עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
והווו I fell good!!!!! Tnanananana ifell good tnananana!!! So good!!! So good but I'm go a yous!!! אוקי אני בטוחה שחצי מפה שגיאות כתיב מזעזעות אבל לכולם יש צרות אבל למי זה אכפת אני יודע שחיים רק פעם אחת!! אוקי שכתבתי אתזה הייתי ממש היפר אקטיבית אוקי??? זין לריטלין!!! הידד למופרעים והוו!!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
טוב ביי
05/05/2012 13:04
Adi(:
בייי הלכתי מהבלוג כי אנלי כוח חשק רצון ולמי לכתוב..אתן סתם..טוב יאללה ביי..אבה כן נון ב׳ שוב פרצו לי...את הפוסטים השנים האחרונים שכתבתי ואת התגובות לא אני כתבתי...טוב אז יאללה תחשבו עליי מה שאתן רוצותאם אתן בכלל זוכרות אותי...ושיהי ה לכם אחלה חיים...ושתהיו ו תהנו החיים כי חיים רק פעם אחת ולא תהיה לכם עוד הזדמנות להיות צעירות..טוב ויש דבר אחד שתמיד תזכרו בבקשה יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז...יאללה ביי
4 תגובות
המון אמונות אבל רק אחת חזקה..
02/05/2012 23:25
Adi(:
אני מאמינה באלוקים ובתנ״ך אבל אני הכי מאמינה בארץ ישראל מה אני קודם? יהודיה או ישראלית? ישראלית יהודייה אני יכולה להיות בכל מקום בעולם ישראלית רק בארץ הזו..אני מאמינה בה׳ אבל לא מאמינה במצוות שאני יהיה גדולה חוצמה קידוש אני לא יעשה שום מצווה..רק להיות כאן בארץ ישראל..יש סיכוי שאני יעשה מצוות אבל לא בכוונה ובידיעה אני עכשיו עושה מצוות אני יתרום כסף לעמותת ואני יכבד את ההורים שלי אבל לא כי ה׳ אמר לי כי אני אמרתי לי..אלוקים קיים לא משנה איזה דבר תגידו..אותי זה לא מעניין ה׳ קיים והוא איתי תמיד..אז מה עם רע לכם!,!?!?!? אז מה אם הייתה שואה? דווקא בגלל זה הוא קיים! תגידו לי סיבה אחת למה הוא לא קיים שאני יוכל להאמין לה.אבל אני מאמינה יותר באדמה הזו שאני דורכת עליה..אני ישרת בקרבי ואני אשאר כאן תמיד! לקח לי הרבה זמן לחשוב עלזה והרבה דברים גרמו לי לחשוב אתזה כל הסיפור על הגליות שיוערי היסטוריה תנך הטקס קצינים והסיום קורס שייטת של בנדוד שלי ושל אחשלי והכי הכי כעבודת שורשים! אנלי בעיה עם אנשים שלא מאמינים ואנלי בעיה עם מאמינים ואני בעיה עם אפחד חוצמה אנשים ששונאים את הארץ! ני יכולה להחזיר אדם בשאלה ועשיתי אתזה רק בשביל שהוא יבין איזו כבוד יש לארץ הזו..
5 תגובות
כפרות הודעה לכולן
30/04/2012 22:52
Adi(:
תגידו נשמות למה אלה פרשה?? מה קרה רבתן איתה או משו? או שהיא סתם פרשה בלי להגיד כלום כי אני דיי דואגת אתן יודעות לא הספקתי לדבר איתה..וחוצמזה באלכן להגיב לי?? אני תמיד מגיבה שאני יכולה וישלי ממוצע של תגובה 1 בפוסט..זה דיי עצוב....טוב ויש סיכוי שאני פורשת..לא בגלל זה דברים אחרים..כי אפחת לא משתפת אותם בכלום וזה דיי מרגיש שאתן שונאות אותי...סורי...רק אומרת...יאללה ביי נשמות..
7 תגובות
יש דברים שרציתי לומר..
