עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
טיולי סנפלינג
23/02/2012 16:20
activity
סנפלינג, טיולי סנפלינג

פסח בפתח וזה אומר שגם האביב לא רחוק מאתנו. בתקופה זאת אפשר לראות תכנונים רבים לטיולים מעניינים ובראשם נראה טיולי סנפלינג. טיולי סנפלינג לא רק פופולאריים בקרב מקומות עבודה, אלא שגם בתי ספר, קבוצות חברים ואפילו מסיבות רווקים משלבות סנפלינג.


לצאת מהשבלונה


מקומות עבדוה רבים יוזמים ימי גיבוש לעובדים, על מנת ליצור קשרים חזקים יותר ולהגדיל את המוטיבציה של העובדים. אף על פי כן, מרבית ימי הגיבוש הללו כוללים את אותם ימי כיף, באותם המקומות. כדאי לצאת מהשיגרה, לארגן אירועים במקומות מעט שונים הכוללים פעילויות מעניינות יותר דוגמת סנפלינג. אם אתם רוצים ליזום ימי כיף מהנים שבו אכן העובדים ירגישו כיף וייהנו ולא לצאת ליום כיף כדי לצאת ידי חובה תארגנו פעילות שכוללת סנפלינג.


טיולי סנפלינג במקומות מעניינים


כדי לצאת מהשגרה ולהרגיש תחושה של ייחוד, מוטיבציה וכיף כדאי לצאת לפעילות גדושה באדרנלין ואין פעילות טובה יותר מאשר סנפלינג. כיום אפשר למצוא טיולי סנפלינג רבים שמאורגנים על ידי חברות ארגון אירועים במקומות מיוחדים ומעניינים בנופים מיוחדים. היציאה מהשגרה מועילה לכולם, בייחוד תוך ביצוע פעילויות מהנות וצפייה בנופים עוצרי נשימה. חברות רבות מארגנות טיולי סנפלינג, אך רבות מהן מתקיימות באותם המקומות.


מדריך סנפלינג מנוסה


סנפלינג היא פעילות שעשויה להיות מסוכנת, אם לא עושים אותה בעזרת מדריך מנוסה ומקצועי. אם אתם רוצים לתכנן סנפלינג במסגרת מקום העבודה, עם החברים או עם משפחה, חשוב לעשות אותה עם מדריך מנוסה. המדריך ידע אילו הם האתרים המתאימים ביותר עבור קבוצת הגילאים שבקבוצה. יציאה עם מדריך מבטיחה שתעשו סנפלינג הצורה בטוחה, ללא לקיחת סיכונים מיותרים. ביצוע הפעילות עם מדריך מנוסה תבטיח כי לא יהיו בעיות בלתי צפיות וכי היא תיעשה בצורה בטיחותית.


למצוא חברה מנוסה


יש לדאוג לעשות את הפעילות של סנפלינג עם חברה מנוסה ומדריך מנוסה. כדי למצוא חברה שמנוסה בפעילויות סנפלינג אפשר למצוא חברה שמנוסה ארגון פעילויות. אם אין לכם המלצה על חברה ספציפית, תוכלו למצוא חברה באינטרנט. חשוב לקבל המלצות מהחברה שמצאתם אודות לקוחות מרוצים והצעה לפעילות בטרם תחליטו לקבל חברה זו או אחרת.