עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
גלובס קפיטל כי לכל חלום יש פתרון
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הלוואות|חוץ בנקאיות דר
משכנתא חוץ בנקאית
16/12/2011 00:30
גלובס קפיטל
משכנתא חוץ בנקאית, משכנתאות חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא היא מילה מפחידה. אולי בין המילים המפחידות ביותר בלקסיקון העברי שלנו. אבל לצערנו כמעט כולם יאלצו בשלב זה או אחר בחייהם לקחת משכנתא. עלות קניית דירה היום היא מאד גבוהה ועל כן יש צורך להיעזר במשכנתא.

 

שוק המשכנתאות

 

כיום שוק המשכנתאות נשלט בעיקר על ידי הבנקים למסחר. הבנק מעניק לכם ייעוץ פיננסי ומוצא עבורכם את המסלול הטוב ביותר עבור משכנתא. עם זאת, אם אתם לקוחות שהגבילו אותם בחשבון או שהיה לכם היסטוריה שלצ'קים חוזרים או בעיות בבנק יש אפשרות מאד סבירה שהבנק לא ייתן לכם משכנתא. מה עושים במצב כזה? ובכן ישנה נישה נוספת בשוק המשכנתאות ופחות מוכרת, משכנתא חוץ בנקאית.משכנתא חוץ בנקאית כמו הלוואות חוץ בנקאיות  הניתנות על ידי חברות חיצוניות לבנק.

חברות שמעניקות משכנתא חוץ בנקאית מוכנות לקחת סיכון ולתת לכם את המשכנתא מדוע? ובכן, משכנתא של הבנק מתמקדת בעיקר ביכולתו של הלקוח להחזיר לכן לרב בסכומים גדולים תאלצו להשיג גם ביטוח משכנתא.לעומת זאת משכנתא חוץ בנקאית אינה מתמקדת בעבר הבנקאי שלך אלא בערכו של הנכס ועל פי זה תתקבל החלטה על בקשה עבור משכנתא חוץ בנקאית.

גם כאשר מדובר על משכנתא חוץ בנקאית יהיה צורך ביטוח משכנתא שמבטח אתכם כבל עניין.

 

שימו לב

 

בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית שימו לב לכמה דברים חשובים. ראשית שימו לב לריבית של המשכנתא ולמדד אליו היא צמודה. הריבית יכולה לשנות לכם את משך הזמן של החזרת המשכנתא והעלות שתחזירו כל חודש. המדד אליו צמודה המשכנתא גם כן משפיע על רמת ההחזרים ועל סכום המשכנתא.

בנוסף בדקו את החברה בה אתם לוקחים משכנתא חוץ בנקאית. חשוב מאד לקחת משכנתא כזו מחברה מנוסה וללא בעיות. חברה כזאת תוכל לזהות לפי המייעצים שלהם.

בדקו טוב מי מייעץ לכם על מסלול המשכנתא שלכם. ייעוץ על משכנתא חוץ בנקאית צריך להיעשות רק על ידי כלכלנים מנוסים ויודעי דבר. גלובס קפיטל מציעים לכם יועצים מהשורה הראשונה המבינים בכלכלה ובדינמיות של השוק דבר המשפיע על החזר המשכנתא שלכם.,
לכן חושב להקפיד על יועצים מומחים שיעזרו לכם בהחלטה החשובה בחיים!
     

2 תגובות
הלוואות חוץ בנקאיות
07/12/2011 19:28
גלובס קפיטל
הלוואות, הלוואה, גלובס קפיטל, הלוואה לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות –

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות אשר אנשים רבים מעדיפים כיום לקחת מאשר הלוואות בנקאיות. כיום כתוצאה מהמיתון הקשה שישראל עברה לפני מס' שנים, אנשים רבים נשארו עם דירוג אשראי נמוך ועם אפשרות מינימאלית להיעזר בבנק שלהם כדי להיחלץ ממצב כלכלי בעייתי. החזרי המשכנתא,התשלומים הגבוהים של המיסים במדינת ישראל ועוד תשלומי מחייה יקרים אינם מאפשרים לאנשים אשר מכניסים גם הכנסה שהיא מעל הממוצע להתקיים ועל כן אנשים רבים פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות –

מדובר בהלוואות אשר אינן באישור הבנק אלא באישור של גופים ומוסדות פיננסיים חיצוניים.

וודאי כי עבור קבלת הלוואות חוץ בנקאיות חשוב להעביר תלושי שכר של המבקש או המבקשים, חשבוניות מס עבור עצמאיים וחשבונותעובר ושב של כמה חודשים אחורנית. לאחר הגשת כל המסמכים הללו ניתן יהיה לבחון את בקשת הלווה במספר גופים פיננסיים שונים עבור מתן קבלת הלוואות חוץ בנקאיות. כיום השוק של הלוואות חוץ בנקאיות כל כך מפותח עד כי אנשים שהיו בעבר או אפילו כיום מוגבלים בחשבונם זכאים לסוג כזה או אחר של הלוואות חוץ בנקאיות.

 

כיום אנשים רבים אשר נקלעו למצב פיננסי לא תקין כמו חשבון מוגבל או תיקי הוצאה לפועל אשר רשומים על שמו עדיין זקוקים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות ואין ספק כי בבחינת הקריטריונים הנכונים גם הם יכולים לקבל אישור הלוואות כזאת או אחרת.

 

כדי לברר מידע אודות הלוואות חוץ בנקאיות היכנסו לאתר של גלובס קפיטל ותוכלו לבדוק גם את האפשרות שלכם לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות.

באתר מידע נרחב ומקיף אודות שירותים פיננסיים, ייעוץ פיננסי, ליווי פיננסי לעצמאיים ושכירים כאחד, מידע אודות משכנתאות ואף משכנתאות עבור מוגבלים, מתן הלוואות חוץ בנקאיות מגופים פיננסיים שונים וכן הלאה. תוכלו באתר של גלובס קפיטל להכנס אל פרטי יצירת הקשר של החברה על מנת ליצור קשר ולקבל מידע מעמיק אף יותר.  

הלוואות לעסקים

כמו כן,חברת גלובס קפיטל מתמחה בהלוואות לעסקים דרך הבנקים או גופים חוץ בנקאיים מאושרים ע"י משרד האוצר,

חברת גלובס קפיטל החברה המובילה בהלוואות לעסקים דרך הבנקים,הלוואות אלו ניתנות ללא ערבות לבנק וללא ערבים,

הלוואות סולו עד 250אלף ש"ח,בריבית אטרקטיבית בפריסה של עד 60תשלומים,
1 תגובות