עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני לא רוצה לחשוף פרטים כדי שאנשים שאני מכירה לא יגלו את הבלוג הזה.
כי הוא שלי, אני הולכת לחשוף פה את רוב החיים שלי... כמובן שאני אשתמש בשמות בדויים אם בכלל.
מקווה שאני אעזור למישהו, להראות שיש עוד מישהו שחווה את אותם הדברים ולראות איך הוא מתמודד איתם..
אתם לא חייבים לאהוב את הבלוג הזה, אבל אם אתם באמת אוהבים תפרגנו ותנו עצות ואם לא פשוט תעברו לאחר.
הבלוג הזה הוא כולו שלי.
_XDThe mysterious girlXD
"this is me:D"
24/07/2012 01:32
XDThe mysterious girlXD
החופש הזה מבלבל. 
כל השגרה התבלבלה לי, החברים שהייתי רואה כל יום (כולל הבנים..) כבר לא על ידי במרחק נגיעה.
אני התאהבתי במישהו לפני שיצאנו לחופש אבל כמו תמיד אני זאת שאהבה אותו והוא לא אותי... 
אני לא מפסיקה לחשוב עליו, אני כל הזמן חושבת על כמה מפגר הוא יכול להיות!. איך הוא יכול לחשוב שהוא לא מושלם?! כל דבר שהוא לא אוהב בעצמו אני אוהבת, ואפילו חושבת שזה הופך אותו ליותר מושלם...
אין לי ממש מה לעשות כי זה לא היה מסתדר בכל מקרה כי הוא דיי "האקס של חברה שלי.." והיא בטח תקנא כמו שהיא עושה תמיד, גם שאין ממש סיבה):
אולי תחשבו שאני איזו עוד סתם ילדה פתטית שמתאהבת במישהו שהיא לא יכולה להשיג. אבל, אני לא כמו הבנות האלה שמעריצות את ג'סטין ורוצות להתחתן איתו (אלוהים לא!) אני באמת אחרת.
בשנה הזאת גיליתי תחומים שונים שלעולם לא חשבתי עליהם אפילו. ישר שפטתי מבלי שאפילו ניסיתי...
החופש הזה באמת לקחתי על עצמי לשבת ולחשוב מי אני באמת ואני חושבת שגיליתי עוד כמה פרטים מעניינים והנה כמה מהם: 1- אני אוהבת את כל סוגי המוזיקה חוץ ממזרחית.
2- אני חולה על סדרות מצויירות ותמיד אהבתי, אבל הבעיה היייתה שהתביישתי והסתרתי אתזה כי                        חשבתי שיצחקו עליי ולא יתייחסו אלי ברצינות. 
  3- אני מורכבת. זה נשמע מאוד "פאקצי" להגיד "אני ילדה מאוד מורכבת" אבל זה נכון. כל אחד מאיתנו                 כזה. גם אם אתם חושבים שגיליתם הכל על עצמכם ושאתם מכירים את עצמכם מ-ע-ו-ל-ה אז תחשבו                   שוב פעם כי אתם תגלו עד היום האחרון שלכם (רגע של דיכאון קל..) שאתם לא יודעים הכל על עצמכם.
 אז למה התכוונתי שאמרתי שאני "מורכבת"? הנה למשל, אני חצי "טומבוי" וחצי "נסיכה-או איך שלא תקראו לזה..-" אופנה, איפור ונעלי עקב זה הקטע שלי. א-ב-ל, אני בחורף רק קופצת בין שלולית לשלולית ואני מלאה בפצעים, אני יודעת בערך איך לשחק כדורגל, ואני חולת על בוץ לפעמים (חחח כן כן על בוץ..) אז זאת רק דוגמא אחת. 
אז לסיום, זה ה"פוסט" הראשון שלי ואת האמת  זה לא כל מה שרציתי להגיד אבל צריך להשאיר משהו גם לפסטים הבאים.. להתראות עד הפעם הבאהP: ותזכרו כולנו מורכבים ושונים אבל מאותו הגזע אז אל תשפטו אחרים כי גם לכם יש כמה צדדים מביכים גם אם אתם לא מוכנים להודות בהם, הם תמיד שם!
                                                                                                                    - XDThe mysterious girlXD
      
3 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2012  (1)