עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

מי אנחנו בעצם?
החנות המקוונת waterfun שייכת לקבוצת ג.ש. בינוביץ בע"מ העוסקת כבר קרוב ל 20 שנה בתכנון והקמת בריכות שחיה פרטיות וציבוריות ומתקני שעשועים - מגלשות בפארקי מים בארץ ובעולם. החברה נכנסה לתחום הקמעונאי בשנת 2006 עם הקמת חברת הבת ferra canadian spas המייבאת ומפיצה את מותג היוקרה ג'קוזי COASTSPAS בישראל.

המותג waterfun
בשנת 2012 נפתח הסניף השני של ferra canadian spas באזור התעשייה כנות ומהר מאד התפתח אולם התצוגה למרכז אזורי למוצרי יוקרה ייחודיים לחצר ומכאן הדרך לחנות המקוונת waterfun היתה טבעית וקצרה. החנות waterfun מגובה בניסיון הטכני העשיר שנצבר ע"י כל צוותי ביצוע הפרוייקטים בתחומי הבריכות ומעמידה את כל הידע הנ"ל לרשות לקוחות החנות.
נושאים
בתי עץ לילדים

מבחר בתי עץ לילדים מעוצבים, איכותיים בחזרה לנוסטלגיה...
גריל גז

מבחר עצום של גריל גז בשלל גדלים איכותיים - מומלץ!
בריכות שחייה

בריכות שחייה לבית, בריכות שחייה לקאנטרי, בריכות שחייה לגינה, ברכיות שחייה לחצר ועוד מגוון עצום של גדלים ואפשרויות!
הסוד לבריאות טובה! - סגולות השוקולד מאמר מוצלח
20/01/2013 14:14
WaterFun
זר מתוק חולון, זרים מתוקים, זר שוקולד, מתנה
רבים מבינינו אוהבים ושמחים לקבל מתנות, במיוחד שמדובר במתנה מתוקה כדוגמת זר מתוק שממזמן כבר לא עוד מתנה, אלא מתנה שגורמת ועושה טוב לאנשים שמקבלים אותה. זר שוקולד שבדמותו מזכיר בדמיון מפתיע זר פרחים שלמעשה הם ההשראה ממנה התפתח תחום הזרים מתוקים. זרי שוקולד כשמם כן הם זר המורכב בשזירה עיצובית יפה ומיוחדת כולה משוקולדים בשלל גדלים ממגוון צורות וממבחר מרהיב של צבעים שונים היוצרים יחדיו מראה מלבב של זר צבעוני נעים לעין ממש פרחי שוקולד ניתן לכנותם ו...כן כן גם לנפש ולבריאות, הכיצד?

 

אנשים שאוהבים מתוק הם ידידותיים יותר

ממחקר שנערך בארה"ב נמצא שאנשים המעדיפים את הטעם המתוק הם אנשים ידידותיים ושלבים יותר, הכיצד?

לרוב אנשים עושים את ההקבלה בין איפיון האדם ותכונותיו לדוגמה: "הוא בנאדם מתוק או היא חמוצה" לאור זאת החוקרים רצו לאמת את המטאפורה - שהוא למעשה הקשר בין המחשבות להתנהגות הגוף שלנו (אם הוא איש מתוק ומקסים אין מצב שהוא לא אוהב מתוק). מחקר נוסף שבוצע מצא שאנשים מקשרים אכילת מתוק לאופי ומזג נוח, במחקר זה הוצגו לנחקרים תמונות של אנשים עם הבעת פנים ניטרלית כאשר מתחת לכל תמונה נכתבה הערה כדוגמת: "האיש אוהב לאכול שוקולד" באופן לא מפתיע התגלה שאותם נחקרים דירגו את התמונות של אלה שנכתב לגביהם שהם אוהבים מתוק, כבעלי אופי נוח ונעים יותר.

 

שבץ? - לא אצלי!

