עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
רוני רהב איש ענק ולב זהב
08/01/2014 02:40
nawaf deda

כזה הוא רהב. איש מלא סתירות. הוא טוען תמיד שלא אכפת לו מה יאמרו עליו - אבל הוא עונה לכל טוקבקיסט וזוכר כל טור שאי פעם נכתב עליו; הוא טוען כי הוא מלא חמלה לחלש מצד אחד, אבל נצמד תמיד לחזק; מתעקש שהוא צנוע, וחי חיי פאר; גדל בבית סוציאל דמוקרטי ונוהג לומר כי אינו יכול לראות אנשים שלא גומרים את החודש, ונהפך להיות בעיני רבים נציג הקפיטליזם החזירי.

רהב מקפיד בכל הזדמנות לציין כי הוא שומר על החוק מכל משמר, אבל הוא מקבל בסלחנות עבריינות של מקורבים אליו או של מי שהוא חפץ בקרבתם: את עופר גלזר, לקוח, חבר קרוב ובעלה לשעבר של שרי אריסון, ליווה רהב לכלא מעשיהו אחרי שהורשע במעשה מגונה. במשפטו של הנשיא לשעבר קצב, שהורשע באונס, הופיע רהב כעד מטעם ההגנה במטרה לקעקע את אמינותה של אודליה כרמון, היא המתלוננת "א' ממשרד התחבורה". רהב כמעט שלא הכירה, והסיבה היחידה שבגינה זומן להעיד היא שכרמון עבדה באל על, הנמנית עם לקוחותיו של רהב. השופטים קבעו שעדותו כלל אינה רלוונטית והוא אפילו לא נחקר בחקירה נגדית. לכל אלה מצטרפת כמובן התמיכה הבלתי מסויגת שלו בזמר אייל גולן, בזמן שהחקירה נגדו עוד התנהלה.

http://www.themarker.com/magazine/1.2208060

0 תגובות
שיש אלוני סחורה פגומה ושירות לקוחות גרוע
08/01/2014 02:19
nawaf deda
שיש אלוני, קרמיקה, שיש בצפון


 

לא צפיתי  שזה מה שיקרה לי כשאקנה מחברה גדולה , שיש אלוני זה אחד המקומות שלא כדאי להתעסק אתם , ואי אפשר להסביר את זה , פניתי אליהם כדי לקנות קרמיקה לדירה החדשה שלי , ספרתי להם שאני מחפש משהו איכותי , ואך ורק יצור איטלקי  , איש המכירות שם אמר חד משמעית שאצלנו יש רק דברים תוצרת איטליה ..זה להיט הוא אמר .

אכן בחרתי יחד עם בת זוגי שלי את הקרמיקה שרצינו שלמנו עבור 120 מטר , קבלנו את הסחורה אחרי שבוע .

הרצף התחיל לרצף , ובשיחה קצרה אתו ספרתי לו  שקנינו תוצרת איטליה , אז הרצף ספר לי שאין מצב שזה איטלקי , תבדוק את האריח מאחור , ואכןבדקתי וזה לא היה איטלקי אלא טורקי !!!!!!!!!!!

 

בכל מקרה רצפנו , ותוך כדי העבודה גילינו שאריחי הקרמיקה עקומים , הם הביא לי שני סוגים של קרטונים שוני , משתי סדרות שונות למרות  שהאריחים זיהים !! 

התקשרתי לאלוני כדי להחליף את הסחורה לתדהימתי הם לא נענו , ואמרו שאני צריך להחליף רצף , הבאתי שלושה רצפים שיבדקו את האריחים כולם אמרו בפה אחד 

שיש כאן שתי סדרות שונות והקרמיקה לא איכותית , היא עקומה בצדדים וזה לא יצא לי פלס !! 

באלוני טענו הסחטרה היא תקנית , הם לא טרחו לבדוק את מה שיש לי , הם אמרו שיבדקו את מה שיש להם במלאי , הדבר נורא הרגיז אותי , מה לי ולמלאי של אלוני , מאפה אני יודע מה יש לכם

במלאי !! הרי כל אחד יכול להגיד שאני בודק את הסחורה בתוך המחסן , התחננתי שיבואו שיבדקו את הסחורה שיש לי בדירה , הם אמרו שלא צריך וזה לא שיך למה שיש לי !!אחרי מליונים של טלפונים ומילים הם הסכימו אחרי חודש לבוא ולהחליף ! ויתנו לי כסף במקום , כשהשליח הגיע , העמיס את הסחורה הפגומה , ונתן לי  לחתום על דף משלוח ועל שווי הסחורה , הם צינו סכו"ם נמוך מהסכו"ם ששלמתי ב 1000 ש"ח !!  סרבתי לחתום כמובן , השליח פשוט החזיר את הסחורה שוב ונסע .
הסחורה עדין אצלי , הם מסרבים לענות לטלפונים שלי , המנהלים עסוקים  והמנהלים בלה בלה בלה 

אני כבר יותר מחודשיים מתכתב אתם ומתלפן אליהם ואף אחד לא מרחם עלי שם .

