עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
Raibenseo- קידום אורגני בגוגל הדרך היעילה
ביותר לשווק באינטרנט את העסק שלך

raibenseo.co.il/
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2017  (1)
שיווק באינטרנט לקידום אורגני של העסק
31/05/2017 19:24
Raiben
שיווק באינטרנט, קידום אורגני בגוגל
שיווק באינטרנט -  כלי חשוב ועוצמתי לשיווק האתר העסקי שלכם באינטרנט 

כיום, כולם גולשים בגוגל ורשתות חברתיות כגון: פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב בין אם זה מהמחשב או הסמארטפון ולכן, שיווק באינטרנט לראש תוצאות החיפוש הוא כורח המציאות וחיוני לכל עסק שרוצה לגדול ולהיות מפורסם בגוגל כי כפי שהביטוי אומר: "אם אתה לא שם, בדף תוצאות החיפוש של גוגל, אתה לא קיים". ולפיכך, אתם בעל עסקים חייבים להגיע למקום הראשון בגוגל בכל הפלטפורמות (סמארטפון, טאבלט, מחשב וכו') על מנת ליצור יותר חשיפה ותנועת לקוחות פוטניצאליים לאתר, שיקנו את המוצר או השירות שלכם.

שיווק באינטרנט לתוצאות החיפוש הראשונות מביא לחשיפה יומיומית ממוקדת של האתר, בדף תוצאות החיפוש של גוגל והגדלה משמעותית של כמות הלקוחות הפוטניצאליים באתר שלכם. כשתהליך קידום אורגני של אתר, מתבצע באופן יסודי ועקבי, תוצאות החיפוש האורגניות ימקמו את האתר שלכם, במקום הראשון ברשימת החיפושים.  זהו תהליך שלוקח זמן, מצריך תכנון, השקעה בתשתיות, ניתוח וניהול מתמשך של הנכס האינטרנטי שלכם.

מחקר מילות המפתח הוא אלמנט חשוב לשיפור תוצאות חיפוש ולקידום בגוגל

כל חיפוש שמתבצע בגוגל מתחיל בשאלה, שהגולש שואל את גוגל ובכל שאלה יש ביטויים או מילות מפתח רלוונטיות. מחקר מילות מפתח הוא הבסיס החשוב ביותר לקידום האתר שלך בגוגל. על סמך מילות המפתח שנמצאו במחקר, מתבצעת התאמת תוכן באתר, בניית כותרות של דפי אתר H1, H2, H33 וכו', כיתובי תמונות ונושאי מאמרים בבלוג. מילות מפתח רלוונטיות מביאות לדירוג גבוה יותר לאתר שלך בגוגל, הופכות אותו לרלוונטי וחשוב יותר בעיני גוגל ומקדמות אותו בדירוג תוצאות החיפוש, שגוגל מציג בדף התוצאות האורגניות.

חשיבות כתיבת תוכן בעל ערך לקידום אתר

באתר של העסק שלכם חשוב לכתוב תוכן מעודכן, איכותי, בעל ערך(באתר, רשתות חברתיות, בלוג, אינדקסים וכו') העונה על צרכיהם הרלוונטיים של הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים, המבקרים באתר שלך. דבר זה יגדיל וישמור על הלקוחות הפוטניציאליים באתר שלכם. למעשה, מבחן המדידה מאד פשוט – ככל שמידת ההתאמה בין צרכי החיפוש של הלקוח לרלוונטיות התוכן(עם מילות המפתח הרלוונטיות) גבוהה יותר, כך דירוג התוכן בתוצאות האורגניות למקום הראשון במנועי החיפוש בכלל ובגוגל בפרט יהיה גבוהה יותר.

חשיבות בניית קישורים נכונה לקידום האתר 

חשיבות הכוח של בניית קישורים היתה, עדיין וכנראה גם תהיה בעתיד מרכיב חשוב בהבאת תנועה איכותית של לקוחות לאתר שלכם וגם מרכיב מרכזי בקידום האתר בגוגל ןשיווק באינטרנט. במהלך השנים השתנו שיטות בניית קישורים בכל פעם שגוגל צרפו יותר מאפיינים של התנהגות לקוחות בהערכת כוחם של הקישורים, שמסייעים לקידום האורגני של האתר שלכם.

בעלי עסקים תבדקו באיזה מקום נמצא האתר שלכם בחיפוש בתוצאות האורגניות? אם אתם בין שלושת המקומות הראשונים, האתגר שלכם הוא כיצד להפוך את תנועת הגולשים (הלקוחות הפוטניצאליים) ללידים ולמכירות. אם אתם לא נמצאים במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש האורגניות ואין לכם תנועת לקוחות לאתר צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בקידום אתרכם ובשיווק באינטרנט, שיביא לכם יותר פניות ויותר מכירות לעסק שלכם. 

http://raibenseo.co.il
0 תגובות