כאמור זר ממתקים ישנו השפעות רבות על האדם אם זה מבחינת היופי של הזר שמשרה רוגע וטעמו הייחודי אשר משפיע על מצב רוחו של האדם וכמוכן גם על בריאותו, יש לציין שכמו כל דבר גם בזר ממתקים כאשר צורכים כמות רבה וגדולה קיימת השפעה שלילית על הגוף. אולם מבלי לגרוע מהאמור קיימים מספר רב ונוסף של מחקרים המורים על כך שצריכה של שוקולד מפחיתה את הסיכוי לשבץ, מחקר שנעשה על כ 33.000 נשים בשוודיה מצא שככל שהן צרכו שוקולד לגופם כך ירד הסיכוי שלהן לשבץ יחד עם זאת יש לציין וזאת למורת רוחם של השוקוהוליסטים שאין כעת אישור לרוץ ולזלול שוקולד ללא הכרה. מהסיבה הפשוטה ששוקולד מכיל בתוכו מספר רב של קלוריות, שומנים וסוכר. בנוסף שוקולד מריר מכיל שלעצמו יותר מוצקי קקאו ופחות סוכר משוקולד חלב ולכן ההשערה היא שיעילותו גבוהה יותר.

זר שוקולדים הינו מורכב משוקולד וידוע שהמרכיב העיקרי של השוקולד הינו פולי קקאו העשירים בנוגדי חימצון הטובים לגופנו, ישנם אינספור של מחקרים בנושא וכמה מהם מובאים כאן לשם קבלת חשיפה על סגולותיו של הקקאו, במחקר אחר ונוסף שנערך נגלה כי השוקולד טוב ללב המעשנים, האמנם??? ובכן המחקר מדבר על ניסוי שנערך בקרב 20 גברים מעשנים אשר התבקשו מלהימנע מאכילת מזונות העשירים בנוגדי חימצון כדוגמת בצל, תפוח - עץ, כרוב ומוצרי קקאו למשך 24 שעות שלפני הניסוי. בעת הניסוי הובא לכל אחד מ 20 המשתתפים כ 40 גרם שוקולד מריר שעתיים לאחר מכן זיהו סריקות האולטראסאונד כי המריר שיפר במידה ניכרת את חלקלקות הזרימה בעורקים - השפעה שנמשכה לא פחות מ 8 שעות!!!. ניתוח של דגימות דם הראה כי השוקולד המריר עצר בכמעט ב - 50% את פעילות טסיות הדם.

 

חושניות ופלאי הקקאו

מחקר נוסף ואחרון מצביע על הקשר בין צריכת שוקולד לתשוקה מינית - מחקר של מדען איטלקי בקבוצה הכוללת כ 153 נשים בתווך גילאים שבין 26-44 מראה כי לקבוצה שצורכת שוקולד, מוגבר אצלה החשק המיני וזאת לעומת קבוצת גילאים בוגרת יותר אשר נמנעת מלצרוך את המוצר המתוק הזה. 

לסיכום נאמר שכל דבר שאנו צורכים חייב להיות במינון וב"מידה" ולא להגזים "אובר" המחקרים שמובאים לנו כשמם כן הם מחקר ולא דבר מחייב כמובן שישנה אמיתות בדברי המחקר אך אל לנו לקחת אותו בהמלצה סמכותית לכל דבר ועניין אך יחד עם זאת זה כן נותן לנו איזושהי אינדיקציה לגבי המרכיב, המוצר אותו אנו צורכים בלי לשים לב בתדירות בחיי היומיום שלנו.
1 תגובות
גריל גז – איך זה עובד?
17/01/2013 14:42
WaterFun
גריל גז, בתי עץ לילדים, רובוט לניקוי בריכה

צלייה חיצונית היא שיטה מאוד נפוצה ופופולארית של בישול. למעשה רביםבישראל גילו את הפוטנציאל שיש בגריל גז, הגריל מורכב ממשטח בישול בדרך כלל מוטותמתכת מקבילות או רשת מתכת פורצלן. כאשר מקור האנרגיה גורמת לחימום עצום בדרך כללעד לטמפרטורה של 260 מעלות צלזיוס ולעיתים אף יותר.

