיחו אתרכושכם לאורך זמן ובביטחון.

0 תגובות