29/04/2012 23:35
Adi(:
אוקי אני אתחיל במילים״ אוקי אני אתחיל במילים אני לא מפונקת!״ אני לא בנאדם מפונק...בחיים שלי מאז שאני זוכרת את עצמי אני לא התלנוננתי..בחיים גם שהיה קשה..אוקי זה פשוט פוסט של זכרונות..אז אל תצפו לכלום..אני בחיים לא הייתי מפונקת ולא התלוננתי ולא ביקשתי כלום מאפחד...אני יכולה להסתדר לבד ובכוחות עצמי..אוקי אולי הבקשה היחידה שלי הייתה שיבואו לי נייר טואלט שנגמר לי..אבל זהו..אני עכשיו פשוט נזכרת בדברים שקרו לי סתםככה ואין חי הרבה מה לעשות אז באתי לכתוב..אתם לא חייבים לקרוא ואתם לא חייבים להתייחס אל זה אבל זה החיים שלי.. אני זוכרת שלפני כמה ימים המורה שלנו לתנך שהיא בנאדם קשה שמאד מקפיד שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי..היא סיפרה לנו על בנדוד שלה שכבש את הר החרמון..ומת בה׳ באייר ובגלל זה היא לא חוגגת את יום העצמאות ממלחמה הקשבתי לה אבל כלכך רציתי להגיד שאני במקומה הייתי חוגגת ואפילו עוד יותר כי זה רק מראה עוד יותר גאווה וגבורה וזה מזכיר את הניצחון וחוצמזה שאם היא באמת עצובה מזה כל יום הוא יום הזיכרון לא צריך יום אחד ספציפי ואנשים שאומרים לדעתי המעבר החד הוא מעבר קשה בין יום הזיכרון לעצמאות שילכו להזדיין כי לא עובר יום יום 9 שעות לא עברו וכבר הם מרססים קצף אחד על השני..אז שלא יתחילו להיות צדיקים...כי רק מי שבא מהאמת כאב ויודע..רק אז אתה באמת יכול להבין את המעבר החד הזה...ועוד לשמוח..יש אנשים שכן יש להם אובדן אבל הם לא מבינים אותו מספיק כדי לגוב את יום העצמאות...עוד זיכרון שלי: איך קיבלתי מחזור..זה היה ה1.1 2012 יום לפני זה הייתי בבר מצווה של ידיד שלי...שהוא לא בדיוק ידיד אבל המשפחות שלנו חברות..ואכלתי מהמזרקת שוקולד..ואז נזכרתי שלפני שנה כל הכיתה אכלה ממדרגת שוקולד בבר מצווה אחרת וחצי כיתה לא הגיעה כי היה לה כאב בטן..ויום אחר זה היה לי כאב בטן..עשיתי אחד ועוד אחד..לא תאורתי לעצמי שזה בגלל סיבה מיוחדת..כולה מפל שוקולד וזה יפסיק מחר..הגעתי לבצפר מוקדם כמו תמיד ושכבתי על אחד השולחנות ילידם ראו אותי ואמרתי שלום וסיפרתי להם את הסיפור עם המפל..והם אמרו אהה של זיכרון נעים והלכו..ואז זה היה יום שקניתי כריך עם שוקולד..זה מה שבדרך כלל מרגיע אותי לא משנה למה אני חולה..או לא מרגישה טוב ואז אכלתי ושנכנסו לכיתה הרמתי טיפה את המכנסיים שלי והתיישבתי במקום..ואז ראיתי חום כזה על היד..שוב עשיתי אחד ועוד אחד וחשבתי שה שוקולד הרחתי לא היה ריח מרחתי על השולחן וזה נמרח כמו שוקולד ואז כןכן טעמתי את המחזור שלי..אפשר לעבור הלאה? טוב זה היה שלב שעדיין לא כלכך הבנתי כלום...ואז הרמתי שוב את המכנסיים (לא מצאתי את החגורה שלי ואין ג׳ינס אחד שבידה שלי..פוקוס גם לא..אני אקסטרה פטיט ואין שם באקסטרה פתית...טוב קיצר שוב ראיתי אדום חום כזה הפעם לא עשיתי עם זה כלום אבל כל הזמן הרגשתי את התחתונים לוחצות לי על התחת ואז חברה שלי ביקשה ממני ללכת לשריותים איתה ואני הלכתי כי אני תמיד צריכה לשירותים ואז חשבתי לעצמי איזה מפגרת את לא עושה 2+2 מהתרגילים שאת מקבלת...ואמרתי לחברה שלי..והסתדרתי...עוד זיכרון פעם אני ואחותי התאומה אז הלכנו למעדתק בחיפה וראינו שם מלא דברים ואז טיילנו על העמודים שם והחטנו שאנחנו הנסיכות של מדעתק ודיברנו שם עם כל המזכירות והמדריכים והיה ממש כיף והיה איזה מדריך אחד שאמר לנו בצחוק שאם נעזוב אותו הוא ייתן לנו ארטיק ואז עזבנו אותו והוא הכין לנו ארטיק מאוריגמי(; חחחחחחבל שזה הזיכרון היחיד הטוב שלי מאחותי..טוב לא משנה יאללה ביי... 
2 תגובות
ובנימה אופטימית זו אל וסט הבא הפחות..מעודד..
