עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

החיים שלי כל הזמן מסתבכים... אבל תכלס אני חייבת להוציא עצבים באיזשהו מקום. אז עשיתי בלוג.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (2)
חברים  (1)
יאוש  (1)
ידידים  (1)
נשיקה  (1)
סיבוך  (1)
ארכיון
פוסט מספר 3
23/12/2013 16:22
Tamar_MI
המצב מתחיל להשתפר סוף כל סוף..
הרגע חזרתי מבי"ס ונפרדתי מיובל.. אמרתי לו שאין לי זמן לחבר בגלל המגמה ( מה שנכון והוא אפילו אמר שרואים) וכדאי לנו לעשות הפסקה.. לקחנו את זה סבבה ואנחנו ממשיכים להיות ידידים*.
אני חייבת לדבר עם יורי.
אולי אני קצת חופרת על כמה שאני אוהבת אותו, ואולי אתם חושבים שאני קטנה בסך הכל בשביל "אהבה", אבל אני רוצה לזכור את הילדות שלי, לראות איך הייתי טיפשה ולפעמים חכמה... 
אל תחשבו שאני כל הזמן מדברת על בנים, יש לי גם חברות.
החברה הכי טובה שלי בכיתה זאת עדי, ילדה מצחיקה והדבר האהוב עליי בכל העולם. והיא אחת מהבנות שיודעת שאני אוהבת את יורי.
יש את שירה- ילדה חמודה והיא שרה מדהים אבל לפעמים היא יכולה להיות מגעילה וחופרת (היא אמרה את זה) וזה נכון... שנה שעברה רבתי איתה ולא דיברתי איתה איזה 3 חודשים, ואז השלמתי איתה ואני טיפה מתחרטת.
יש את עמית- אני מכירה אותה מכיתה א ובכיתה ד היא עברה לראש העין, כשהייתי בכיתה ז היא חזרה לעיר שלנו ובאה לכיתה שלי, היא חברה מאוד טובה שלי.
ואלה החברות המרכזיות שלי בכיתה.. 
נתראה..
0 תגובות
פוסט מספר 2
22/12/2013 21:17
Tamar_MI
סיבוך, אהבה, חברים, נשיקה, ידידים
והמצב ממשיך להסתבך..

טוב, החלטתי לא להגיד ליורי שאני אוהבת אותו.. למה ? כי הוא נגע לאחת החברות הכי טובות שלי בתחת.
למרות שהוא הדבר הכי אהוב עליי בעולם אני לא יכולה לחשוב אפילו על כמה חרמן הוא..
בואו נשים את זה בצד לרגע ונדבר על משהו אחר. 
משהו דפוק קרה לי היום.. (לחשוב שהכל מסובך לי ואני בסך הכל בכיתה ח'). יש ילד שהוא היה אחד הידידים הטובים ביותר שלי שנה שעברה, ושנה שעברה היינו ידידים מאוד טובים (היינו מתנשקים בפה- לא בציבור! אבל לעיתים מאוד רחוקות) והוא הזמין אותי לבית שלו לעזור לו בערבית. עזרתי לו ואז ראינו טלויזיה, הוא פרש את המזרן של אח שלו הקטן על הרצפה והביא כריות ושמיכה (נשמע רומנטי אני יודעת, אבל זה היה מביך ברמות ואל תדאגו לא התכסתי בשמיכה..) הוא אמר לי לתת לו נשיקה בפה- קטנה ויבשה. ויצא ככה שהתנשקנו הרבה, מאוד!
בסופו של דבר חזרתי הבייתה, והכל המשיך כרגיל... יום למחרת הוא לא התייחס אליי בכלל (רציתי לדבר איתו כי בחיים לא התנשקנו כל כך הרבה ורציתי לראות אם הוא רוצה שניהיה חברים) הוא לא ענה לי כשהתקשרתי אליו. בסופו של דבר שלחתי לו אסמס על כל מה שאני מרגישה... וצפוי שהוא לא הבין על מה אני מדברת?
לא דיברנו חצי שנה, עד היום.
הוא תפס את יובל (-חבר שלי אם לא קראתם את הפוסט הראשון) ואמר לי שהוא בוגד בי איתו. ופשוט התחלנו לדבר, זה היה ממש מוזר, כאילו שכחנו מה קרה.
אני חייבת לדבר עם תומר, וגם עם יורי.. בפוסט הבא אני אספר לכן על ה"חברות "שלי...

0 תגובות
הפוסט הראשון שלי.
14/12/2013 16:25
Tamar_MI
אהבה, יאוש
התקציר של המצב שלי עד עכשיו..
המצב הולך ומסתבך. קוראים לי תמר ואני בכיתה ח'. לא מזמן הייתה לנו גיחה של השכבה והכרתי שם ילדים שלא הכרתי קודם, ביניהם ילד שקוראים לו איתמר. אני חברה שלי הוא ועד ילד גנבנו קולה מהמקרר של המורות וברחנו ופשוט התחלנו לצחוק ולשפוך קולה אחד על השנייה. אחרי שכבר כל אחד הלך לדרכו חבר שלו אמר לי שאיתמר בקטע שלי, ואז הלכתי לאיתמר והתחלנו לדבר. "נעלמנו" לאיזה חצי שעה פשוט עשינו סיבוב מסביב לשטח של הגיחה בחושך, פה הכל התחיל להסתבך. ילדים חשבו שהוא חטף אותי, אנס אותי, הלכנו לאיבוד.. והכי עצוב? שילדים שלא שמו עליי דאגו לי כאילו אני אחותם. אני ואיתמר דיברנו הרבה ומסתבר שהוא ילד ממש חמוד.
אחרי הגיחה ילדים הגיעו למסקנה שאני ואיתמר חברים, ואני התחרפנתי. אני ואיתמר היינו בסוג של קטע של כמה ימים, הוא היה מלווה אותי הבייתה, מחבק אותי מצחיק אותי.. חמוד? זהו שלא. מתברר שהוא סיפר לכולם שאנחנו חברים למרות שאנחנו לא ופשוט ניתקתי איתו קשר, ומחקתי אותו מהראש שלי.

אני בכלל הייתי בקטע של מישהו אחר, קוראים לו יורי (כן הוא רוסי.) שטני עם עיניים כחולות הורסות וילד שתמיד מחמיא לי וגורם לי לחייך. אף אחד לא יודע שאני אוהבת אותו חוץ משתי חברות שלי וזהו. עכשיו מגיע עוד קטע דפוק.
יובל, הידיד הכי טוב שלי בעולם אומר לי:" תמר בואי ניהיה חברים לחורף, אני נואש". אמרתי כן בשביל הצחוק, אבל הוא היה רציני לגמרי. והקטע הכי דפוק? שיורי גילה את זה ובזמן האחרון אני מסתובבת רק אני יורי ויובל ככה שהמצב מביך ביותר. יובל לא שואל אותי מה דעתי, כי הוא לא רוצה לשמוע (עוד אחת השטויות שלו אבל אני חולה עליו בסך הכל) ואני גם לא אומר אותה כי אני לא הטיפוס שאומר את מה שאני חושבת באותו הרגע בפרצוף.
אני כבר הרבה זמן מנסה לחשוב איך להיפטר מהמצב כי אני חושבת שגם יורי מחבב אותי... החלטתי להגיד ליורי שאני אוהבת אותו ולשאול אותו מה לעשות....
4 תגובות