עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מטרות שלטי הכוונה לחנויות
19/10/2017 20:00
תדהר שלטים
שלטים, הכוונה, שלטי הכוונה, שלט לחנות

כמה פעמים יצא לכם לשמוע מלקוח שהגיע לחנות או לעסק שלכם, שהוא חיפש אתכם בכל מקום אפשרי ולקח לו זמן עד שהוא מצא אתכם? כמה פעמים אותם לקוחות הגיעו לחנות שלכם מתוסכלים ועייפים מחיפושים? כמה פעמים מצאתם שזה גם משפיע על כל החוויה שלהם כלקוחות, גם בתוך החנות עצמה? ולא פחות חשוב – כמה לקוחות התייאשו בדרך ובמקום להמשיך לחפשאתכם, בחרו להיכנס למתחרים? 

כי לא משנה כמה המותג שלכם חזק ומשפיע – אם הלקוחות שלכם מתקשים לאתר אתכם פיזית, אתם מסתכנים בכך שהם לא יימצאו אתכם בכלל. אז איך אתם יכולים לעזור להם להתמצא? עם שלטי הכוונה לחנויות.


 מה הם שלטי הכוונה לחנויות?

שלטי הכוונה לחנויות, בדיוק כפי שמרמז השם – הם שלטים אשר ממוקמים מחוץ לחנות או לביתהעסק שלכם, במקום בולט ומרכזי, על מנת לעזור ולכוון את הלקוחות אשר מעונייניםלהגיע לחנות שלכם. מדובר בשלטים אשר נושאים את הלוגו של העסק שלכם ואת שם המותגוניתן להציבם בכניסות לקניונים, בחניונים, על מבנים, בכיכרות או בכל מקום אשרי אפשר לשלטי ההכוונה לבלוט ולתפוס את עינו של הלקוח. 

בצורה כזו, לקוח שמחפש אתכם ואת העסק שלכם, יכול לזהות את השלט שלכם בקלות ולדעת בדיוק לאן הוא צריך ללכת, על מנת לאתר את החנות שלכם.


שלטי הכוונה לחנויות – לא רק ללקוחות אבודים

היתרונות של שלטי ההכוונה לחנויות לא נגמרים אך ורק בהכוונה ללקוחות שמחפשים אתכם. למעשה,העובדה שהם ממוקמים במקום מרכזי ובולט יכולה גם לחזק את המיתוג שלכם ולמשוך אליכם לקוחות שאפילו לא חשבו שהם רוצים להגיע אליכם היום, אבל אז – הם נתקלו בשלט שלכם. 

הרי לא כל קנייה שהלקוחות שלכם עושים היא מתוכננת ולעיתים רבות, מדובר בקנייה בספונטנית של הרגע. לכן, שלט ההכוונה יכול להביא לידיעתו של הלקוח הפוטנציאלישהחנות או העסק שלכם נמצאים באזור או במרחק הליכה ולעורר אצלו את הצורך להגיע אליכם – פשוט כי אתם קרובים.


שלטי הכוונה בתוך החנות

כמובן,ששלטי הכוונה לא חייבים להיות רק מחוץ לחנות. סביר להניח שהלקוחות שלכם יזדקקו לשלטי הכוונה גם בתוך החנות שלכם, במיוחד אם יש לכם חנות גדולה במיוחד. לדוגמה, אםיש לכם חנות לכלי בית, שלטי ההכוונה בתוך החנות יכולים גם לעזור ללקוחות שלכם לאתרבדיוק את מה שהם צריכים (בין אם זה סירים או מגבות למשל) וגם ליידע אותם על מוצרים נוספים שאתם מוכרים (לדוגמה, לקוחות שנכנסו על מנת לרכוש כוסות חדשות, מגלים בעזרת השלטים שיש לכם מחלקה מצעים ומחליטים על הדרך, לרכוש זוג מצעים חדשים). בנוסף,שלטי ההכוונה בתוך החנות, יכולים להוריד את העומס מהצוות שלכם, שיכול להתמקד יותר במתן שירות ללקוחות השונים ובמכירות.

מעוניינים בשלטי הכוונה לחנויות? בתדהר תעשיות שלטים נעזור לכם להתאים את השלט הטוב ביותר עבורכם! 

לפרטים נוספים והזמנת שלטי הכוונה  צרו קשר עם חברת תדהר תעשיות שלטים במספר: 03-5442280 
או השאירו פרטים ונחזור אלייכם בהקדם. 

 

0 תגובות