עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

החלטתי לפתוח בלוג שידבר על דיכאון , חרדה , חתכים , אלכוהול וסמים . ואנחנו כאן ביחד לעזור אחד לשני .
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2014  (3)
תודה
15/07/2014 13:10
lera
תודה לכולם שאתם באמת קוראים את הסיפור ומתעניינים בבלוג עצמו שלי ושאתם מגיבים ועוזרים לי :) ממש תודה :) וגם , עם יש מישהי שרוצה לספר את הסיפור שלה שתפנה אליי באיימיל ואני יפרסם עם זה באילום שם או לא , תרגישו חופשי (: איימיל : Lera199@walla.com
0 תגובות
הסיפור שלי ..
14/07/2014 13:25
lera
אוקיי, אתם בטח רוצים לשמוע על הסיפור שלי גם כן ..
אני יתחיל מהתחלה , זה התחיל מאז שהייתי קטנה , יש כאלה שמקבלים צומי ויחס וכאלה דברים כשהוא היה קטן אצלי זה לא היה ככה ההורים שלי היו רבים כול הזמן .. אבא שלי היה מכה את אמא שלי .. ורוב החיים שלי הוא ישב בכלא וגם כשהוא היה בבית תמיד היו מרביצים עם חגורה .. אני זוכרת את זה .. זה קשה וזה כואב להיזכר ..כשהגעתי לכיתה ו' הדברים התחילו להשתנות .. זה נהיה גרוע גם בבית ספר .. ילדים התחילו לקלל אותי על כלום .. שמנה , זונה , שרמוטה , וכול השמות האלה שאפשר לשמוע .. לא היו לי כולכך הרבה חברים .. ואז באמצע כיתה ו' ניסיתי סיגריה .. והתחלתי לעשן בכיתה ו' כי חשבתי שזאת הדרך הכי טובה ..
אבל זה לא.. ההורים תפסו וקיבלתי מכות .. סיימתי כיתה ו' .. היה גרוע .. התעודה שלי הייתה גרוע ציונים נמוכים ואין חברים כולכך...
עליתי לכיתה ז' ואמא נתנה אותי לפנימייה .. בפנימייה בהתחלה היה קשה רציתי לצאת .. הייתי חולה תמיד רק לצאת משם רציתי אנשים היו מסתכלים בצורה כזאת שאת שונה .. ואז הגעתי כמעט לאנורקסיה .. לא אכלתי והתעלפתי כול הזמן בלי אוכל ובלי מים ..
המשכתי לעשן .. ואנשים התחברו אליי כי אני מעשנת ולא בגלל מי שאני .. וזה כולכך עיצבן אותי .. התחלתי לחתוך .. ביידים ברגליים בבטן .. ואז ניסיתי להתאבד חשבתי שאין משמעות לחיים... אני בסה"כ בכיתה ז' .. למה ילדה בכיתה ז' צריכה לחוות כאלה דברים ?
נתנו לי פסיכיאטר בגלל החתכים .. הייתי על כדורי דיכאון .. ונימאס לי מהם אז לקחתי את עצמי ביידים .. הפסקתי לעשן אבל לא למדתי לא חתכתי ולא חשבתי נטיות אובדניות ..
הגעתי לכיתה ח' .. בכיתה ח' דווקא למדתי והיו לי חברים .. אבל זה נהיה שונה .. אני התחלתי לדבר בצ'אטים באינטרנט .. והגעתי למצב שאני שולחת תמונות עירום שלי לאנשים .. כי חיפשתי יחס שמישהו יתייחס אליי וישים לב אליי ..
שוב פעם חתכתי היה לי קשה כולכך עם כול זה .. אנשים גילו .. ונהייתי השרמוטה של השכבה .. מה בסה"כ רציתי ?..
יחס ? לפני סוף כיתה ח' סבא שלי נפטר .. הוא היה הכול בשבילי הוא היה האושר שלי כמו דמות אב בשבילי .. והוא הלך .. הייתי בבית הרבה זמן בכיתי כול כך הרבה רק רציתי שהוא יחזור .. כשהוא נפטר נהייתי ילדה אגרסיבית , עצבנית , ואלימה .. ועישנתי ושתיתי ..
בכיתה ט' .. אנשים קראו בשמות והתלחששו מאחורי הגב כאילו אני לא רואה ..
שמתי ז** אחד גדול .. מה אכפת לי ? הלכתי לסיגריה .. רבתי עם אמא שלי והמדריכים בפנימייה וחברים וחברות .. היה סיוט ..
לא למדתי בכלל .. כול הזמן הברזתי , ישנתי תמיד בחדר בפנימייה לא היה לי כוח לכלום לא לאנשי ולא ללימודים אפילו לא לעצמי.
סוף כיתה ט' הבנתי שאין משמעות בלהיות מגעילה ואגרסיבית אנשים מתרחקים ..
היום אני עולה לכיתה י' .. והבנתי שבשביל לעזור ליעצמי אני צריכה לעזור ולתת יד לאחרים ..
להוציא אותם מהבור הזה שהם תקועים בו ..
עם קראתם עד הסוף .. תודה באמת תודה שהקשבתם לי ובאמת נתתם כמה דקות לקרוא את זה ...
1 תגובות
פוסט ראשון :)
14/07/2014 13:03
lera

אוקיי אז ככה , זה פוסט ראשון של הבלוג שלי , הבלוג שלי ידבר על דיכאון , חתכים , אלכוהול וסמים. כול אחד ואחת יוכל לספר לי את הסיפור שלו בין עם זה במייל או בפייסבוק ואני יפרסם ואני יוכל לעזור לכם ואתם תעזרו לי , כי גם הסיפור חיים שלי הוא כזה אז החלטתי לפתוח בנתיים בלוג ובקרוב יפתח אתר לזה , אז אני ישמח עם תקראו תתעניינו ותעזרו :)

2 תגובות