עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
גלעד שליט חזר הביתה, תודה לאל ו"לחיזבאללה"
22/10/2011 09:42
adalei56

חיכינו לו חמש וחצי שנים, לא היה יום שלא אהדתי את ה"מלחמה" של הוריו ופעיליו למען שיחרורו. כל נסיעה שלי למרכז העיר (זה קורה כל יום) האטתי על יד האוהל לאות הזדהות, היו פעמים שגם נכנסתי ללחוץ יד תומכת לנועם ולאביבה ורכשתי חולצות וסרטים.

 

ביום החזרה של גלעד לא זזתי מהטלויזיה ולא קמתי גם כאשר ראשי היה סחרחר עלי מרוב התמונות שחזרו על עצמם כאשר הורידו את גלעד ממכונית החיזבאללה.

אבל, די!!!!!, מספיק!!!!!, תנו לו לחזור אל חייו ולנו אל חיינו.

אני מביטה בטלויזיה ולא מאמינה למה שרואות עיני, אנשים מחכים שעות רק לראות את גלעד יוצא מהבית, מזכיר לי את העמידה של ההמונים על יד ארמון בקגינהם. רואים את גלעד מרים יד גבוהה לשלום ועם חיוך נבוך ממשיך אל ביתו, מה קורה כאן? נכון מאד מרגש שהחיזבאללה הסכים להחזיר את גלעד, מאד מרגש לראות אותו חוזר לחייו, נכון הכניסו לנו לראש חמש שנים שהוא הבן שלנו, רבותיי, הוא לא הבן שלנו באמת, הוא אזרח/חייל ישראלי שלמזלו הרע נלקח בשבי החיזבאלה, אמרו לנו שהוא הבן שלנו כי כל אחד מאיתנו אזרחים וחיילים, צעירים וזקנים יכלו ליפול בידיהם הרעות וחסרות הלב כי אין הם בוחלים באף אדם למען השגת מטרותיהם.

שכחתם כמה שבויים יש לנו עוד בשבי החיזבאלה? אלפים, כל אלו שנפצעו ועדיין מלקקים את פצעיהם ולא ישכחו לעולם את הרגע בו "נלקחו" בשבי. אולי צריך ללכת ולבקר אותם גם? מה דעתכם? נראה איך הם משתקמים, איך הם צועדים, איך המשפחות מתמודדות.

כל אלו שנשארו שבויים בתוך גופם הקרוע והחסר חלקים, מהרגע שמחבלי חיזבאללה לקחו מהם את חלקי גופם ונפשם בשבי.

נפלא ואני מאושרת שגלעד חזר, אבל דיי תנו לנו ולו לחזור לחיים.

 

שחררו אותו משבי הסקרנות ומשבי המציצנות.

 

אני מרגישה נבוכה כאשר אני רואה את נועם בטלויזיה מספר שגלעד בסדר אבל עבר דברים קשים בשבי, אני מרגישה כאילו הוא צריך להצטדק במלחמתו למען בנו. לא נועם אל תצטדק, עשית מה שגם אני הייתי עושה במקומך, נלחמת להחזיר את הילד שלי הביתה.

 

מביך אותי לראות את הינף היד של גלעד שהפך להיות "סלב" בעל כורחו. לא גלעד אתה לא חייב לאף אחד כלום, חזרת הביתה כי היו חייבים להחזיר אותך, אתה לא צריך להרגיש חייב לחייך ולהניף ידיים לכל הסקרנים והמציצנים.

 

גלעד אתה לא הבן של כולנו, אתה רק הבן של המשפחה שלך.

 

חזור הביתה בשלום גלעד ושיהיו לך חיים ארוכים וטובים.

 

 

 

0 תגובות