ישנם מספר סוגים שונים של גריל כאשר הנפוצים ביותר הם גז ופחם. במאמרזה תוכלו ללמוד הכל על גריל גז על חלקיו השונים וכיצד הם עובדים יחדיו, תלמדו מהופחם וכיצד הוא נוצר וכמוכן על ההבדלים בין נוזל פרופאן (LP) וגריל גז טבעי. כעת בואו נתחיל לפרק את גריל הפחמים על מרכיביו השונים כאשר מרכיבי הגריל יכולים לנוע בין פשוט מאוד למורכב למדי. הפשוט ביותר הוא גריל פחמים ולו שלושה מרכיבים:

* משטח בישול.
* מיכל פחם.
* תמיכת גריל (רגליות).

גרסה נפוצה של גריל פחם משתמשת במיכל רדוד, עגול רכוב על חצובה ממתכת,עם גריל בישול עגול שנשען על גבי גוף הגריל להלן תמונה להמחשה:

גריל פחמים פשוט:

גריל פחמים פשוט יכול לכלול יותר מאלו – לכמה מהם יש
מכסה כדי לכסות את הגריל ומשטחי בישול שכבתיים נוספים
אבל היסודות זהים.

מקור הדלק לגריל פחמים בסיבה כבר לפחות 5,000 שנה. אף
אחד לא יודע מי גילה את הפחם  ואפילו מתיהציביליזציה
השתמשה בה לראשונה, אך ראיות של פחם נמצאו בכל רחבי
העולם. אפילו ניתן היה למצוא ראיות כי הפחם היה בשימוש
בתהליך החניטה למומיות מצריות!

אולי לא תוכלו להאמין אך העובדה היא שפחם אינו חתיכת סלע או סוג שלפחם אלא...חתיכת עץ! פחם הוא חתיכת עץ שנוצר על ידי חימום בטמפרטורות גבוהותובהיעדר חמצן. כלומר לוקחים עץ שמים בקופסת פלדה אטומה או חימר ומחממים אותולטמפרטורה של כ – 538 מלות צלזיוס! אתם בוודאי שואלים למה לעבור תהליך מייגע ומפרךכזה ולא לקחת פשוט עץ ובצע ישירות את תהליך השריפה והצלייה? ובכן עץ שנכרת מכילהרבה מים לעיתים אף יותר ממחצית משקלו!

בישול עם גז:

גם גריל הגז הפשוט ביותר מורכב יותר מגריל פחמים טיפוסי. המרכיבים שלגריל גז כוללים:

* מקור גז.
* זרנוקים.
* שסתומי ויסות.
* מבערים.
* מתנע.
* משטח בישול.
* גוף גריל.
* מכסה חלק עליון לגריל.

מכסה הגריל חלק עליון משמש לכיסוי שטח הבישול בכדי ללכוד את האווירהחם , דבר אשר מגביר את הטמפרטורה בתוך הגריל. פתח כניסת הגז לגריל מחובר לווסתדרך הצינור הראשי. הרגולטורים נשלטים על ידי כפתורים המאפשרים לקבוע כמה גז יזרום ישירות לצורב. לרוב הגרילים יש שני מבערים עיקריים עם שליטה לכל אחד, כל צורב ישסדרה של חורים זעירים לכל אורכו שרדכו יוצא הגז.

שלושה דברים נדרשים לגריל בכדי להידלק כראוי:

* גז.
* חמצן.
* מצת.

הגז לגריל מסופק דרך בלון גז או דרך צנרת הגז הטבעית הראשית וחמצן מגיע מהאוויר . אך הניצוץ מאיפה בא?... הניצוץ בדרך כלל מסופק על ידי מתנע הגריל, המכונה לעיתים המצת. בלחיצת כפתור או ידית מסתובבת שיוצרת ניצוץ של חשמל כדי להצית את הגז. 

0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
רובוט לניקוי בריכה

מיטב הרובוטים החדישים והחדשניים! איכותיים ביותר מותג וותיק במחיר שלא ניתן לפרסם!
נדנדות וערסלים לגינה

נדנדות, ערסלים לגינה, חצר, גג ולכל מטרה!
סאונה יבשה

סאונה יבשה / רטובה במגוון גדלים ובעיצובים ייחודיים ובלעדיים.
ריהוט לגינה

כל הריהוט לגינה / חצר / גג כסאות, שולחנות, מיטות שיזוף הכול מהכול ובאיכות ללא פשרות!