עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי! כאן תומר והילה, אוהבים לחיות וחיים לאהוב. מקווים שתהנו. LOVE YOU
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הדרך חסרת הסיום
17/09/2020 13:28
תומאס והילוש
אופניים, אוטובוס, רגליים, מכונית, מטוס, ספינה, ואפילו גלגיליות - כולם נועדו להעביר אותנו מנקודה A ל-B, ממקום ביצוע פעולה אחת לאחרת, ממפגש ותקשורת עם אדם למפגש נוסף עם מכונה, אך כאן נשאלת השאלה - מהי מהותן של דרכים אלו? מה תפקידן? האם הן מכינות אותנו אל העתיד לבוא, מהוות מעין מחיצה בין פעולות ומפגשים בלתי פוסקים או למעשה נותנות ביטוי לרצונות ולמחשבות הכי עמוקות שלנו.
כל גבר ואישה בוחרים, בכל צעד ושעל במסלול חייהם.ן, אך הדבר היחיד בו איננו בוחרים הן הדרכים הרבות הנקרות לפתחנו, הדרכים שמהוות הזדמנויות חדשות ללמוד, להכיר ולהתפתח, ולדעתי, דרכים אלו - הן המתנה האמיתית.
1 תגובות
על נפלאות השכחה
16/09/2020 13:43
תומאס והילוש
כעס, נפלאות, ידידות
בעת שדיברתי היום עם בחור שזעמתי עליו לפני כמה ימים, נוכחתי לדעת שיכול האדם לשכוח בכוונה תחילה, ואסביר. אותו הבחור, עורר את חמת אפי בעבר, משום שהתנהג כילד עולל בעודו בן 30+ .לעצמי אמרתי שיחסינו גמורים, ולא אסכים לשמוע את דבריו לעולם, והנה כשראיתי אותו נזכרתי באופיו ההפכפך אך ידידותי, ובחרתי באופן מכוון לשכוח את אי ההסכמה הגועשת ששררה בנינו.
0 תגובות
פסיכופתיות בעידן המודרני
15/09/2020 23:32
תומאס והילוש
נטפליקס, ציל, מה שבינהם
לילה נעים לכולם.ן, וכעת מחשבה שמסרבת לחלוף מראשי
החיים הובילו אותי לצפות בדוקומנטרים של נטפליקס, העוסקות בפשע וברצח. בעוד שההנאה והריתוק זורמים בי בעת הצפייה, איני יכולה שלא לתהות על האופי המטריד שבכך. הרי איני היחידה שנהנת וצופה בכזו אדיקות, לפי הכמות של תוכן זה ישנו ביקוש רחב בשוק... ומיד נשאלת השאלה מי הוא המחזיק בהתנהגויות הפסיכופתיות שמביא תוכן זה, האם אלה אנחנו הצופים שמסתכלים על התמונות המרצדות בשקיקה, או שמא אלו דווקא יוצרי התוכן, המוכנים לספק מידע גרפי, אינטנסיבי ומדויק אודות זירות פשע......
3 תגובות
מחשבות שלאחר יום עמוס
15/09/2020 22:46
תומאס והילוש
ימים עמוסים שכאלה הם עניין שבשגרה, עובר ממקום למקום במהירות האפשרית, ללא רגע לנוח או לשים את הראש על הכרית המטאפורית. בימים שכאלה עוברות מחשבות רבות בראשי הקודח והן ממלאות אותו ומפריעות לו לתפקד באופן מיטבי.
הוא מעניין, מוח האדם, לעתים קסם הבריאה ולעתים מכזיב ולא נותן מקום לספק בכשלונותיו. בכל מקרה, דבר אחד אפשר לזקוף לזכותו, והוא נאמנותו.
4 תגובות
הבידוד, והסוגיות שמעלה מולי
15/09/2020 10:47
תומאס והילוש
בידוד, קורונה, עצבות, פרפרים
כעת מתחילה אני את יום מספר 7 בבידוד שנגזר עליי. תהיות וסוגיות עולות בעת שהזמן עובר מהר ולאט בו זמנית. יצירת מלאכת יד או בהיה ממושכת בתוכניות ריאליטי רדודות, אף אחד מהשניים לא מצליח להשכיח את השעמום שמזדחל לגופי, וגרוע מכך את העצבות שנובעת מהריחוק. ההכרה במצב זה גורמת לי לתהות האם איבדנו את היכולת לשהות עם עצמנו רק כאשר נכנסו המסכים לתמונה, או שמא מאז ומתמיד לא טוב היות האדם לבדו....
0 תגובות
מהיכן מגיע הכעס? ולאן הוא הולך?
15/09/2020 10:33
תומאס והילוש
אתמול כעסתי על אנשים רבים. "מאיפה זה מגיע?" שאלתי את עצמי, "למה אני צריך להתעסק עם זה בכלל?". שאלות רבות העסיקו אותי ולבסוף הבנתי שהפתרון הטוב ביותר למצב אליו נקלעתי הוא ללכת לישון ולהתעורר אל יום חדש עם כוחות מחודשים כדי להתמודד עם כל הבעיות שהציב בפניי היום שזה עתה תם. אז בוקר זך לכולן, כל טוב.
0 תגובות