שיש אלוני פגעו במלא לקוחות שאני מכיר , אפילו רוב הרצפים ממליצים לא לקנות משם , תמיד יש אותם סיפורים , יש מלא מקומות יותר טובים גם באיכות וגם במחיר .
0 תגובות
עשרה דברים שאסור לעשות בעמוד הפייסבוק שלכם
11/11/2013 03:40
nawaf deda


בפוסט הקודם, כתבתי על עשרה דברים שאתם חייבים לעשות בעמוד הפייסבוק העסקי שלכםלחץ למעבר לפוסט הקודם

אני חייב להודות שהרשימה הזאת באה יותר בקלות, איזה פרץ של תסכול השתחרר אצלי פתאום, וואוו לא ידעתי שאני כל כך עצבני בגלל השטויות הללו, הפוסט כמעט נהיה עשרים דברים שאסור לעשות בעמוד...
אבל באמת ניסיתי לקחת את הרשימה של הדברים שלדעתי הם יותר אוניברסליים ולא רק דברים קטנוניים שלי, אם תאמצו את רוח הדברים תגלו שיש עוד הרבה דברים שלא כדאי לעשות בעמוד הפייסבוק שלכם...

1. תפסיקו לדווח בכל רגע נתון איפה אתם – זה לא מעניין אותי! זה מציף לי את הפיד! וזה בייחוד גורם לי לחשוב מה עובר על הבנאדם הזה עם הצורך הכפייתי שלו כל הזמן לספר לי איפה הוא... אם אתם עושים משהו שקשור לעסק והוא גם מגניב וגם מעניין את האוהדים שלכם את תפרסמו, אבל אני מוכן להתחייב שלא בכל יום אתם עושים משהו כזה...

להמשך כנסו ל 


تابع في موقع بلديات وهو موقع عربي اجتماعي حر ، بامكانك كتابة كل ما تريد من خلاله .


كل الاحترام 

0 תגובות
תחום ההייטק , זה לא מה שהיה
29/10/2013 17:02
nawaf deda
בתחום ההייטק מקובל מאוד לתת לעובדים רכב צמוד. "בדרך כלל חברות נוטות לאפשר לעובדים כמה שאפשר להשאיר אצלם את הרכב בתקופת ההודעה המוקדמת", היא אומרת. לאחר תקופת ההודעה המוקדמת מסתיימים יחסי העובד-מעביד ומחזירים את הרכב. למרות שקיימים קנסות על החזרת רכב מליסינג לפני תום תקופה מסויימת בפיטורים עקב צמצומים לא גובים את הקנסות האלו מהעובדים.

 

גם תקופת ההודעה המוקדמת בחברות ההייטק היא בדרך כלל ארוכה יותר מהנדרש על פי החוק, אומרת קליין. כאשר מדובר במהנדסים בכירים לרוב מדובר בחודשיים או שלושה הודעה מוקדמת, זה תלוי בתפקיד ובמעמד. מהנדס צעיר שרק מתחיל לא יקבל חודשיים הודעה מוקדמת. לדבריה, לפי החוק תקופת ההודעה המוקדמת היא חודש או פחות, תלוי בזמן ההעסקה, אך ברוב חברות ההייטק מתחילים בהודעה מראש של חודש.

 

תנאי נוסף המקובל בחברות ההייטק גם הקטנות וגם הגדולות הוא ביטוח מנהלים לעובדים. "אחד הדברים שחשוב לעשות במקרה של פיטורים, גם אם מדובר בעובדים צעירים, הוא ככל הניתן לא לפדות את קרנות פיצויי הפיטורים. ברגע שפודים אותן זה פוגע בפנסיה העתידית. כדאי לנסות להשאיר את הכספים לפנסיה, להשתמש בתקופת ההודעה המקודמת או בהפרשי פיצויי הפיטורים אם לא היה בחוזה ההעסקה סעיף 14", אומרת קליין. מרבית חברות ההייטק מעגנות את סעיף 14 לחוק אשר לא מאפשר השלמת פיצויי פיטורים ומעניק לעובד פיצויים הן במקרה של פיטורים והן במקרה של התפטרות, הפיצויים הם בגובה של מה שהופרש כל השנים ונצבר. המשמעות היא שאם התחלת במשכורת של 10 אלף שקל וסיימת ב-20 אלף שקל, לא תקבל 20 אלף שקל עבור כל שנה שעבדת – אין זכות להשלמת הפיצויים, היא מסבירה.
0 תגובות
רני רהב: "שרון, אני שם בצד שאת יודעת שאני נורא
29/10/2013 15:39
nawaf deda
רני רהב: "שרון, אני שם בצד שאת יודעת שאני נורא אוהב אותך באופן אישי, אבל אם את מכניסה את השם שלי לפייסבוק שלך את מתחילה מלחמת עולם. אני לא רוצה לריב איתך, עבודה זו עבודה. אם את מכניסה אותי בנשימה אחת עם עובדי שופרסל ומנסה לסכסך ביני לבין עובדים, אני מרגיש חופשי לעשות מה שאני רוצה לגבייך בתקשורת. את רוצה פייט, את תקבלי, אבל אני לא אעשה את זה מהר כי אני אוהב אותך. אל תשחקי באש איתי".
0 תגובות