עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ריפודים לרכב
02/04/2018 11:59
adi
ריפודים

הריפוד ברכב שלכם התבלה ואתם לא רוצים להחליף אותו? במאמר זה ניתן לכםאת כל המידע הנחוץ לכם על תיקון ריפודים לרכב!


ריפוד עם משמעות


ריפוד לרכב הוא מה שמרפד את כלל מושבי הרכב. בין אם מדובר על מושבהנהג או מושבי הנוסעים מלפנים ומאחור, חשוב שלכולם יהיה נוח במהלך הנסיעה ושחווייתהנסיעה תהיה נעימה ונינוחה מכל הבחינות כשהנוחות יכולה להשפיע גם על הבטיחות. כמוכן, הריפודים הם אלו, שיוצרים את האווירה ברכב ומאפשרים לנוסעים ליהנות גם מהמראהשל הרכב כבר מהרגע שנכנסים אליו ועד לרגע שיוצאים ממנו.


מתי צריך לתקן את הריפוד ברכב?


היות שהריפוד הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הנסיעה, חשוב לשמור עליו תקיןושלם. יחד עם זאת, במשך הזמן הריפוד מתבלה, כמו כל חומר אחר, והוא עלול להיקרע ולגרוםלחוסר נוחות אצל היושבים עליו. לכן, במידה והוא נקרע, או שאתם רואים שהוא עתיד להיקרעבקרוב, חשוב לתקן ולחדש אותו ויפה שעה אחת קודם.


תיקון כהשקעה


אם אתם מתכננים למכור את הרכב שלכם חשוב שתיקחו בחשבון, שרוב הקוניםהפוטנציאליים יעדיפו לרכוש רכב עם ריפוד תקין. כלומר אדם שמתעניין ברכישת רכב,רוצה בדרך כלל להרגיש שהוא מתחדש ולא רוצה להשקיע זמן וכסף נוספים בתיקון והחלפהשל חלקים ממנו. היות שכך, רכב עם ריפוד בלוי וקרוע עלול לאבד מערכו בשל ביקוש נמוךביחס לרכבים דומים עם ריפודים לרכב שנראים כחדשים.


למה לא להחליף?


 האפשרות של החלפת הריפודכמובן קיימת, אבל היא לא תמיד רצויה. יש מי שמאוד אוהב את הריפודים הקיימים ויש מישפשוט מעדיף להשקיע פחות כסף ולתקן במקום להחליף. לכן חשוב לזכור, שבהחלט ניתןלבצע תיקון ולעתים כל מה שנדרש הוא תפירה של קרע מקומי או חיזוק של חלקים מסוימיםבמושבים השונים. דבר חשוב נוסף הוא, שניתן לתקן את כל סוגי הריפודים ואף ריפודיעור.


ביצוע התיקון


תיקון ריפודים לרכב לא יכול להתבצע עצמאית ולכן יש לפנות לחברה שמתמחהבכך וברשותה הציוד המתאים והניסיון בתיקון סוגי הבד או העור השונים. חברה כזו,תוכל לתקן את הריפודים של הרכב שלכם במקצועיות רבה ותאפשר לכם ליהנות מהריפודים הקיימיםשלכם לאורך זמן וכשהם נראים נהדר! מבחינת העלויות, הן משתנות בהתאם לסוג הבד אוהעור, סוג התיקון הדרוש וכמות התיקונים הנדרשת.

 

0 תגובות