29/04/2012 22:34
Adi(:
אוי וואי לפני שאני מתחילה עצוב לי להגיד מ- עודד): עודד...לא משנה...טוב קיצר רבתי עם חברה שלי הקודמת לפני שרבתי עם נועה..היא התעצבנה כי החלפתי חברות ואז הזכרתי לה שאמרתי לה שאני כבר לא יכולה להיות עם נועה והיא התחילה לצרוח אלי שמה נראה לי ושמי אני חושבת שאני שאני יכולה לגרום לה לבחור ואם ככה כבר עדייף את נועה ואז שתקתי והלכתי הביתה כי היינו באליקו...ואז שחזרתי הביתה התחלתי לבכות...זה עצוב כמה שאנשים יכולים להיות דו פרצופיים..שהם יום אחד החברה הכי טובה ויום אחד אחרי צורחת עליי שכל הרחוב שומע...זה עצוב..אהה כן ודרך אגב למי שזוכרת בתחילת הבלוג כתבתי על זה שאצלנו אין מקובלים..מסתבר שרק שאתה למטה את רואה מי מקובל ומי לא..מסתבר שהחברות שלי לא מקובלות כלכך ובגלל שרבתי עם נועה והיא הפיצה עליי שקרים שאני עשיתי ובכלל כל מה שהיא עשתה לי,פתאום יצאה שאני עשיתי לה..אז דיי העיפו אותי..אבל לא אכפת לי שמה על זה זין...עכשיו ישלי חברות פי 10000000000000 יותר טובות ותמיד ישלי את הבלוג כאן אין מקובלים כל אחד הוא מיוחד בפני עצמו(: אהה כן ואני ורועי נפרדנו..מסתבר שהוא וההורים שלו היו צרכים לטוס לארצות הברית ל 5 שנים והוא עדיין לא סיפר לי על זה..לא נורא..אולי עדייף כה אם זה מה שהגורל רוצה..ועכשיו בשורה משמחת העלתי 5 קילו(:
0 תגובות
תקשיבו אנשים אין בנאדם שהוא לא חרא..
29/04/2012 22:23
Adi(:
כולם חרא בני אדם ולכולם אמרו עליהם שהם בני זונות וכולם אמרו לפחות פעם אחת על מישו בן זונה..כולנו חרא של אנשים וזה בלי שום כוונה להעליב להפך זה עם כוונה לעודד אני חרא כי אני בחיים לא נותנת לאפחת הזדמנות שניה ואם אני שונאת מישו זה לנצח ואני עקשנית ופסימית באופן מעורר רצון להתאבדות ואופטימית באופן נאיבי..כולנו חרא של אנשים!! לכולם יש תכונות רעות לא משנה במה אתם מאמינים באבולציה באנו מהקוף למה אתם מצפים?? בתנך גם אז אדם האנשים היו עקשנים מתפתים בקלות נגררים שקרנים תמימים וכפוי טובה...(אדם וחווה התפוח עם הנחש..מתפתים לאכול את פרי עץ הדעת נגררים אחרי חווה בלי לעמוד על שלך שקרנים שהם שיקרו לאלוקים שהם לא אכלו מפרי עץ הדעת תמימים כי הם לא באמת חשבו שה׳יודע הכל שזה גם פיקפוק וכפוי טובה שהם אחרי כל מה שאלוקים עשה ככה הם גומלים לו...) וגם אם אתם מאמינים באיזה יצור חד תאי או אני לא יודעת עדיין מאז ומעולם לאדם היה תכונות רעות!! אז זה לא חידוש כולנו זבל כולנו רכלנים עקשנים מעצבנים ועושים דווקא אבל גם כולנו אנשים טובים..זה מה שיפה תכונות טובות. בגלל זה המשיח לא בא בגלל התכונות הטובות שלכם אז תתחילו להסתכל על התכונות הטובות במקום לחשוב על הפוסט הזה כל מה שסיפרתי לכן שאנחנו חרא תעשו על זה ריסטרט ותתחילו לחשוב יש בי תכונות טובות וזהו כל השאר כבר יבוא לבד..
1 תגובות
קובי אפללו ומעילי סיירוס מזרים מושלמים!!!
29/04/2012 18:05
Adi(:
יואו אני אוהבת את קובי אפללו !! ישלו מוזיקה נדירה!! הוא הזמר האהוב עליי מהשירים בעברית!! תאמת שהוא היחיד שאני שומעת מהשירים בעברית!! אין הוא זמר מושלם לא כמו המזרחית המפגרת הזו!! חוצמה שיר אחד מאד ספציפי אף מוזיקה מזרחית לא תושמע אצלי בבית! קובי אפללו מביא משו אחר למוזיקה הישראלית במקום כל הזאבללה שמשמעים...ומטילי סיירוס!! אין היא מודל לחיקוי הערצה ולשאיפות!! זמרים מושלמים שניהם!!
