עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
בניית בתים מעץ
21/01/2014 15:57
עדן ארזי
בנייה בעץ הופכת פופולארית מיום ליום

בישראל לא רואים עדיין הרבה בתים מעץ או בכלל בניה בעץ,  אך ניתן לראות כבר אנשים שמתעניינים בבתים אלה, בגלל יוקר הנדלן. היום הרבה זוגות בתחילת דרכם שחולמים על בית כפרי בודד עם גינה, יכולים ויודעים כי הם יכולים להגשים את חלומם. ניתן לראות כבר בתי עץ בהרחבות ביישובים השונים בארץ ובשכונות בהם יש בתים פרטיים. בתים ובנייה בעץ בכלל. חשוב מאוד לוודא כי העץ שמגיע מהספקים הוא בעל תו ירוק, תווית זו, מראה כי העץ נכרת ביערות שניטעו במיוחד למטרה זו של בניית הבתים מעץ. יש לדעת לבקש או לוודא כי העץ עבר תהליכים כימיים מיוחדים ועומד בתקנים הדרושים נגד שריפה.

בתים מעץ מעניקים הרגשה של חמימות..

ללא ספק כאשר אנו רואים בתי עץ הם מעניקים לנו מיד הרגשה של חום, משפחתיות והרגשה כפרית. הבידוד בבתי עץ הוא מעולה ולכן נוכל לחסוך באנרגיה כמו חימום או הפעלת מזגנים בקיץ. הבנייה בעץ נחשבת לבניה ירוקה והרבה אנשים מחפשים אותה. תחום הבניה הירוקה והבניה הקלה מעניין היום הרבה אנשים המעוניינים לחסוך ולחיות בבית שיש בו איכות חיים גבוהה. אם כבר החלטתם לבנות בתים עשויים עץ, כדי לבחור חברה מתאימה שמתמחה בבניה זו. יש לציין כי בתי עץ עמידים בפני רעידות אדמה. היתרון הגדול בבניית בתי העץ הוא שהבנייה היא מהירה הרבה יותר מאשר בניית בית העשוי מבטון או בלוקים. ניתן לבנות בית עץ בתוך ארבעה חודשים, ואפשר לבנות גם שתי קומות בבניה זו.

טיח חיצוני בבניית בתים מעץ

ניתן להקנות לבתי עץ מראה של בית קונבנציונלי באמצעות טיח חיצוני אקרילי, ואף לחפות את קירות הפנים של הבית בקירות העשויים מגבס. מי שלא אוהב את מראה העץ, יכול בהחלט לבצע את הבנייה בדרך זו. כאשר אתם כבר מתכננים לבנות בית מעץ, חשוב כי תתייעצו עם אנשים מקצוע ומהנדסים אשר יתכננו לכם נכון את הבית ויאמרו לכם אילו אישורים יש להמציא עבור בניה זו. יש לציין, כי הבנייה בעץ היא הרבה יותר זולה וחסכונית וניתן לבנות את בית חלומותיכם בשיטה זו.


0 תגובות
בתי עץ-יופי הטבע בהתגלמותו
24/11/2013 14:30
עדן ארזי
בניית בתי עץ

בניית בתי עץ – יופי של טבע

 

הצבע החום, מראה הקורות,החלונות המשולבים והעיצוב המקורי. כן, זה יכול להיות גם הבית שלכם. בניית בתי עץהופכת יותר ויותר נדרשת וככל שהדרישה תעלה כך גם תרד העלות. ואם כבר נגענו בעלותאז בניית בית מעץ היא הרבה פחות יקרה מזו שבאבן אבל לכך עוד נגיע בהמשך. ארזי עדןמייבאת עצים גם לשם בנייה של בתים מעץ ותשמח לעמוד לרשותכם. ההתמחות שלנו היא בעץהארז, שידוע ביכולת העמידות בפני לחות ובמה שלא תמיד מרגישים – בניחוח נפלא.בבריכות מעץ ארז או בג'קוזי שנבנה ממנו אפשר לפעמים להריח את הארומה תוך כדי שהותבמים אבל, כאמור, זה ענין למאמר אחר כי כאן נעסוק בבנייה של בתים מעץ.

 

בניית בתי עץ מתבססת על עץמיובא וחלקו מיערות שניטעו לצרכי תעשיה. כולנו משתתפים בדאגה לטבע ועל כן גם בדאגהליערות הגשם. לכן, בדרום אמריקה, למשל, ניטעו יערות המיועדים מראש לתעשייה וכךנפסקת הפגיעה בעצים שגדלו באופן טבעי. יש עצים שכבר משווקים בצורה הזו אבל הם לאמיועדים לבניית בתי עץ, כמו במבוק, למשל. מכל מקום, העצים עדיין מיובאים ולא רחוקהיום שכל העצים יירכשו מנטיעה מלאכותית או לחילופין, מהנדסה גנטית שגם היא משתתפתבמטרה להגן על היערות הטבעיים. בארץ, אגב, הוגשה בזמנו הצעת חוק לפיה כל קבלןיחוייב בנטיעה של עץ במקום כל עץ שנכרת לצורכי בנייה.

 

בניית בתי עץ – חלום בהגשמה

 

עוד מאז ימי הבית הקטן שניבנהעל העץ, והיה גם בעצמו מעץ, חלם כל אחד מאתנו על בית מעץ, כמו זה שלפעמים ראינובסרטים. בחוץ לארץ הבנייה של בתים מעץ מקובלת מאד, גם בגלל העלות הנמוכה יותרמבטון, גם בגלל הנגישות של העצים וגם, ואולי בעיקר, בגלל תכונות הבידוד. העץ נחשבלמבודד תרמי, כלומר, מבודד חום וקור. בקיץ קריר בבית ובחורף חם בו. ארזי עדןמזמינה אתכם ללמוד אצלה על בניית בית מעץ, מן התכנון ועד לסוף הבנייה עצמה. התהליךהזה, אגב, מסתיים בדרך כלל בתוך פחות משנה. 

http://www.arzey-eden.com/%D7%A6%D7%99%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%A5/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%A5 

0 תגובות