1 תגובות
חלאס עם השחור(:
27/04/2012 23:25
Adi(:
דיי חלאס עם השחור(: החיים יפים ורודים לא לא רק ורודים גם כחולים ותכלת ורדומים וכתומים בכל הצבעים חמה דווקא שחור?? מה אתם רוצים להראות שרע לכם?? אני כותבת שרע לי גם ברקע ורוד! שאתם ערסים?? אפשר להיות ערסים גם בצבע אדום כהה ולבן שאתם גותים?? אפשר להיות גותים גם בצבע כחול!! אז חלאס עם השחור המבאס תחת הזה!! אוקי אם אתם ממש רוצים שחור גם אלה עשתה בלוג שחור אבל שחור נורמאלי..אני כבר לא מדברת על מצב רוח ערסיות או גותיות אני מדברת על זה שאני לא יכולה לקרוא!! חלאס להיות מבאעסים!! יאללה הלכתי לאכול פיצה ביי.
7 תגובות
פנטה
27/04/2012 19:32
Adi(:
פנטה סליחה נו זה לא היה בכוונה ממש לא התכוונתי לפגוע בבקשה סליחה... נו אני מצטערת לא התכוננתי לעשות שום דבר...ואחרי זה התכוונתי לצחוק איתך.. בבקשה תסלחי לי אני יעשה הכל בבקשה נוו אני ממש מצטערת באמת...בבקשה סליחה..לא התכוונתי את ממש חשובה לי שאת לא מבינה עד כמה..ממש סליחה אני רוצה לחזור להיות חברה שלך אני יעשה הכל בבקשה את ממש חשובה לי סליחה..
4 תגובות
השתנתי...
27/04/2012 17:04
Adi(:
טוב כמו שהכותרת אומרת השתנתי..מאד....החלפתי חברות והחלפתי אופי...בגלל נועה החלפתי חברות לחברות מצחיקות יותר ומעודדות יותר...ופשוט השתנתי בכלכך הרבה דברים..הגעתי למסקנה שהעולם טוב ושכל האנשים טובים פשוט לא מראים אתזה (לא כולם..) ושצריך לשמוח שקיבלנו את החיים ולשמור עליהם שלא יאבדו כי יש כאלה שאין להם...או שאיבדו /: העלתי לפייס תמונה שלי של האחרי אחרי הכל..דיברתי עם נועה ודיברתי עם אחותי ועם ההורים שלי ועל הכל דיברתי..דיברתי עם המורה שלי לספרות...נאבד לה ילד...ז״א החיים שלו...דיברתי איתה ואמרתי לה שאם היא הייתה יודעת איזה דמות משמעותיות היא זה אז היא לא הייתה רק מורה...הבנתי הרבה דברים ופשוט השתנתי...גם באופי גם במראה גם בהתנהגות וגם בלבוש וגם בהכל...אני עדיין שונאת את נועה ואחותי והכל..אבל לא שנאה כזו עמוקה וגדולה..שנאה של הרגל ושל עצב..אהה כן והלכתי לדיאטנית והיא אמרה לי שלצערה היא רואה הרבה ילדות במצבי ובגילי ולרובן זה כי הן מרעיבות את עצמן ומקיאות את מה שהן אוכלות...היא שאלה אותי מה אני אוכלת בערך ביום ואמרתי לה שארוחת צהריים וערב..והיא שאלה אם משו בין הארוחות ואמרתי לה לא ואז היא אמרה לי שאני צירכה להתחיל לאכול ארוחות בוקר ולגמור חבילת ממתק ביום... מוזר שדיאטנית אומרת אתזה אבל אוקיי....טוב קיצר הלכתי אליה לפני 4 ימים ביום שחזרתי מהטיול והיא אמרה לי שבתוך בערך שבוע כאילו הממוצע שבוע אני אשמין 5 קילו..(: יאייי וקיצר אני צריכה להגיע ל50 קילו ליתר ביטחון ולהפסיק עם בחבילת ממתקים אבל להמשיך לאכול ארוחות בוקר ביום...ושבעוד חודש לחזור עליה!!! אתם קולטים?? תוך 4 שבועות אני יעלה 20 קילו!!! יאייי(: היא אמרה שזה על פי דיאטת ההשמנה שהיא המציאה חחח יאיי טובזהו ביוש (:
3 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא »